mixaz

Xbox 360 RGH problema

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, brolis kažką pridirbo su xboxu (slim modelis), pats nežino ką darė ir dabar neatseku. Laužtas jis RGH būdu, ir dabar tiesiog negaliu įeiti į orginalų xboxo meniu, kur yra nemažai žaidimų, iš vis šiam xboxui norėčiau padaryti resetą, ar tai yra įmanoma? Technikoj neesu pėsčias, bet būtent šiame dalyke perdaugiausiai nenusimanau, bet manau pagal tutorialą tai sugebėčiau atlikti jei užtektų usb rakto ar tam tikrų failų. Bet pagrindinė esmė, ar įmanomą rgh sistemą atnaujinti, nes ji yra tikrai sena laužtas jis gal 2014 metų gale, norėčiau iš naujo įsirašyti švariai visą sistemą ir ištrinti senus failus, nes užgrūsta nežinia kokiais žaidimais ir kur jie sukelti. Jei taip, galbūt kas nors žinot kur rasti tinkamą tutorialą, nes dabar klaidžioju ir nelabai ką naudingo randu kai atitrūkęs nuo šių žaislų gan senai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasijunk dashlaunch ir ten pasidaryk kad krautų į originalo meniu o kas liečia atnaujinimą tai kernelį gali atsinaujinti pagal šį tut 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasijunk dashlaunch ir ten pasidaryk kad krautų į originalo meniu o kas liečia atnaujinimą tai kernelį gali atsinaujinti pagal šį tut 

Man čj patį dashboardą reiktų atnaujinti, nors įtariu kad Iextreme su LT 3.0 bus pas mane. O dėl to dashlaunch ten jau katastrofa, pusę tų programų nepaleidžia, nes jis matyt bandė kelt žaidimus ir juos trint folderiais ir ištrynė ką nereikia, daug aišku nebandžiau. Prisimint tereikia tą xboxą, ir kaip aš jį laužiau :D Pagrindas galbūt įmanoma kaip nors resetą padaryt, kad grįžtu į gamyklinius parametrus pats tas dashboardas su xex ir prasitrintų kas nereikia tai yra visi žaidimai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po atnaujinimo viskas lieka atsisiųsk dashlaunch xebuild gui /arba jrunner atsinaujink dashboarda su dashlaunch ir viskas susitvarkys, nes po to kai atnaujinsi tau automatiška kraus originalų dasha bet aš rekomenduočiau įsirašyti aurora jeigu naudoji f3  daug geresnė ir patogesnė, 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.