narkata

E3 2017

Rekomenduojami pranešimai

oh,yeah,tikri grandai :/

nu b* apie crasha gerai arba nieko :D O knack 2 tai atrodo tikrai patobulejes nuo silpnos pirmos dalies :) siaip man kazkaip platformeriai patinka tai sitie 2 plius dar personos nepradejau isgyvensiu iki 2018 :D

Redagavo kybartai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

re2 remake nebuvo. praeitu metu nauji treileriai. krc nueini i ju fb ir ten kelia nauju geimu treilerius tai wtf nafik. fucking monster hunter ? rly ? jeez

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ubiu miegojau. Reiks vakare paziuret bet jau matau kad nieko kaip ir naujo sony neparode. Aisku savo kozirius jie kaip visada parodo.

Bet ubiai kai nustebino. Siaip man is zaidimu puses tai ubiai visada parodo geriausius zaidimus. Kai parode ta kiaule jau zinojau kad ten good and evil 2. Wow va ten tai treileris buvo. Ziurejau ir vis galvojau: no way .. Wow

Aisku negali but kas met nauju zaidimu . Del fc5 kaip ir galvojau tas pristatomas treileris seniau buvo prastai sudeliotas . Dabar parode koks geras fc5 bus is tikro.

Tie piratai tai kietai ten, dar nuo ac4 megavausi ta piratu puse zaidimo ten daug laiko praleista. Cia matosi labai panasu viskas , tik aisku pvp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkaip niekas nešneka apie Monster Hunter, katro tiek gameplay tiek apskritai egzistavimas next-gen'e yra kažkas unreal mano manymu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dweskai gyvas dar? :) mh aisku gerai na jis pradejo su sony tai tik laiko klausimas buvo kada vel grys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad multiplatforma, tiek pc tiek, xboxui, tiek ps4. switchas gal gaus monster hunter xx.

ir siaip visi tikejos kad ta neatskleisto geimo vieta capcome uzims pagaliau re2 remake. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip naujas mh ps4 ir x1 pirma gaus , pc veliau.

Siaip praeitos konsoles turejo monster hunter frontier online ta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, ka tik baigiau ziuret. Kaip ir galvojau. Sony nuslave visus siais metai, viena po kito rode ziaidmus kuriuos noresiu isigyti. Stai ka reiskia kai tave palaiko galingiausios studijos, ir tik ant tavo platformos iseina afigieni ekskliuzyvai. Pasigedau PS4 Pro price drop? Turiu pripazinti, Spider Man atrode labai gerai, taciau neesu tokiu zaidimu megejas, anyway + Del nauju IP, siek tiek truksta informacijos susidaryti pirmam ispudziui.

 

Pirkiniu sarasas confirmed.

 

  • Uncharted: The Lost Legacy
  • Horizon Zero Dawn The Frozen Wilds
  • Days Gone
  • Shadow of the Colossus
  • Call of Duty WW2 (?)
  • God of War
  • Detroit: Become Human
  • Assassin’s Creed Origins (?, if UBI don't f.. it up)
Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O dweskai gyvas dar? :) mh aisku gerai na jis pradejo su sony tai tik laiko klausimas buvo kada vel grys.

Gyvas, bet kai neturiu konsoles normalios ir pc gaidiskas tai ka ten spaminsi apie tuos geimus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvas, bet kai neturiu konsoles normalios ir pc gaidiskas tai ka ten spaminsi apie tuos geimus :D

Imk pavyzdi is Scalman  :trl: pas ji panasi situacija, bet raso apie zaidimus taip, lyg butu visus perejes skersai isilgai  :grt:

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes visus perejas kas mane domina. O apie naujus zaidimus visi tik savo nuomone issako nes niekas nera mates daugiau nei video.

Kad ir su stebuklingu pc nezaisciau nieko daugiau nei dabar, tik kad geresnese rezose ir fps.

Priesingai nei kai kurie losia tik kad pamatuot fps

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man Sony konferencija superinė, aišku gal norėjosi dar kažkokio naujo IP, bet ir taip viskas neblogai, dominavimas tęsis ir toliau. Labiausiai turbūt sudomino Hidden Agenda. Šiaip keista, kad niekur niekas apie RE2 Remake neužsiminė, nes kaip ir nebedaug laiko liko, nemanau, kad išleis veliau nei žaidimo 20 metis...

Redagavo Dowydas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dev Explains Why The Last of Us: Part II Was Missing From E3 2017

 

Untitled.png

 

ka as ir sakiau.nieko naujo.

 

man asmeniskai tai laukiamiausias yra Assassinas is artimiausiai pasirodanciu :D dar gal Days Gone butu idomu,bet kad uzstume kurejai :/ ai,dar Wolfis gerai atrode ir Metro :) zodziu,nekazka cia is pasirinkimo siais metai :/ turiu omeny po E3 porodos,bet siaip paemus visus metus,tai cia geriausi metai gamingo istorijoje bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.