Rekomenduojami pranešimai

gal kas norit apsikeist hearts? Mano nick razilx. Paieskokit levelio The Great Challenge! Jeigu kas noretumet pazaist LBP tai pridekit mane.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kasnors turit LBP + move, turiu nemokama koda parsisiust Sackboy's Prehistoric Moves. Parasykit pm atsiusiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka


Kūrėjas:
Leidėjas: SOE
Žaidimo variklis:
Žanras: 2d platformer
Režimai:
Išleidimo data:
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Platformos: PSV
Puslapis:


 


taip tai dar vienas LBP. ir ne tai ne PS3 LBP portas. naujas story, nauji lygiai, naujos valdymo galimybes isnaudojant PSV valdyma.
SOny jau pradejo siuntinet emailus su LBP PSV beta kodais.
 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LBP ant PSP bent jau man buvo vienas geriausiu zaidimu, tai sitas LBP turbut butu taip pat vienas is zaidimu del kuriu verta pirkti PSV, ant PS3 tokia pat situacija manau, geras exclusive zaidimas tas LBP :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LBP ant PSP bent jau man buvo vienas geriausiu zaidimu, tai sitas LBP turbut butu taip pat vienas is zaidimu del kuriu verta pirkti PSV, ant PS3 tokia pat situacija manau, geras exclusive zaidimas tas LBP :cheers:

 

na man tai LBP po ps3 prolosus ant PSP na buvo gana silpnas. tiesiog reikia ji ant ps3 ismegint kad suzinot kas tai yra per pasaulis.aisku reikia lost online. tai va PSV versija jau tikimasi kad butu kaip ps3. o jei dar tuos pacius lygius galetu naudot na ta pati tinkla su ps3 versija..butu idomu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei man PSP versija tokia gera atrode, tai isivaizduoju kokia turetu buti PS3 versija Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tai LBP po ps3 prolosus ant PSP na buvo gana silpnas. tiesiog reikia ji ant ps3 ismegint kad suzinot kas tai yra per pasaulis.aisku reikia lost online. tai va PSV versija jau tikimasi kad butu kaip ps3. o jei dar tuos pacius lygius galetu naudot na ta pati tinkla su ps3 versija..butu idomu.

 

Man irgi PSP versija net nežaidus PS3 LBP pasirodė nuobodi... Todėl prieš išbandant LBP PS Vita beta buvau skeptiškai nusiteikęs, galvojau irgi nepatiks. O iš tikrujų dar ir kaip sudomino, bent jau kiek iš betos buvo galima spręsti tai bus ne ką blogesnis žaidimas už LBP 2 kokybės ir geimplėjaus atžvilgiu, o gal net ir geresnis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LBP Vitos isleidimo datos

 

Citata

Sony has announced the release dates for LittleBigPlanet Vita. It will release in Europe on September 19, and in the US on September 25.

 

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit ar verta pirkti kokioje Kauno parduotuveje parduodama ar seip is kur gaut nes as nerandu bet noreciau tureti :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit ar verta pirkti kokioje Kauno parduotuveje parduodama ar seip is kur gaut nes as nerandu bet noreciau tureti :whistling:

 

Man asmeniskai patiko, pirma dali visa perejau. Antros dar nepabaigiau, bet irgi nebloga. Tikrai gan idomus zaidimukas, kai kam gali pasirodyti vaikiskas. Asmeniskai man idomu yra tai kas nauja.

:cenzura: , sorry nepastebejau kad cia PS vita skiltis, galvojau kad PS3. :npoker:

Redagavo narkata
Nesikeik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Topo Centre, Euronics, ElektronMarkt gali ieškot. Tik atkreipk dėmesį kokio regiono PSN naudoji, nes LBP Vita turi Network Pass. O kadangi Lietuvoj parduodami Suomijos regionui skirti žaidimai, tai Network Pass tau veiks tik su suomišku account'u.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.