Rekomenduojami pranešimai

inFamous Sackboys Bring Good, Evil To LBP

Nuotrauka

next week !

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vis del to kazka jie kuria,galbut LBP2,ka daugiau ,LBP PSP jau manau baige,taigi kazka daro naujo,LBP. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal galit kas paaiškint, kaip autorių padaryt Hearted? Nes man tik mapą hearted padaryt eina arba aš nerandu kur

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti... Pvz. man neduoda kurti savo lygiu, kai ieinu i My moon, tai tiesiog nerodo tu ikonu, kuriuose yra visi lygiu pribambasai... Ir istrigau, padekite kas gali..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti... Pvz. man neduoda kurti savo lygiu, kai ieinu i My moon, tai tiesiog nerodo tu ikonu, kuriuose yra visi lygiu pribambasai... Ir istrigau, padekite kas gali..

Tau reikia tutorialus pereit, tada leis viską normaliai kurti :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asmeniskai man zaidimas patiko :) Smagus, toks reikia kaikur dar ir pagalvot :) Geeras kelkites, patariu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi aisku labai geras zaidimas,tikrai po ps3 LBP malonu prisest ir prie sito,na nauji lygiai,nauji judesiai ,ten visokie sokiai ir spardymai..aisku gaila kad nera multiplayerio..na atrodo kad nera kiek maciau..bet siaipo veikt yra ka ir vienam...valdymas puikus,grafika grazi..nzn isizaides jauciausi kaip ant ps3 losciau,patogu ir idomu...tikrai vienas is geresniu psp zaidimu,na kazkas ji jau skelbia vienu is geriausiu ant psp,bet na yra dayg gerau dabar zaidimu iseja ir pasirinkt jau yra is bet kokio zanro dabar...kuo toliau tuo geriau .. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.