Rekomenduojami pranešimai

Division_2_Open_Beta.jpg

 

idomu jei tu paliksi dabartini atsiuntima private betos jis pasiupdeitins i open beta veliau ar reiks per nauja vistiek vel siust 50gb. ?  :huh:


beje ji truks dar trumpiau nei private beta buvo tik 1-4 dienom. 


OsEOkFW.jpg


futddQC.jpg


oH64a2F.jpg


0v67Wn6.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ubisoft has revealed a neat little promotion for players willing to put money down early for The Division 2 on PC. Digital pre-orders made until March 14 get you a free game, one of three options.

You can choose from Ghost Recon: Wildlands, Far Cry Primal, or Watch Dogs 2. The offer is valid on any of the game’s editions, at most retailers. This obviously includes purchasing from Uplay directly, or through the Epic Games Store.

 

preorderink Division 2 is uplay ir gauk viena ju zaidimu dykai Wildlands, FC primal ar Watch Dogs 2. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose


jei bus laiko tom dienom vel losiu open beta ir imsiu pilna po to ant pc si karta. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kam idomu, dar daugiau info apie The Division 2 Cia. Esu bloggeris ir plataus spektro geimeris, palaikykit, paskaitykit, dekavoju ir nekantriai laukiam release! Jau turiu ant pre-order ir jau tuoj tuoj galesim kapot! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vienas kuris masto, kad praktiškai jūs gaunate tą patį žaidimą?

Zemelapi pakeite ir prie pavadinimo parase 2.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip ir yra. cia labiau Summer DLC nei kad naujas zaidimas. kaip ir New Dawn buvo DLC nei kad pilnas zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parodyk DLC kuris tiek uzimtu ir butu tokio ilgumo ? bet siaip dabar daug kas taip eina Dirt 2.0 isvis nevertas , FC . taciau man geriau taip ir dazniau iseina nei laukt hj zino kiek metu naujo zaidimo. netinka neimi neziuri ir eini pro sali i kita stovykla kur geresni zaidimai ... sekmes tokiu rast  :trl:

ne rimtai kas nors pasakys kita zaidima kuris butu trecio asmens visai realistiskas shooteris su cover sistema ir taip atrodytu ir nebutu mp meslas tai butu gerai isirasyciau i savo lista, deja tokiu nera . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia turbut kazkas naujo ateina ir reikia tai stebeti. Ar tik nebus taip, kad DLC kaip uz nauja zaidima pristatys.. Jeigu dydis ten 10 ar 20gb tai cia bus ne DLC, o pilnas zaidimas. Prie to pacio ir kaina atitinkama kaip uz nauja.

 

Imant GTA tai jie geriau padare. Yra zaidimas ir yra isleidziami atnaujinimai vietoj to, kad prikurtu nereikalingu daliu. Kai bus tikrai kazkas naujo, o ne valdymo ar grafikos patobulinimai, bus ir nauja dalis. Tiek Division tiek FC manau pasipinigauti sugalvojo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš gal už tai kad būtų geriau ilgiau kūrimas žaidimas, bet labiau patobulintas negu praktiškai kopija gauti... Tada manau ir įvairių žaidimų atsirastų ne vien melžiamas žaidimas... Aišku lauki gal niekam nepatinka, bet gauti š tikrai nesinori.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

parodyt man nieko nereikia, copy paste visis gali padaryt ir aiskint kiek cia darbo idejo. prazaidziau beta, tai nera man jokio skirtumo, ar division ar division 2, net neatskirtum jei nebutu ziema ir vasara. milijardine kompanija negali nieko daugiau pasiulyt? turi pasiulyt. 

 

Witcher abu DLC ne ka trumpesni, tik tie DLC praturtino ir pakeite zaidima daugiau nei sitie vadinami pilni zaidimai. ir tik nereikia lia lia, to pastovaus bukaprotisko gynimo. yra kaip yra, toks kaip ubisoft visai nenori ideti darbo kitam lygmeni, ju tikslas susirinkti pinigus. vienintelis ju darbas tai prikisti dabar visur microtransaction, padaryt is zaidimu visus RPG, ka jau sneket apie Good and Evil, kur turejo buti SP, o gausim visada Online.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Forumas tam ir skirtas diskusijom? Bet scalman tu kartais protingai parašai, bet kartais tavo logiką, kad nekreipti dėmesį į žaidimo trūkumus tai po to ir iš dev gausi neužbaigta žaidimą ir su visais jų micro pervedimas, lootbox'ais, tai mano mąstymu yra nenormalu... Tolab kai už žaidimą sumokėti reikia.... O ant galo pridurti tai ko mažiau tikiu mąstančių žmonių, kaip tu....Ar tada tikrai atsisakysu tokį pomėgi su žaidimais....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet velgi as galiu sakyt kaip man patiko tas ar anas o jus galit sakyt kaip jum nepatiko. ir is to negali gautis jokio didelio konflikto cia su asmeniskumais. viskas leistina kol neizengia i asmeniskumus ir vardu minenimus. 


i pievas ... velgi tai mano nuomone ne i pievas nei i lankas , nes tavo nuomones ar simto kitu nera tiesa ,o tik yra nuomone. tau kazkaip atrodo kad tavo nuomone yra tiesa o mano nesamone ... taip iseina. vien del to kad tegul buna daugumai kazkas nepatiko zaidime. na ir kas ... man patiko ir daugumai kitu kuriu cia gal nera. bet zinau kad ju yra nes bendrauju ir su kitais kitur. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zodziu gerai, trink visas zinutes, kurios ne i tema ir baigiam sitas nesamones, nes tik sarmata darom forumui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.