FUZA

MMCM klaida

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,turiu problemą :) gavau PS3,žmogus iš kurio gavau,sakė,kad jis nenulaužtas,tiesiog buvo gavęs jį sūnui iš anglijos,na bet tai neesmė,o faktas,tas,kad beklajodamas po jo meniu ir ieškodamas įrašytų žaidimų (kadangi sakė,jog viduje buvo keli žaidimai,bet aš jų neradau,nors ps3 rodo,kad beveik visas hdd yra užimtas),radau MMCM ikoną,kaip suprantu tai multiman programėlė,tačiau bandant jį paleisti,aš gaunu errorą,vat tokį,gal kas patarsite kaip šią problemą išspręsti?

post-12900-0-98448900-1524496397_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reik per nauja CFW rasyti. nes ant virsaus buvo OFW irasytas. Teks downgradinti jei nori piratiniu zaidimu(nezinau ar galima jau be flasherio tai padaryt). Arba tiesiog padaryk Factory Reset konsolei ir dziaukis svariu PS3 :))))

 

Kazkoki gida radau. Bet nezinau ant kiek jis patikimas

Redagavo bigisk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku,legaliam naudojimui aš turiu konsolę ir kuo puikiausia ją naudoju,o čia gavosi,kad tiesiog norėjau žmogeliui pagelbėti,tačiau visais tais rebuginimais tikrai nesiruošiu užsiiminėti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.