scalman

PlayStation Plus Service (PS+)

Rekomenduojami pranešimai

Perejau ant kompo - bugovas visas ir nieko naujo neparodo jame. Is pristatymu neverta sprest;)

 

O tai jis ne vakar tik ant PC pasirodė? Na dabar kiek žaidžiu tai labai patinka. Pilnas juokelių, stilius patinka, vienintelis dalykas prie kurio turiu priprasti, tai prirakinta prie personažo kamera - tas man nelabai patinka. O žaidimas tikrai smagus su gera muzika. Šį kartą pristatymas atitiko tikrovei :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jis ne vakar tik ant PC pasirodė? Na dabar kiek žaidžiu tai labai patinka. Pilnas juokelių, stilius patinka, vienintelis dalykas prie kurio turiu priprasti, tai prirakinta prie personažo kamera - tas man nelabai patinka. O žaidimas tikrai smagus su gera muzika. Šį kartą pristatymas atitiko tikrovei :)

 

Bulletstorm Release Date: February 25, 2011

 

Man jis prikolnas buvo, bet del bug'u vos vos ji uzbaigiau. Aisku, kai nupiratauji ant kompo, o ne tai, kad gauni nemokamai jau susimokejes + nera kazkokiu trophies - daugiau minusu, o ne pliusu surandi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas: Jeigu aš atsisiuntęs Red Dead Redemption, tai skaitosi aš jį nusipirkęs ir jeigu aš jį ištrinsiu, tai galėsiu vėl betkada atsisiust? Nes nieks nebetelpa!!!! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bulletstorm Release Date: February 25, 2011

 

Man jis prikolnas buvo, bet del bug'u vos vos ji uzbaigiau. Aisku, kai nupiratauji ant kompo, o ne tai, kad gauni nemokamai jau susimokejes + nera kazkokiu trophies - daugiau minusu, o ne pliusu surandi ;)

 

A, nu tai mes apie skirtingus žaidimus kalbame :) Rašiau apie "Hell Yeah!" :)

 

Klausimas: Jeigu aš atsisiuntęs Red Dead Redemption, tai skaitosi aš jį nusipirkęs ir jeigu aš jį ištrinsiu, tai galėsiu vėl betkada atsisiust? Nes nieks nebetelpa!!!! :D

 

Taip, galėsi bet kada vėliau parsisiųsti jei tik turėsi galiojančią PS+ prenumeratą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuris is siu ps+ zaidimu: red dead redemption, dead space 2, borderlands, infamous 2 ir darksiders trumpiausias, t.y kuris lengviausiai ir greiciausiai pereinamas?

Redagavo bajmantis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomiausias tai Red Dead Redemption iš tavo išvardintų bent jau man, o lengviausias tikriausiai Infamous 2, neesu bandes Darksiders.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu vien tik pereit, tai spėju, kad Dead Space 2 trumpiausias, nes tai linijinis žaidimas, vaikščiojimas koridoriais, eini nuo taško A iki B. Jei eisi ant lengviausio sunkumo, tai išvis. Kiti arba open world, arba pusiau open world, todėl jų perėjimo laikas dėl to padidėja. Red Dead Redemption tai tikrai ilgiausias, Borderlands irgi pasikankint reikia, nes nekeliant levelio bus sunku/neįmanoma pereiti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimai tai puikūs, bet truputi ilgiau užtrunka juos pereiti. Aišku jeigu nerenki nieko ir side-questų nevykdai, tai daug greičiau pereitum, bet kokia prasmė išvis tada žaisti :) Geriau neskubėti ir pasimėgauti gerais žaidimais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten tik 61 atrodo misijos yra, ne toks ir ilgas, bet tikrai geras žaidimas, ne kankinimasis o malonumas žaist jį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten tik 61 atrodo misijos yra, ne toks ir ilgas, bet tikrai geras žaidimas, ne kankinimasis o malonumas žaist jį.

 

Ne į temą

Jam gal labiau Red Dead Revolver patinka Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuris is siu ps+ zaidimu: red dead redemption, dead space 2, borderlands, infamous 2 ir darksiders trumpiausias, t.y kuris lengviausiai ir greiciausiai pereinamas?

 

Dead space apie 8h uztruksi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau yra Resident evil 5 gold edition, ir Bulletstomr psn+ vartotojam nemokamai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.