scalman

PlayStation 5 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

As turiu jau nuo ketvirtadienio ja.. Man asmeniskai nelabai ji. Visu pirma ji milziniska, visu antra jau spejau susidurti su keliais bugais. Zaidimuose nesigirdi balsu, nes konsole kazkodel atidaro daugiau kanalu negu tv turi. Hdr zaidime Miles Morales man kazkoks itartinas, nors pas mane LG C9. Daugiau laiko praleidziu su xbox series x, nors labiau norejau PS5. Pagal apzvalgas nete matosi, kad PS5 gauna i skudurus nuo xbox performance. Nu zodziu cia dar tik pradzia, parduot nezadu tikiu, kad viskas pasikeis i gera :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na diskutuotinas dalykas tas gauna į skudurus. Ant quality mode truputi gauna, o ant performance stipriai pakrauna xboxui. C9 HDR prastesnis nei pas Samsung, ABL kiša koja, mažas peak brightness. Anyway good luck playing Spider-man on xbox :D Pats šian užsakiau sau LG CX TV, gaila PS5 nenusimato artimiausiu metu pasimt dėl trūkumo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomu o kaip su žaidimais ant dviejų. Su draugu ant ps4 esame nupirke keliolika žaidimu per pusę vat įdomu ar ši galimybė išliks ir ps5.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Dellinkas nustebinai,kad nelabai suzavetas ps5 :D bet turi su kuo lyginti,kai paemei series X. Apzvalgas kiek ziurejau,tai giria spiderman miles zaidimo ir hdr ir ray tracing technologijas. Gal kad tv tinkama hi end'a pasieme. Mane ps5 dydis stebina,salia kitu Ps ar xbox nufotografuotu. Didziulis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

normalus zmones negauna PS5 nes ... 

7dm2e3vylwy51.jpg?auto=webp&s=e5418c67fd

Screen-Shot-2020-11-12-at-12.53.04-PM-72

 

o siaip idomiai, valhalla bei naujas cod palyginus abu next gen ant ps5 eina siek tiek geriau stabiliau, maziau tearing. nors silpnesnis pagal teraflopus kaip visi cia lygino iki pamelynavimo, o gavosi kazkaip priesingai. 

a6XQ9vF.png

labiausia noretusi ta pulteli ismegint kas per nauji ispudziai idomu 

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau mačiau ir Lietuvoj skelbimuose yra PS5 už 900€ stumdo savo pre-order'į svolačiai prisiperka kad tik parduot brangiau, tikiuos niekas nepirks 

  • Patinka 2
  • Cha cha 1
  • Liūdna 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai tie trigeriai kala savo garsa pagal kiekviena ginkla

 

Prieš 26 minutes, Džekeris parašė:

Tai jau mačiau ir Lietuvoj skelbimuose yra PS5 už 900€ stumdo savo pre-order'į svolačiai prisiperka kad tik parduot brangiau, tikiuos niekas nepirks 

tai va kad niekas nepirktu is ju tai jie ir nepirktu, reiskia perka zmones. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai nervas ima ant tokių kaip su karantinu jei yra proga pasipelnyti, tai be jokių moralės taip ir padarys....  Tegu dega pragare tokie pyd...

image.png.c5462f2750b5314fc1b6b2e01e10da9c.png

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikas musu sajungininkas, uzgamins tu konsoliu kai deficito neliks ir kaina nukris, o tie kurie neturi kur pinigu deti tegu permoka tai ju pinigai greatness awaits

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 17 valandų, cheburator parašė:

Na diskutuotinas dalykas tas gauna į skudurus. Ant quality mode truputi gauna, o ant performance stipriai pakrauna xboxui. C9 HDR prastesnis nei pas Samsung, ABL kiša koja, mažas peak brightness. Anyway good luck playing Spider-man on xbox :D Pats šian užsakiau sau LG CX TV, gaila PS5 nenusimato artimiausiu metu pasimt dėl trūkumo...

Cia dabar nesuprasi tu video, vienur maciau rode Valhala greiciau krauna ant xbox, kitur ant ps5. vienam video aiskiai parode, kad Cold War prasciau veikia ant ps5, bet dabar kiti irodineja, kad ant xbox prasciau veikia. Is pradziu buvo sakoma, kad Valhala ant xbox bus native 4K, dabar pasirodo, kad ant abieju upscalina. Man asmeniskai super gerai veikia ir ziauriai graziai atrodo viskas ant xbox series x, tiek valhala tiek cold wars. Tai ka pamaciau ant ps5 su spiderman man nepatiko :) Warzone update gavo abi konsoles, bet graziau atrodo ant xbox ir 120fps, o ant ps5 tik 60fps, bet cia del ps4 nesuderinamumo..  Ant to oledo graziai atrodo tas hdr, last of us2 ir days gone super gerai atrode, cia ne telike kalte yra. Beto po update dabar galiu naudot 120hz ant 4k. Nesupraskit manes klaidingai , as esu ir visada busiu Playstation puseje, tiesiog man dabar labiau patinka, tai ka matau is xbox puses. Is karto perspeju ps5 turetojus, isjunkit sleep rezima, nes jo metu konsole gali uzlusti ir beliks tik nesti i garantini.  Ir ta juoda plastmase per viduri ziauriai braizosi, as tik karta brukstelejau su svelniu skudureliu dulkes nuimt ir liko ibrezimai... :(

https://ibb.co/qDwZfd0
https://ibb.co/k9JzMpQ
https://ibb.co/VCSq61m
https://ibb.co/B4DvKqB

Redagavo Dellinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 24 minutes, Dellinkas parašė:

Is karto perspeju ps5 turetojus, isjunkit sleep rezima, nes jo metu konsole gali uzlusti ir beliks tik nesti i garantini.

Čia kažkoks firmware bugas matomai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 22 minutes, Džekeris parašė:

Čia kažkoks firmware bugas matomai?

Panasu, kad jo. Turetu greitu metu sutvarkyt tokias ir kitokias sistemos klaidas, kaip, kad dingstancius failus ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.