Magnitas

Steam Scammeriai

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. :)

 

Turbut tik kokia puse metu pagyvenau ramiai. Po to pradejo invaitinti mane visokio tipo apgavikai. Kai neturejau ka veikti tai susirasydavau su jais. Dazniausiai papuldavo netikru web peigu dalintojai, kur paspaudi prisiloginti, nors jau esi steame prisilogines, bet ten reikia daryti tai is naujo. Tada viskas aisku su tokiais buna.

 

Kita grupe, web peigu savininkai, kuriems ale priklauso spin ruletes ir kur as jiems padesiu laimeti nes jie gali kontroliuoti laimejimus. Tada skinus ar pinigus pasidalinti turetume per puse. :D Sitas dalykas nemirtingas.

 

Siaip visi rasantis yra panasus. Po zaidimo as juos pasiunciu ir pasiuliau susirgti kokia nors liga, kad karma atsisuktu greiciau.

 

Zodziu dabar parase vienas rusas. Ale norintis pirkti mano CSGO skinus. Jau vien aisku is to, kad Scammeris nes nori siusti pinigus ir ar patikimas ar ne jam kazkaip nesvarbu. Pradzioje jis siule pervesti pinigus i Steam, rusiska yandex ir kitus rusiskus bankus. As paskiau, kad ten saksaitu neturiu, is steam pinigu man jokios naudos, nes persivesti ju i banka negaliu. Pasakiau, kad arba i Paypal arba i banka. Jam tiko lietuviskas bankas.

 

Siaip man buvo idomu kada prasides linkai ar kitos nesamones, bet ju kazkaip nera. Tada as jo paklausiau, kaip jis cia manim taip tiki pirma karta pamates, kad as jo neapgausiu ir panasiai. Jis pasake, kad tipo viska filmuoja ir ten dar kazkoki velnia daro. Tipo irodymai, kad as jo neapgauciau, o apgavystes atveju jis tipo tures irodymus. Ka su jais darys kaip ir neaisku.

 

Zodziu pagrindinis klausimas mano butu, ka jis padarytu jeigu as jam parodyciau savo banko saskaita? Jis gali kazkokiu budu atgauti nusiustus pinigus i mano saskaita ir prie to pacio as dar skinus prarasciau?

 

Kazkaip nesuprantu kur cia kabliukas?..

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima cancellinti pinigu pervedima. :) Yra toks scammas paypale - perveda pinigus, ir paypale matai jog pervede, bet paypalas rodo jog nepatvirtina, tai po keliu dienu pavedimas atsaukiamas ir gryzta atgal. Nepasimoviau nes nesiunciu prekiu kol nepatvirtintas pavedimas. Cia buvo per ebay, scammeris buvo is meksikos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jei i banko saskaita ar steam wallet siustu pinigus ir matai sakaitos sumoj padidejo suma, manau ok viskas. Tik PayPal (kaip minejo) ir pan. paslaugos, galima cancelint veliau. Isvis apie 2008 PayPal buvo nuhakine mano (email manau kazkaip duomenis gavo, speju is ivairiu puslapiu kur reginesis buvau), "thank god" kortele ten ivesta jau buvo pasibaigus. O siaip is banko saskaitos numerio parodymo (ne korteles numerio aisku) mano supratimu.. nieko nepes jis tik "LT" ir koks bankas.. nulis naudos, su saskaitos numeriu nieko nenuveiks, tik gales siusti tau pinigus.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka galiu pasakyti. Nesiveliau as toliau su juo i pokalbius. Esme tokia, kad jis norejo su manim per skaipa susisiekti ir tipo filmuojant viska daryti. As nelabai supratau kam man reikia matyti jo pervedamus pinigus. Zodziu jis pasake, kad jis taip daro ir jeigu as nesutinku tai basta sitam dealui.

 

Nezinau, bet per daug cia visko sitoje istorijoje. Nezinau istikro kaip vyksta pvz., skinu pardavimai su pinigu pervedimu.. Nezinau kaip galima pasitiketi svetimu zmogum jeigu ir as pvz., ta daryciau. Bet kazkaip i sita veltis nebuvo tiek noro kiek kalbetis su Scammeriu apie skinu rulete.

 

Siaip as tokius linku ir scammerius reportinu prie to pacio, bet valvei turbut nelabai idomu. Bent jau as taip galvoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint parduoti skinus, geriausiai kreiptis į lietuvius per forumus fb grupėse. Www.csgoscam.lt patikimų žmonių sąrašas, su kuriais saugiai gali daryti dealus. Anksčiau ir pats tuo užsiimiau kai buvau jaunesnis, dabar laiką investuoju į save :D Tik reik susitaikyt su tuo, kad procentai nebus stebuklingi, kaip siūlo visokie meksikiečiai ir rusai, na bet cis vien geriau nei nieko:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip as negalvojau kazka pardavineti ar is to praturteti. :D Tiesiog buvo idomu suzinoti kaip jis cia mane apgauti nori. Nes ir kaina siule didesne negu galima skina isigyti. Aisku iki kainos nepriejom, bet jis tipo perka is zmoniu ir perparduoda. Nors ir vel gi.. Parduotuveje tu gausi pigiau negu kad as parduoti noriu. Kad ir kaip ten buvo issiaiskinti kur cia kabliukas nepavyko. Kai parasiau, kad nesutinku jis taip ir dingo. Dazniausia scammeriai grizta dar su maldavimais pagalvoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yess, labai daug scammerių ir yra labai daug scamo rūšių. Didžiausias scamų katalizatorius yra žmonių gidumas, kai už savo skiną nori gauti daugiau, nei jis yra vertas. O rūšys nuo pačių paprasčiausių: Atsiųsk man skiną, nes esu labaii patikimas, o aš tau pervesiu pinigus, iki įsilaužimo į steam acc per fishy linkus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai taip. Geriausias budas apsisaugoti - sviesti vienas kita del siu dalyku. Tik steame atsidures supratau kiek tu scammeriu yra. Tikekimes, kad jiems antras galas greitai atsisuks uz tai, ka jie daro.

 

Twitche kaip tik yra vienas streameris www.twitch.tv/kitboga kuri kartais pasiziuriu. Pradzioje ziurejau daug, bet po to pasidare monotonija. Ten kalba eina apie windowsu techniku supporta ir scammerius. Tas zmogus daro gera darba.

 

Kad ir kiek aplinka svies zmones vistiek atsiras auku kurios paklius i tokias nesamones. Bet gal ju bus bent jau maziau.

 

Beje, miegodamas daug dalyku apmastau. :D Kazkaip sove i galva, kad mane bandes suvilioti rusas gal ir butu pervedes tuos pinigus, bet gal is vogtos banko saskaitos?.. Tokiu atveju idomu ar persiusti pinigai butu is mano saskaitos isimti?..

 

Pagalvojau ir apie tai, kad jis butu davedes iki tokio tasko, kad butu parodes pervedimo afera, o po to prasytu mano skinu. Tik klausimas kas butu jeigu as rasyciau jam, kad pinigu as nematau. Dabar jau nesuzinosime. Cia reikia tuscios ir nenaudojamos banko saskaitos patikrinti tokioms nesamonems.


 

[2:19 AM]
BinGo:
    hi

[2:19 AM]
Magn1tas:
    Labas

[2:21 AM]
BinGo:
    i need a player for a tournament, do you want to try

[2:21 AM]
Magn1tas:
    In what game?

[2:21 AM]
BinGo:
    csgo

[2:21 AM]
Magn1tas:
    In this days i playing only rocket league

[2:22 AM]
BinGo:
    just join the team on the tournament website, let's clear the game time later https://bgoldcup.com  we are the WOOSAH team

[2:24 AM]
Magn1tas:
    You know that you sick cancer because you wanna steal people steam accounts?

 

Paskutinis susirasinejimas su Scammeriu. Web pageisas padarytas taip, kaip minejau pradzioje, kad prisijungtumete ne prie steam paskyros, bet prie fake puslapio kur scammeriai suzinos jusu duomenis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"sick cancer" :D nuzude

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha.. Kaip matai mano anglu yra stiprioji puse. :D Bet minti jis pagavo. Kartais parasau, o po to pamatau, kad nesamone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha.. Kaip matai mano anglu yra stiprioji puse. :D Bet minti jis pagavo. Kartais parasau, o po to pamatau, kad nesamone.

 

cia nk blogo nematau zinok, pralinksmino geraja prasme, ne pasaipiai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siek tiek pakeiciau savo filtracijas ir kad butu idomiau pradejau imti i draugus su didesniu leveliu.

 

Scameris man pasiule net 150 doleriu i savaite uz tai, kad pabuciau jo chate modu. Kaip gi atsisakysi tokio dosnaus pasiulymo. :D Tik viskas pakrypo ne i ta puse kai vietoj savo tikro accounto prisiloginimo pasakiau jam, kad prisijungsiu is savo netikro. Ir istorija pasisuko netiketa linkme. :o

 

[7:57 PM]
cfiltz:
    Hey
    How are you?

[7:57 PM]
Magn1tas:
    Hi. Not bad. u?

[7:58 PM]
cfiltz:
    Im good too
    Are you busy now?

[7:59 PM]
Magn1tas:
    Not to much. What you need?

[8:05 PM]
cfiltz:
    I added you because i have a proposal

[8:06 PM]
Magn1tas:
    What proposal?

[8:08 PM]
cfiltz:
    We are hiring people to work as  moderators ( on chat ) on our website for csgo, and we pay 120-150 dollars per week, it doesn't take a lot of time, are you interested

[8:11 PM]
Magn1tas:
    what should I do in there?

[8:13 PM]
cfiltz:
    You need to work moderator on chat
    You need to delete spam and bad words from chat
    Per day you need to work 40-70 minutes
    And you can get money on paypal,visa card,csgo items

[8:15 PM]
Magn1tas:
    Well.. Not bad offer. I can try. From what to start?

[8:17 PM]
cfiltz:
    We can start now?

[8:17 PM]
Magn1tas:
    yeah. I can look how everything looks like

[8:18 PM]
cfiltz:
    Okay
    1 sec
    Counter-Strike: Global Offensive Tournament | 5x5 CSE league
    Compete in epic tournaments 5x5 with other dedicated gamers and teams.Registration for the tournament is free.
    http://csexplay.com

    Join here
    This is our csgo tournament site
    Then i will send you link to our panel
    And i will explain what you need to do here

[8:21 PM]
Magn1tas:
    ok. I will log in with my fake account for this.
    Just a minute

[8:21 PM]
cfiltz:
    Okay,no problem
    But i can get link to your second account?

[8:39 PM]
Magn1tas:
    Sorry. I get phone call.
    Nick - AsIdiotas

[8:39 PM]
cfiltz:
    Np
    But link?
    To steam account

[8:44 PM]
Magn1tas:
    You mean this?
    Steam Community :: AsIdiotas
    No information given.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198993714911

[8:47 PM]
cfiltz:
    Yeah
    But you cant work with this account
    This is like a bot accont
    Inactive account
    0 games
    lvl 0
    Hours csgo 0

[8:48 PM]
Magn1tas:
    I don't see problem. This is account only to be mod. I don't need to have 100 games
    You can give me account to work with if you not like this account

[8:48 PM]
cfiltz:
    You have your real account
    What is the problem

[8:49 PM]
Magn1tas:
    This account is not mine. Friend. I not use hes account for this. That's why i use that one

[8:50 PM]
cfiltz:
    You can work with your friend account
    You dont need to deposit or something on our site
    So you dont have to worry about something

[8:52 PM]
Magn1tas:
    You need mod. Not gamer. I see no difference to use my other account. Not this

[8:53 PM]
cfiltz:
    Dude i told you your second account is like a inactive account
    That is all

[8:53 PM]
Magn1tas:
    It's active. I can log in and do my job to be mod

[8:53 PM]
cfiltz:
    If you worry something
    Its active for you
    But not for our users
    Man if you dont trust me i can find another one

[8:54 PM]
Magn1tas:
    So give me account if you not like this one

[8:54 PM]
cfiltz:
    You have your account

[8:54 PM]
Magn1tas:
    This is my friend. Not mine
    I show you what is mine

[8:54 PM]
cfiltz:
    You can work with your friend account what is the problem
    You dont need to play in another games
    It won't hurt your friend

[8:55 PM]
Magn1tas:
    I not use my friend account. If you not like than we not have what to talk about.

[8:55 PM]
cfiltz:
    Okay
    I will find another one
    Have a good day
    Bbye

[8:59 PM]
Magn1tas:
    Good luck Scammer. :) Don't forget what you doing now because it will turn in to you're life with bigger consequences
    Believe me. For Scam jobs you will pay in your life. Good luck

[9:02 PM]
cfiltz:
    What do you talk about dude...
    Its a real job
    bye


 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Si karta scammeris papuole ne bet koks, o net 82 levelio. :o Kadangi sia diena jau buvau sulaukes 25 levelio scammerio demesio tai i lankas nenorejau sukti ir griebiau jauti uz ragu. Nustebau, kad nepradejo nuo linku davimu. Atejus kulminacijai zmogelis pasiule man pasirodyti gyvai, pasa net gi parodyti! Facebooka! Gi siais laikais Facebookas daug ka reiskia. Ir jo jokiu budu negalima padaryti Fake.

Viskas kaip ir buvo grazu. Po mano atsisakymu staiga scammeris sugalvojo pakelti kaina, kad vistiek mane priviliotu. Sunku atsisakyti kai siulo daugiau negu pries tai. :D Deja, po tam tikru argumentu ir man paciam norint pasirodyti per cam'a, kad jis pirmas siustu pinigus, pasnekovas dingo. Matyt pasirodziau as jam neidomus. O tiek vilciu dejau i sita deal'a. :(

Vienas klausimas, ar yra tokia vieta, legalia, kad galima butu keisti skinus i pinigus? Kuriuos po to galima butu persivesti i banko saskaita? Bet, kad sistema butu panasi kaip ir pacio steam, kad po abieju sutikimo vienas ir kitas gautu ko norejes? Ne taip, kad as nusiunciu skinu pasiulyma, o gaunu 1 doleri. Siaip idomu pasidare ar yra. Labai palengvintu man dabar su panasiais kaip sitas.

Nezinau ar steam'as turi tokia opcija, bet kas blogiausia, kad is steam i banka pinigu neisidesi kiek pamenu.

 

 

[8:39 PM]
虎悠就是HuYou:
hello

[8:39 PM]
Magn1tas:
Hi. If you wanna trade. Give me link

[8:40 PM]
虎悠就是HuYou:
yes I want but I don't offer you items
I want to buy

[8:41 PM]
Magn1tas:
Let me guess. u wanna know index ant other thing about my skins? Give link

[8:42 PM]
虎悠就是HuYou:
you don't have items on market?

[8:44 PM]
Magn1tas:
If you mean if i selling them no. Maybe in future but now no
People just write me with offer sell them only

[8:44 PM]
虎悠就是HuYou:
okay if you will text me

[8:49 PM]
Magn1tas:
you don't have items on market? You mean if i sell them in skins sell page than tell you about this or..? Sorry my english not good

[8:49 PM]
虎悠就是HuYou:
don't worry about your English text me when you will have items for sell

[8:51 PM]
Magn1tas:
Ahh.. ok. You see if i sell them now i get same what i spend. So no point for me to sell them now. If i rise skins price than it's no point for those who wanted to buy from me. This is like hell circle [:)]

[8:53 PM]
虎悠就是HuYou:
(Link to image)

for this 10 items I will pay 140$ without commission
if you like my price
hey

[9:01 PM]
Magn1tas:
Hm.. Your offer not bad. at least you not trying steal from me. [:)] But there is no point because in web skin page i gate almost same. So what i can do in page rise price and maybe get little more money for every skin.
(Link to image)

But.. If nobody gonna buy from me i will let you know if you still needed.

[9:04 PM]
虎悠就是HuYou:
in 2 week my market limit will Removed and no more buying your items I will buy only today
if you want don't send items on this site and you will recive 140$ now

[9:04 PM]
Magn1tas:
Mm.. Understood. Thanks for offer mate but no. But thanks [:)]
Good luck in searching

[9:05 PM]
虎悠就是HuYou:
and why not? you think the prices will rais?

[9:06 PM]
Magn1tas:
I spend less what you offering now. So i think skins price is rising
I will not become rich but at least i will get more maybe. just maybe

[9:07 PM]
虎悠就是HuYou:
low priced item's price not will rising if you want to wait before item's price will rising you need high priced item
100$+
because of this my offer Better for you
you will buy knife or something

[9:08 PM]
Magn1tas:
Maybe you right. But this was my opinion and i will hold it. If not than i leave it to myself [:)]

[9:09 PM]
虎悠就是HuYou:
yes It is worth the wait
on high priced item
so you want money on steam right?
for now

[9:10 PM]
Magn1tas:
Thanks for understanding. I not only one who have items. I think you can find others with better options

 

 

 

[9:10 PM]
虎悠就是HuYou:
okay I think you are afraid of scam

[9:10 PM]
Magn1tas:
If somebody will offer me to buy i think i ask in to my bank account. Because i wanna hold them in my hand. From steam you can pull out to bank

[9:11 PM]
虎悠就是HuYou:
I also can
with paypall,btc, qiwi money, webmoney, on bank accounts, visa and master cards

[9:11 PM]
Magn1tas:
But we going back from where we start. I already told that i will not sell them for price that you offer

[9:12 PM]
虎悠就是HuYou:
okay I can pay maximum 160$ no more you like ?

[9:13 PM]
Magn1tas:
Hm.. Why you wanna buy from me if you can get cheaper?
And if you have time tell me how we trade? What process?
Because i never did that and i believe you not trust me. From my side same.
I don't think you will send money. I will not send skins first. Here is a problem [:)]

[9:15 PM]
虎悠就是HuYou:
if you don't trust me the deal does not consist
I have big reputation when you
more*
I have lot of Positive comments
1k+ trades made
more level when you
I can show my trade history
I have bought lot of items the price of which is 500$+
but if you don't want okay no problem good luck

[9:18 PM]
Magn1tas:
Well.. You see.. I'm not donkey. [:)] I know people who can add me 2k positive comments. I can even get cracked steam account with good reputation because owner can't get back hes steam account. So we not gonna talk about fake or not fake reputation.
We need find good way for both of us. In other case we not deal anything [:)]
And btw you wrote me for skins. Not i. So i don't know you scammer or not. I em not. But i don't know who you are.
This is biggest problem

[9:20 PM]
虎悠就是HuYou:
if you want deal but if you don't trust me at all I can show you my face my passport
I also can show my facebook
link me your facebook I will add you with my main account
it is not problem for me
I am not scamer
I am don't hide

[9:23 PM]
Magn1tas:
I will see if there is a web page where you can send money for skins that you see. And if you like and i like than we deal. Same as in steam but only money vs skins
Because i can show you too facebook and other person passport. What you get from it when i steal from you money for example? What you show for steam? Not existing passport? Fake facebook?
You know in what world we live. [:)]

[9:24 PM]
虎悠就是HuYou:
I will call you with videocall
what the problem dude [:D]

[9:24 PM]
Magn1tas:
I will ask my friends if there is place where we can trade
And what i get from your voice? Than i will send you skins and wait for money? [:D]
I hope you joking

[9:26 PM]
虎悠就是HuYou:
the sites is like this but site will take 5-10% and I will recive items in 1 week and It doesn't suit us
I will call you with video
you will see my face

[9:27 PM]
Magn1tas:
And? I can show you mine. Will you send money first?

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.