Impaler

PlayManija.lt v4.0 atnaujinimas! Kas? Kaip? Kodėl?

Apklausa  

29 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar patinka nauja puslapio versija?

    • Taip
      22
    • Ne
      2
    • Nežinau, reikia priprasti
      5
  2. 2. Kuris dizainas labiau patinka?

    • PlayManija v3.5 Reboot
      11
    • RetroManija
      16


Rekomenduojami pranešimai

Jopapa... Galvoju kur aš čia patekau. Lyg ir kažkas pažįstamo, spalvos kažkur matytos. Tikrai praėjo kelios akimirkos, kol supratau, kad čia naujoji versija. Reikės pastudijuot naujienas, kurių iškart matosi kad yra nemažai. Šaunuolis @Impaler! Matosi, kad daug darbo įdėta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko asmeniško , bet naujoji versija man siaubinga. Tikėjaus kažko panašaus į macrumors.com dizaina, išdėstyma. Titulinis puslapis visiška betvarkė. Aš kaip senas lankytojas dar susitaikiau ir paspaudžiau ant forumo pasirinkimo, o nauji lankytojai pasiklys titulinime puslapyje. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po dar pusantro mėnesio kasdienio darbo pilnu etatu šiandien jaučiuosi, jau išvedęs PlayManija.lt v4.0 iš BETA stadijos, kurią paleidau Spalio 28 dieną. 

Papildžiau pirmąjį temos pranešimą pristatymu ir kita informacija, kurią siūlau paskaityti. :)

@Soujiro na, man gaila, kad nepatinka (o gal per mėnesį pripratai?), bet ką padarysi.. Iki šiol apie macrumors.com girdėjęs nebuvau ir po tavo paminėjimo tik ten apsilankiau... ir asmeniškai niekas ten man neimponuoja. O portalas net nėra responsive. Aš tiesiog turiu savo viziją ir darau pagal ją kaip man geriau atrodo, o visiems įtikti, kaip žinai, neįmanoma. :)

 

  • Patinka 1
  • Ačiū 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per tlf jau gerai atrode retromanija o per komap tai dar geriau ... daugiau fono to kieto matosi sonuose . super padirbai cia zmogau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kita karta pries aklinai kritikuojant kieno nors darba, pirmiau ivertinkit zmogaus idetas pastangas i jo darba kuri jis atliko su aistra. Kritika turi buti konstruktyvi norint jai buti efektyviai. Aciu uz pastangas @Impaler

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow, užsukau po nemažo laiko tarpo ir sunku patikėti, kaip viskas pasikeitė :) Techniniai darbai baigti, dabar linkiu pritraukti naujų narių ir palaikyti aktyvumą :) 

  • Patinka 2
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Playmanija šauniai atšviežėjo. Kai pasidariau Retromanijos temą, tai atrodo kad išvis naujam tinklapy būčiau. Pagarba už įdėtą darbą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nostalgija... Netycia uzmaciau Uzdarbyje tavo post'a apie atnaujinimus ir nutariau apsilankyti po geru 3 metu pertraukos. Negaliu patiket, bet tuoj bus 10 metu, kai esu sio forumo narys (pastaruoju metu nebe toks aktyvus, bet nostalgija sukele didele dabar :D). Pries beveik 10 metu uztikau si foruma ieskodamas informacijos apie X360 Zephyr versijos RROD ir PSP atrisima. Ech.. kiek prisiminimu.. :D Paziurejau vis dar esu tarp top 20 nariu, kas siek tiek nustebino.

Atnaujinimai tikrai puikus, svarus, gerai padirbeta! Sekmes toliau vystant projekta, kuris yra unikalus tikrai Lietuvoje.

  • Patinka 1
  • Ačiū 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.