Gintarinis

Wairas uzkniso

Rekomenduojami pranešimai

Dabar yra sitaip wairas pasisuka apie 135 laipsniu kampu i abi puses. Kai as ji pasuku 45 laipsniu kampu man fiksuoja lyg pasukciaw waira iki galo wairas Trust_FF380_FORCE_FEEDBACK_RACE_MASTER Del ko man taip darosi? Ir gal zinot ka man daryti kad atitaisyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar yra sitaip wairas pasisuka apie 135 laipsniu kampu i abi puses. Kai as ji pasuku 45 laipsniu kampu man fiksuoja lyg pasukciaw waira iki galo wairas Trust_FF380_FORCE_FEEDBACK_RACE_MASTER Del ko man taip darosi? Ir gal zinot ka man daryti kad atitaisyti?

paziurek nustatymus gali nusistatyt jautruma vairuose,gali padaryt koki nori pasukimo kampa,o su dideliu kampi nemanau kad patogu labai,kaip su autobusu tada gaunas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paziurek nustatymus gali nusistatyt jautruma vairuose,gali padaryt koki nori pasukimo kampa,o su dideliu kampi nemanau kad patogu labai,kaip su autobusu tada gaunas :D

 

 

PAS MANE YRA 3 setingsai 1.patikrinti mygtukus ir kaip weikia pats wairas(pagal ten man rodo bloga pasukimo kampa)2.patikrinti kaip weikia stiprintuwas 3.nustatyti kaip sunku pasukti waira ir kaip wibruotu waziuojant per off road.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.