tadasas99

Viskas apie hi-fi muziką

Rekomenduojami pranešimai

Tema labai plati, tiek koloneles, tiek grotuvai, tiek pilnos sistemos ir muzikos irasai, klausimai patarimai, bei visi kvieciami pasidalinti savo sistemos foto, nors ir antrasteje puikuojasi hifi, cia busime lankstesni nei audiofilai, taisykle viena, jei sistema tau teikia dziaugsma, tu ja didziojiesi jos foto vieta cia

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"hihi" muzika :D asmeniškai norėčiau radiotechnika s90 tik kolkas nėra vietos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

spacer.png

 Cia mano metu laiko darbas, pradzia buvo noras galingos bluetooth koloneles kurios man netiko, pirmos isigytos buvo virsutines, maziausios, prie ju 2c70w pioneer stiprintuvas, veliau s50b, prie ju priderintas denon 2x70w stiprrintuvas su preout kad abu stiprintuvus su vienu ratuku valdyciau, veliau isigytos buvo pioneer grindines koloneles  kuriu garsas man netiko, jos buvo padovanotos, vietoje ju isigytos bisky teisingesnes s90, 4ohm, simetrines, ir radiotechnikos stiprintuvas kuri sukeiciau su pioneriumi, nu tam tarpe dar surasti kaseciu grotuvas patefonas philips recieveris su analoginiu tiuneriu, naudojamas tik kaip tiuneris ir rca swich, priboi ekvalaizeris, grazus ir nostalgija is vaikystes, wangine ekvalaizeris tik del spectro analizatorius.

 Ekvalaizeris sureguliuotas pagal neutralizer programele, skamba puikiai, koloneliu 3 poros del dynamic range, t.y. ne toks suspaustas garsas, naturaliau skamba, o ir ekvalaizeriui lengviau nei vienos poros duobes islygint.

 Aisku buvo daugiau netinkamu pirkiniu, buvau nupirkes denon mini sistema galvodamas derinti i bendra, buvo radiotechnika u001 del led powermeter, kuris pasirode vu meter ko pasekoje kazka rodo tik ant didelio garso sita taippat padovanojau kartu su pioneer kolonelemis, prie to pacio u001 gavau s30b, kuriu man visiskai nereikejo.

 P.s. kas iesko pigiu geru koloneliu, ziurekite i sovietines 10ac-401, 10mas-1m ir panasius, 30 eu o  groja kaip 70eu ir brangesni 

 

 

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkada namie turejau 5.1 namu kina bet su zaidimais jis man kazkaip nepatiko bent jau anu laiku ps3 , x360, bet jau tada ten visi beveik palaike tuos 5.1 nu ir man nepatiko visai kaip man trukdavo visada zemu pvz lenktyniu zaidimuose ir pan. velgi imant tai kad bute vistiek negali garsiai nieko klausyt ir taip. nuosavam name aisku jau kitas dalykas butu . Bet vistiek man visad prie sirdies buvo tie seni vintage stipriakai. tai kazkad kauno aleksoto turguj pasemiau toki visa komplekta.

0ocd3fM.jpg

1LGZmM6.jpg

 

aisku naudoju tik stipriaka ir tokias nedideles kolonkes ant palanges, bet negarsiai klausant tai visai gerai skamba. kaimynai karta jau ejo skustis. nu sakau negali but visai negarsiai buvo. plius kokie ten zemi gali but is ju,bet pasirodo gali. 

tai per ji pastoviai pajungta teliko garsas ir pastoviai atsukta garso kazkiek ir as jo daugiau nejudinu niekad, tiesiog per telika tiek pc pasijunges turiu garsa, tiek ps4 losdamas irgi turiu garsa, nereik nieko perjunginet . 

sT2EhjR.jpg

aisku noretusi tokio grazaus vintage dar senesniu laiku kazko tokio

01fe14ee03c3ccb29ea190dfec08394f.jpg

 

 

 

 

  • Patinka 1
  • Ačiū 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grazus komplektas, pats nekarta i komplektus ziurejau nes palyginus komplektas pigiau gaunasi nei atskirai perkant, bet kas mane stabdo tai kad daznai man viskas netinka, tavo komplektu man skaitmeninis tiuneris ne prie sirdies, kitas db skrlbimuos su taimeriu kas domintu bet like komponentai nedomina, o kazkaip komplekta su analoginiu tiuneeriu, stiprintuvu su analoginiu power meter  (ne led o rodykle) ir kasetiniu su tokiu pat vu meter ir komplektas sidabro spalvos nedazytas, tokio neradau, o jei ir pasitaiko tai nejuokinga kaina.

 P.s. kasetes nenaudoji?

 

 P.s.s.  neperbrangus, grazus, tik  man kiek silpnokasspacer.png

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man toks manau tiktu. plius man kad ausinem tai nera geresnio stiprintuvo nei tie senieji tikrieji. 

kaseciu turiu dar nemazai su senais irasais , bet kol kas neklausiau, realiai man reikejo tik stipriako bet pardavinejo visa kompleta tai paemiau, bet anie stovi spintoj ikisti , radija kazko blogai gaude , kasetes normaliai grojo ,ten ir kazkoki dolby dar palaiko , 3 rusiu dar kasetes palaiko normal crO2 ir metal.

as turbut uz visa to komplekta mokejau gal 150 litu dar litu laikais, tai pagalvojau kad pigiau parduoda nes firma nezinoma per daug, bet paziurejau intere kad normali ta firma.

dar turiu va toki vintage klasika.  cia tevo likes nuo senu laiku kai dar mazas buvau. viskas veikia. radija tai gaudo isvis superiskai. kasetes irgi gerai groja. 

4oQHoVZ.jpg

su situ magu netgi yra teke senai zx spectrum zaidimu kasetes uzkraudinet. 

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kasete su senais irasais gali arba atbaidyt arba pritraukt, cia priklauso nuo to su kuo darytas yrasas.

 Dolby sistema skirta sumazinti kasetes snypstima.

 Boomboksu as nelabai suprantu, nu kazkada buvo siandienines bluetooth koloneles analogas bet kodel siandien jie kainuoja tiek, 

Cia dar toks komplektukas is atlikusiu komponentu padovanotas uosvei ;D pajungta s30 taippat man atlikespacer.png

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras dalykas kaip uosvei dar jeigu viskas veikia. nu as to nevadinu boomboxu jokiu, bet jo cia tai ka rodo per filmus kad anais laikais nesiojasi ant peties, bet realiai kokiam sode ar kur dar toks labai geras dalykas, radija gaudo puikiai, groja irgi gerai, garsas kaip tokiam labai geras, cia tais laikais budavo stebuklas lietuvoj toki turet. jis gaudo radija geriau is tikro nei tas tiuneris is komplekto,tai as ji buvau vietoj tiunerio pajunges prie to stipriako nulabai geri rezultatai buvo. kai pagalvoji kiek jam metu ir kaip jis veikia dar. 

kasetes pats irasinedavau anksciau , bet siaip turiu ten visokiu pirktiniu dar nemazai. na dolby aisku ka daro , ir su gera kasete gerai irasyta gali skambeti labai gerai siaip. va patefonas su plokstelem irgi kazkada buvo ir kolekcija gera buvo bet kazkur ten per rankas ejo ir ant galo neliko nieko o labai gaila. 

aisku as primetu kiek man tas stipriakas prisuka elektros nes nu as ji siaip ir tingiu isjunginet tai jis dirba galima sakyt 24/7 pas mane. bet negaila kazkaip visai. 

o siaip bute tokie stipriakai nebent ausinem uzdarom naudot, su jom labai gerai skamba , superiskai. nu nes negali tu jokiu koloneliu nei garsiai leist nei ka. todel nieko didesnio ir nejungsiu as prie jo bute budamas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu komplektukas uosvei tiko del analoginio imtuvo, prie tokiu pratus, o skaitmeninis jau kazka naujo mokytis reiketu.

 Seip nornalus boomboksai buvo gana geros kokybes, tiek radijos jautrumas tiek kasetes irasymas ir atkirimas, bet kaip siandien uz boombokso kaina (jei kazko tokio ieskai) nuperki mini sistema, kas mano nuomone yra geriau.

 Pvz vakar sumedziotas ml6201

spacer.png

Stiprintuvas seip jei senestis trandzistorinis labai daug elektros suvalgo ir nesvarbu ar tyliai ar garsiai klausai (isskyrus ab klases) pvz mano 2x70w denon is tinklo beveik 600w valgo, naujesni su mikroshemom vietoj trandzistoriu tie jau maziau, 2x70w valgytu apie 160w, bet ju garsas siektiek skiriasi ne i gera puse ir jie jau naujesni

Kas del garso, nu as mediniame name antram aukste klausau normaliu garsu tai pirmame bumsi, bet niekam dar netrukdo, pasigarsinu tik kai vienas bunu, ta prasme manau kad galima ir su sodriais zemais paklausyti, tik negarsiai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o siaip bute tokie stipriakai nebent ausinem uzdarom naudot, su jom labai gerai skamba , superiskai. nu nes negali tu jokiu koloneliu nei garsiai leist nei ka. todel nieko didesnio ir nejungsiu as prie jo bute budamas. 

o kur tuos sumedziotus jau dedat taip ? i kolekcija didele ? nu as tai negaliu nieko rinkt nei disku nei ko dar kitko ,todel ir viskas siaip tik digital formoj , kad nebutu jokiu dezuciu,tai jau rinkt kazka tokio be sansu. bet viena koki turet prie tv pvz visai grazu butu. 

o cia tik apie namu hifi kalbam? pz apie masinu garsa jeigu ? 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ta medziokle tokia kad metus laiko tikrinau, sekiau skelbiu lt ieskodamas to ko man reikia, dabar jau lygtai nieko nereiktu bet skelbimus dar seku, randu kazka uz maza kaina ir arti tai pasemu.

 Kur dedu, nu neturiu kur deti, bet vis susirandu sau pasiteisinima, sita paskutini galvojau vasara i pavesine. :D

 seip namuos daug vietos neturiu, ko neprireikia nepardavineju, kas jau maisosi zmonai kazkam padovanoju, sesers mergaite mielai priima nors sesuo kazko nepatenkinta :D

 

 antrasteje gal nelabai aiskiai issireiskiau, cia ne tik hifi, cia apie muzika, nebutinai uz metu alyginima stovincia muzikos klausymui dedikuotame kambaryje, cia apie tai ka paprasti zmones  klauso

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai jau senai supratau kad as savo muzika kokiu noriu garsu galiu klausyt tik masinoj. tai reikia kad kolonkes tai atlaikytu bent jau tos standartines neatlaiko, nors ir visai gerai skambejo pradzioj , bet kai as megstu paklausyt garsiai gana , jau pradejo tarsket kazkas keleivio pusej. 

kitas variantas kada gali klausyt tai ka nori kokiu nori garsu tai ausines. einu iki darbo is masinos tai klausau muzikos per ausines ir tlf siaip. nu nes ir per gamykla einu kur ganan garsus triuksmas  tai ausiniu reikia dar ir kad uzslopint triuksmus. ir siaip ausines tai tas privatus dalykas kur beveik niekas taves negirdi. 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip masinoj ziurint koks varijantas, kartais gamykline sistema gana nebloga buna, pvz turejau senuka c klases mersa, orginalas kasetinis magiukas, koloneles tik  priekinese durelese, bet puikiai suderintas sound stage.

 Sound stage tai virtuali scena kuria sukuria garsas kuris turi sklisti ne is koloneliu o is tos vietos kur prie mikrofono atliekama muzika, tai tam merse garsas sklisdavo kazkur is vidurio paneles, gal kiek virs paneles, ir koja pridengus garsiakalbi garsas nesikeisdavo, po sodyne padejus suba grojo gal ir neipatingai garsiai bet tikrai graziai, nu mano skoniui aukstu mazokai bet nerizikavau deti aukstadazniu kad nesugadinti soundstage.

 P.s. pasiklausyk savo masinoj, uzsimerkes is klausos ar gali pasakyti kur koloneles groja.

 Namuose sita efekta gan sunku pasiekti, audiofilai pasakoja kad reiki labai geru koloneliu, jas reik atitraukti nuo galines kambario sienos per trecdali kambario ilgio, paciam sedeti dar per trecdali, nu gaunasi ko ne vidury kambario aparatura ir pats sedi, nevisi galim sau tai leisti, cia reik atskiro kambario vien muzikai, o ir ne visi kambariai vienodi tai rasti savo kambariui tinkancias koloneles, masinoj gamintojui lengviau, jei nori kazka geriau sumontuot jis zino kokia erdve ir kur tu sedesi, nors ne visi varginasi, ir naujose masinose buna bile groja

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip masina gali but labai gera vieta klausyt megstamai muzikai, jei dar vazinet megsti tai as pagrinde masinoj viska klausau, filmai is kokio laptopo masinoj irgi ziurisi superiskai, namuose tokio garso nebuna, o ten maza erdve labai gerai uzsipildo svarbu kad isnestu speakeriai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 3 valandas, scalman parašė:

svarbu kad isnestu speakeriai.

Nu daznai perdaug garso garsiakalbiams nelabai buna, perdaug pagarsinus nors ir garsiakalbiai isnesa galia gaunamas istemptas garsas, mazeja sodrumas, cia susije ne su garsiakalbio galia o su oro mase kuria judina garsiakalbis, nors cia nera kazkas blogo cia kam patinka kam nea, as pvz kaip pergarsiai neklausau tai man 3 juostu koloneles tinka kur vidutiniai gal kokia 12cm, klausyciau garsiai o jei dar lauke tai rinkciausi placiajuosti 15 coliu vidutiniams.

 Sodrius zemus visada gali su geru subu pataisyt, sodrius vidutinius sunkiau isgirst, nors del muzikiniu centru, 5.1 sistemu ir bt koloneliu nuo sodriu vidutiniu zmones jau atpratinti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.