Impaler

Kaip patch'inti ir žaisti PS2 žaidimus on-line režimu?

Rekomenduojami pranešimai

Taip man ėjo WWE SmackDown vs. RAW 2006. Tesu tik jį vieną bandęs ir puikiausiai ėjo! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip pati PS2 prijungt prie interneto per kompo tinklo plokste (crossover kabeli turiu)???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu pas tave slim tai iseinanti kabeli is pc tinklo plokstes pajungi i ps2 o jei storas tai teks pirkt network adapteri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad reiliai tesužinosi jeigu pabandysi. Taigi tą ir padaryk, o rezultatais gali pasidalinti šioje temoje! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

klausimelis:

As turiu interneta kuris parasyta "10mb/s" prie connections bet siuntimo greitis siaip iki 40kb/s ... speju tokio intero neuztektu, kad normaliai veiktu :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandžiau du žaidimus, tai TDU ir NBA 2k7. Tai nė vienas neveikia, abiem ties DNAS testu buvo timeout'ai. Na aš bandžiau iš naujo pagal TDU turimą network Configuration wizzard'ą tai 100% visus duomenis sutikrino, bet pačiam TDU vistiek buvo Timeout, o NBA 2k7 išvis krovė kokį gal 10-15min ir spjoviau, išjungiau.

 

Tai manau, kad problema arba, gali būt, kad patchinant, ne to regiono žaidimą pasirinkau, arba tas kodas netinkamas. Norėčiau pabandyti dar kartą, bet jau nervas ima, kai dabar turiu du žaidimus po 2 DVD, tai kam man dar trečio reikia? :|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista, nejau tik man vienam pavyko? :( Galbūt ne to regiono žaidimą turi. Sužinoti kokio regiono žaidimą turi gali D.U.K. skyrių apskaitęs PS2 tema.

 

Man pvz. WWE SvR 2006 (PAL) veikė puikiausiai iš pirmo karto.

 

Dar galimas variantas yra, kad priklausomai nuo konsolės (ji iš NTSC arba PAL regiono) ir negalima žaisti kitokios kilmės žaidimų, mūsų LT atveju tai būtų NTSC žaidimų. Todėl sukandęs dantis pabandyk parsisiųsti PAL žaidimą ir bandyk dar kartą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bandysiu, bet TDU yra vos ne vienitelis kurį noriu pabandyt... Na žiūrėsim, artimiausiom dienom pasidalinsiu įspūdžiais.

 

Papildyta po 2 val. 24 min. 41 sek.:

 

Vsio atsiprašant, dėjau ant to Online, visai nuotaiką sugadino, tris DVD sugadinau. Meta tą error code'ą -105 nors tu ką. Šį syk tikrinau ir, kad PAL regionas būtų ir kodas PAL būtų, viską gražiai įrašiau ir vistiek, error code -105, Connection Timed Out, try again later...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeee veikia ant pal consoles ntsc geimas svr 07... siaip idomiai bet is karto kritau neina nudauzti ne vieno... B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jeigu as is savo turimu dv splintercell double agent pasidaryciau iso ir pasipatchinsiau tj man online veiktu ? aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu keleta klausimu del sito gido:

1.Kaip patchini zaidima ir reikia irasyt ten kazkokias skaiciu ir raidziu kombinacijas is kur zinot kokias reikia irasyt?

2.Jei mano memory card pagaminta kinijoj ar man eis zaisti online?

3.Ar kas lose NBA 2k8 online?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.