Renataz

Bully Scholarship Edition

Rekomenduojami pranešimai

Noretau suzinot daugiau apie si zaidima nes as jau siunciuosiu kazka supratau kad shulej weiksmas wyksta ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia yra viskas taspats kas ir nat bully ps2 tik kad pagerinta grafika ir dar ten visokiu pribonbasu

o cia tevai nuveza veikeja i mokykla ir ten tu turi pelnyti pagarba ir ten pvz visokius testus nuo mokslutku nusirasyti bent taip supratai is filmuko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Si geima esu perejes ant PS2, nuostabus geimas, toks GTA`ishkas, bet perkeltas i vaiku aplinka - shule, tat is ziaurumas toks vaikishkas. Vietoje shautuvu ragatkes ir t.t. Zodziu trumpai - tai yra nerealus geimas, lb noreciau ant x360 isbandyt bet.. neturiu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Impaler, sukėliai man drebulius ;) Noriu įsirašyt, ebt tie akmės su broku tai dabar arba bus error arba VEIKS!!! (skūpas moka du kartus, bet xebra, nu, pas mane per visą kaimą nieko nėr tik akmės po 6lt)...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

padaryk ishvyka y miesta, uzhsipirk disku uzh 100 LT ir galesi kukuoti ilga laika ;) isirasyk - nepasigailesi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

padaryk ishvyka y miesta, uzhsipirk disku uzh 100 LT ir galesi kukuoti ilga laika ;) isirasyk - nepasigailesi!

Ne į temą

Su reikalu kokį sykį, va dabar kaip tik atliekamų litų dar bus ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noretau suzinot daugiau apie si zaidima nes as jau siunciuosiu kazka supratau kad shulej weiksmas wyksta ..

O google naudotis ne laikas išmokti? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai aišku, kad ne laikas, tu Servilatai, nesupranti, kad jiem svarbu būt "kietiems" ir temą sukurt? :)

 

Šiaip tikrai geras game, toks išskirtinis vėlgi, kažkas naujo ir tikrai toks GTA style (juk Rockstar kūrė), bet man tik pagrindinis veikėjas nepatiko, toks .. strazdanotas.. ir plikas...... f..forsas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandysiu sian pazaist, prasysiu kaip sekes,

o tu jaunuoli, kur virsuj parases, is pykcio servilatuj kablelius taip neteisingai sudejai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Em.. "jaunuoli?" .. nu vnž, aš ne ant Servilato pykstu, kableliai skirti kreipiniui jei ką (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va įsirašiau <_< Labai nuostabus žaidimas, ir tikrai ant PS2 tokio kaifo jį lošt nejaučiau, ant X360 grafika nemažai patobulinta, misijos įdomios, nors ir trumpos (ir aš tik ~7prc tesu perėjęs). VNŽ GTA mokykloje ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziauriai ilgas geimas. Kartais nervuoja, kad misiju labai daug ir kad laisves biski perdaug suteikta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžiau ant PS2, pusė velnio, bet Xbox 360 praleisiu, juolab, kad žaidimas tas pats tik su geresne grafika ir keliom naujom misijom. Ir šiaip išaugau seniai iš mokyklos, tai nejaučiu empatijos herojams, todėl neįdomu žaisti. Bet jaunimas galite pajamti, kaip sakė Audris, "GTA mokykloje" :spam:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jėjėjė :spam: ~21 prc perėjau, smagus toks. Na oradžioj biški nervuoja, akd eini ir užsirauna vsad ant tavęs, bet paskui pats tampi verchas :spam: Beje, labai įdomi misija buvo kur boksuotis reikėjo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn kodel bet taip strigineja nezymiai man i tdk isirasiau tai nzn delko... kaip buna filmas xvid naujesnes koduotes ir taip nezymiai strigineja tai ir zaidimas kartais taip sustrigineja o geimas tai unreal...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.