Renataz

Bully Scholarship Edition

Rekomenduojami pranešimai

Nzn kodel bet taip strigineja nezymiai man i tdk isirasiau tai nzn delko... kaip buna filmas xvid naujesnes koduotes ir taip nezymiai strigineja tai ir zaidimas kartais taip sustrigineja o geimas tai unreal...

Taigi rockstarsai paliko bag`ų, ant senesnių xboxų striginėja, nors man asmeniškai viskas ok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane gruodzio menesio pirktas x'as.. nesenas gal nuflashintas senesne firmware dabar kai 12x delto ir strigineja.. arba rockstar paliko bugu arba nors tam release kuri idejau i lm.. nes tai pirmas toks geimas kuris stirgineja neseniai army of two losiau jokio lago (bet philipso diske)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane gruodzio menesio pirktas x'as.. nesenas gal nuflashintas senesne firmware dabar kai 12x delto ir strigineja.. arba rockstar paliko bugu arba nors tam release kuri idejau i lm.. nes tai pirmas toks geimas kuris stirgineja neseniai army of two losiau jokio lago (bet philipso diske)

Į gaminimo datą žiūrėk o ne į pirkimo... Pas mane tas iš LM'o.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali but kad tdk cia suda mala arba sakau perflashint reikia.. o pas mane naujas su tuom naujuoju procesoriu (maziau kaistanciu, falcon)... nes tai pirma kart susiduriau ...

 

Edit:

 

Nebestrigineja

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tj wa priejau misi The eggs kur bokso pastate ta misija yra ir praso kad nusipirktau aqueabry sweeter (tiksliai nezinau kajp rasosi) ir kazkokioj gatwej bet nueinu i prad ir jokiu sweeter aquabery nera pirkt.tikiuosiu padesit kur butu galima ji gaut.dekui uz info.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turi but,arba ieskok parduotuves zenkliuko kito dar,

poto pamne dar turesi nueit kur miegi, ir ten pasikeist rubus,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai sita versija Bully lygiai tas pats kas ir ps2 ta senai isejus,ar skiriasi istorija kazkuom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai sita versija Bully lygiai tas pats kas ir ps2 ta senai isejus,ar skiriasi istorija kazkuom

Geresnė grafika ir kelios (berods 6) naujos misijos. Daugiau - tas pats...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geresnė grafika ir kelios (berods 6) naujos misijos. Daugiau - tas pats...

bet grafika tikrai ne x360 lygio kaip matosi o tik truputi pagerinta,nemanau kad verta imti sito jei turime ps2 versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet grafika tikrai ne x360 lygio kaip matosi o tik truputi pagerinta,nemanau kad verta imti sito jei turime ps2 versija

..Ką ir rašiau vienam iš savo post'ų 1 puslapy :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kodel, bet man sitas game tikrai patinka ;) perejau 35% ir tikrai neatsibodes.. Nors ir pasitaiko gan neretai kai FPS nukrinta, bet toks mazas man bugas nesugadina sito zaidimo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nezinau kodel, bet man sitas game tikrai patinka ;) perejau 35% ir tikrai neatsibodes.. Nors ir pasitaiko gan neretai kai FPS nukrinta, bet toks mazas man bugas nesugadina sito zaidimo ;)

 

Tj tu busi perejas The eggs misija ir ka dariai kaj prase kad nusipirkati kazkokius aquabry sweeter ten misija boxo klube.Isanksto dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tj tu busi perejas The eggs misija ir ka dariai kaj prase kad nusipirkati kazkokius aquabry sweeter ten misija boxo klube.Isanksto dekui

Po visus (3) ženkliukus mieste pavažinėk (drabuziushopo_.)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo i viena is parduotuviu su zydru marskiniu zenkliuku

 

 

Nu nuejau ir ten nera jokiu sweeter o kur jie turi but ant galwos ar ant kelniu ..??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.