krururaras

clean cd erroras

Rekomenduojami pranešimai

kas gali but kad man lb daznai meta clean dcd errora bet meta tik ant naujai irasytu geimu o ant senesniu nemeta nors rasau i verbatimus ir nekike nesubraizyta vistiek meta ta errora ? gal zinot kas gali but ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kompaktas brokuotas, gal blogai isirase, gal su lazeriu kazkas -_- vienas is situ variantu nu nzn kiek turiu xboxa dar nei sykio sio erroro nemaciau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai negali but kad brokuotas cd ir blogai isirase i verbatimus rasiau ir ne ant 1 game cia taip man ant army of two puliuoja burnout paradise frontlines fuel of war ir ant kitu naujesniu geimu :D o su senaias viskas ok kaip su darkness bioshock i kitais senesniais :P

 

tikrai negali but kad brokuotas cd ir blogai isirase i verbatimus rasiau ir ne ant 1 game cia taip man ant army of two puliuoja burnout paradise frontlines fuel of war ir ant kitu naujesniu geimu <_< o su senaias viskas ok kaip su darkness bioshock i kitais senesniais :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

firemware kokia? gal seniai flesinta konsole?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

flashinta tai ana vasara o kaip pasiziuret kokia firmware ?

Redagavo Kaifas
Nerašinėk beleko kur papuola. Turiu mintį apie pakvietimus. Šį kartą tik nutryniau!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima būti, kad nusipirkai brokuotą kokią partiją or smth... Nu pasitaiko visko... Arba kaip sakė, kažkas galėjo atsitikti XBOX'o lazeriui, bet jei seni žaidimai veikia, tai kaip ir atkrenta šis variantas.

 

 

Ne į temą

O apie pakvietimus ne čia šnekėti. Tad ir nešnekėk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nemanau kad bloga dl partija nes burnouta losiau viskas ok buvo ir paskui pradejo metyt ir ant army tas pats losiau lyg viskas norm tik po kike laiko pradejo metyyt nesamones <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As manau kad gali butu del labai senos firemware versijos ji sunkiai atpazysta vis naujesnius geimus, tai padaro su klaidomis ir meto tokus errorus, jei turi galmybes pabandyk perflesint i naujause versija...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nemanau kad bloga dl partija nes burnouta losiau viskas ok buvo ir paskui pradejo metyt ir ant army tas pats losiau lyg viskas norm tik po kike laiko pradejo metyyt nesamones :lol:

Nu tai man irgi taip būna su brokuotais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba rimtai bandyk is kur kitur kompakta nuspirkt ir isirasyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na zinau ka reiskia bet tj pirmam poste parase kad jam kai ideda i xboxa tj vat...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu man ir taspats pasisiunciau army of two ir isvis ant vienos vietaos kaip nukibo ir vsio ikiten daeini ir nukimba pastoviai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.