krururaras

clean cd erroras

Rekomenduojami pranešimai

As is ten pat ir man viskas ok manau cia bus kalte arba kompaktas arba firemware.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

i gal galetum duoti linka kaip flashint ir is kur naujausius tuos flashinimo failus parsisiust ta naujausia firmware nu nemanau kad cd nes as losiau viskasn orm ir paskui pradejo suda malt o i toos pacius verbatimus kitus geimus senesnius isirasiau ri veikia nemeta dbr crackdown parsisiunciau ir i philipsa isvis rasiau ir dar ne kart nebuvo jokio error :)

Redagavo krururaras

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

samsungas tik db neatsimenu koks m buvau isardes visa isvaliau nes tiek dulkiu buvo :) nu bet vistiek paskui vel ardysiu kad prie cd room prieit tai paziuresiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tj nesvarbu koks flesinimas beveik nesiskiria tik reikia tureti via cipseta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cipsetas tj plokste kuri turi buti tavo pc ;)

Chipsetas tai ne plokste lol.., jai nezinai ar neesi isitikines tai bent pagooglink pries rasant ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu zinau kad reikia kaskokios via sat plokstes bet gal galit is bms ar kur koki linka duot kokia geriausia pirkt ? kad to xboxo cd room pajungt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Chipsetas tai ne plokste lol.., jai nezinai ar neesi isitikines tai bent pagooglink pries rasant :D

na taip pat cipsetas ne plokste bet jis buna kaip cia pasakius "imontuotas" sata controleri bent man taip atrodo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

same here,

 

zodziu 3skirtingi zmones i tris skirtingus dvd rase Vegas2, ir pas visus skirtinguose x`uose ejo geimas, pas mane NE b*:)

 

Taiva, itariu kad pareidineja dvdromas, nes kitus kur kisu geimus, visi iki vieno veikia, o butent sitas nors tu ka neina,

nors kartais vietoj "play game" dashboardo apacioj, paraso jau pavadinima "rainbow six vegas 2"

 

zodziu kazka suka suka ir neprasuka, bandziau ir is youtubes paziuret, ir vizitke ikisus manual pasukt dvd, neina vistiek,

 

itariu kad cia tik pradzia su clean cd

 

Tai tiek ir ziniu,

 

Ir sventu velyku:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas drauga ir nepaleidzia nauju geimu, nu paleidzia bet is kokio 10 karto, ir visus krovimo metu ant loadingo ismeta arba uzstringa ir daryk ka nori. dvdrom'as samsung gan stipriai devimas nuo pat pirkimo, bet seni zaidimai eina puikiai. ant nauju zaidimu (jei juos paleidzia) tai po kiek laiko ismeta clean cd errora (kartais ir neismeta visai)

manau kad cia firmware bus, nes kad ir lazeris padevetas bet seni zaidimai eina be priekaistu. kas dar gali buti?

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daugiau niekas nes jei seni eina tj tada tik firemware naujus geimus su klaidom priima, nebent dar kompaktai prasti bet cia retas atvejis... pvz man isvis kaikurie geimai nejo ismesdavo tiesiog klipa kad idekite geima i xbox360 konsole arba isvis unreadable mesdavo cia pries savaite persiflesinau viskas kuo puikiausiai veikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.