Inco

Xbox 360 pakibimas

Rekomenduojami pranešimai

Dar tik pora savaičiu turiu nauutėli Xbox 360 Elite (dar nechipuotas), ir pastebėjau, kad pakibinėja :lol: ar tai jau reiškiasi gedimas?

Stovi paprastai ant stalo, tai perkaitima atmetu. Pakibinėjimas tik pasireiškia kai bandau sharinti video ir audio medžiagą per kompiuterį.

Žaidžiant ir būnant Live dar nebuvo pakybę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su tuo kibinejimu man tas pats.Pastebejau,kad pakimba viskas kai bandau paleist neaiskaus formato video faila,kuri kompe galiu ziuret tik per VLC playeri.Ir paziurek,kai pakimba boxas,prisijunk VGA laida ir pamatysi,kad PC procui kazkas labai knisa prota( iki 100% uzkiles CPU apkrovos rodiklis).Tas "proto knisejas", buna atsirades antras Winamp remote procesas,imantis 100% CPu ir apie 200MB ramo.

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar tik pora savaičiu turiu nauutėli Xbox 360 Elite (dar nechipuotas), ir pastebėjau, kad pakibinėja :( ar tai jau reiškiasi gedimas?

Stovi paprastai ant stalo, tai perkaitima atmetu. Pakibinėjimas tik pasireiškia kai bandau sharinti video ir audio medžiagą per kompiuterį.

Žaidžiant ir būnant Live dar nebuvo pakybę.

Pas mane tas pats. Tik pakimba ne kai sharinu o kai bandau paleist koki jau pasharinta video. Cia yra del to kad musu (na bent jau mano) kompiuteriu procesoriai yra per silpni "on the go" rekodavimui ir streaminimui. Sharink failus per windows media playeri ir nekibs :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man asmeniskai tai kartais pakimba ir per Media Playeri sharinti video, bet taip atsitinka labai retai. O seip atsakymas i klausyma butu toks kad tavajam xbox'ui nieko blogo nera :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš su media failais nieko nedarau, yra pakibę tik vieną kartą žaidžiant berods Lost Odyssey.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai ar teko experementuoti su mkv failais, koks softas normaliai susitvarko, nes pvz. Winamp Remotas tai rezoliuciją labai mažina ir kokybė tai lieva :P
Redagavo Servilatas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka zinau geriause pasidaryt updeita ir i cd isirasyt ir ziuret, sharint reikia galingu proco nes pas mane tj buferina kazkodel pats media pleyeris nors procas 3.06 ghz...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane irgi buferina... bet nesuprasi kodel.kartais 50MB video faila nebuferina,kartais 10MB ilgiausiai buferina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau prilauso nuo rezoliucijos, dydziu ir vaizdo kokybes, formato va del situ veiksniu ,,,,,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.