Shliuzas

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

jo mum tiem kurie neturi ps3 tenka tik video ziuret visokius kol kas,bet yra geru tokiu visai,gerai ten jie sugalvojo pirma karta ir Snake balsa David Hayter parodyt :unsure:

matei ta gt laida? :D kaip juokiausi toj vietoi kai jo klause ar neigarsina ziadimu; yes i do ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

matei ta gt laida? :D kaip juokiausi toj vietoi kai jo klause ar neigarsina ziadimu; yes i do :unsure:

jis siaip tai garsus ciuvas yra,siaip jis buvo uzsimines kaip galvotu kad reiketu MGS filma kurt,tai jo mintys man patiko net gi labai tai kaip jis isivaizduoja MGS filma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jis siaip tai garsus ciuvas yra,siaip jis buvo uzsimines kaip galvotu kad reiketu MGS filma kurt,tai jo mintys man patiko net gi labai tai kaip jis isivaizduoja MGS filma

esu kelis trailerius japonu susuktus mates, bet nemanau kad hideo ar hayter prisijunge prie to

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu kelis trailerius japonu susuktus mates, bet nemanau kad hideo ar hayter prisijunge prie to

Nieko tu nematiai. Gal gryztam prie temos?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

 

pats tu nieko nematei o cia dediesi ereliu

Ne į temą

As dabar per ps3 neatidarau linko, bet ten geriausiu atveju koks nevykes fanu klipukas. Oficialiu treileriu nera, tad geriau patyletum ir neberasynetum neitemisko crapo.
Redagavo SolidSnake

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ilgu laukimu, pagaliau turiu savo kopija :) ,pazaidziau 5 min ir isbegt reikejo, bet ispudziai nerealus. Grafika!!! Garsas!!! dinamiskas gameplay ir t.t. kaip graziai pereinama nuo video intarpo prie zaidimo... zodziu pirma naktis bemiege nusimato :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po ilgu laukimu, pagaliau turiu savo kopija :D ,pazaidziau 5 min ir isbegt reikejo, bet ispudziai nerealus. Grafika!!! Garsas!!! dinamiskas gameplay ir t.t. kaip graziai pereinama nuo video intarpo prie zaidimo... zodziu pirma naktis bemiege nusimato :D

kopija ?? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naka galiu pasakyti , tai vienas isgeriausiu dalyku kuriuos as per savo gaming life esu zaides. Tai yra kazkas kitame lygije , tiek garsu , siuzetu , grafika , geiplejumi. Tai atsidekoja zmones kurie yra lose nuo pirmos dalies ir buvo iki pat galo, tai gali ytraukti tuos kurie nera lose nei vienos dalies ir gali paruosti tolimesnioms dalis kurios iseis , bet jos niekad nebus tam paciam lygije , nes jose ne bus vieno veikejo kuris ikunyja tai kas yra MGS.

Jau perejau 2 solid normal kartus , trecia varau extreme ir rosiuosi ketvirta karta eidamas gauti nerealeja emblema , kuri yra tikrai pasiekiama.

Zmonems kuriems tai nepatinka ir nesupranta , nesigilinkit ir nesigincykit su fanais kurie jau 8 metus losia ta geimu serija ( cia is mano puses ) , jums yra sukurti paprastesni geimai pvz.: CoD4 , Resistance ir t.t.

As nieko pries tuos geimus neturiu asmeniskai, juos pats losiu ir jie man patinka , bet tai yra auksciau visko kas buvo praeityje sukurta , tai yra kazkas epinio , nerealei uzbaigta serija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laukiam laukiam naujienu ;)

Laukiam laukiam ir sulaukem lyginant kas yra rinkoje tai islieka sedevru bet yra bet nevisi teisingai supranta situos kurinius bet smagu kad zaidzia nes tokio lygio zanro kuriniu niekur daugiau nerasi. Gal kam bus i domu bet Hideo ir jo komanda persistenge kaip ir truputi su 3 dalim ir jauciasi zmogus issiseme atsiliko nuo laiko ir perdaug pigiai pasinere i komercija cia apie geimpleju ir siuzeta. Nedetalizuosiu zaisit patys ivertinsit. Tik pasakysiu kadru skaicius mires ko ko bet is hideo to nelaukiau sauprantat tai yra veiksmo zaidimas. Antra trecia.. (kaip teko zaist senesnias dalis) kartus sio zaidimo nezaisiu pinigu negaila:) pasiziurejau nebloga filmuka ir suzinojau ko niekas nesuzino ;) sorry buvau fanas MGS bet viskas sentsta ir mirsta. CIA TIK MANO NUOMONE.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;) ka tu cia sneki nesamones issiseme ir kadru skaicius mires? tai yra labiausei nuslifuotas geimas kolkas PS3 istorijoje , biski mastyk ka kalbi.

as tokiu zmoniu nesuprantu , kai jiems yra pateikiamas sedevras ant platinines lekstutes , jie rekia kad jiems duotu auksinius peili ir sakute, seip tokeis momentais galima ir su rankom valgyti ;)

o kaip ir rasiau virsiui , nerasykit tokiu dalyku , sitas geimas tobulas , neireikia savo "iskreiiptos nuomones" sklebti garsei , ja reik kai kada pasilaikyti sau.

O apie senima ir mirima pvz FF serija jau pasieks XIII dali , kolkas nejauciu kad tai sentu ir mirtu, tas pats su MGS , palydejom didvyri y uztarnauta pensija xD ir dabar galim ramei laukti kitos dalies.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimo vertes skaleje kadru skaicius uzima paskutine vieta.. Svarbiausia yra tas vadinamasis isijautimo(isigilinimo, rusiskai gerai skamba "pogruzhenije") jausmas kuris ir suteikia mums tas emocijas, ta jauduli kuris mus vercia vel ir vel grizti prie savo zaidimo,praleisti daug valandu prie jo, gyventi ir prisiminti,apmastyti isgyventas minutes ir praeitus kelius bei takelius...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimo vertes skaleje kadru skaicius uzima paskutine vieta.. Svarbiausia yra tas vadinamasis isijautimo(isigilinimo, rusiskai gerai skamba "pogruzhenije") jausmas kuris ir suteikia mums tas emocijas, ta jauduli kuris mus vercia vel ir vel grizti prie savo zaidimo,praleisti daug valandu prie jo, gyventi ir prisiminti,apmastyti isgyventas minutes ir praeitus kelius bei takelius...

 

Ne į temą

kaip Maironis pasakei ;)
Redagavo Chuck Norriss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.