Shliuzas

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Rekomenduojami pranešimai

bandziau visus variantus bet vistiek nevelka mano ps3 2reg o mgs4 1reg ir palaiko 1080p-i kazkas pjaunasi tik dar nezinau kodel?

nesuprantu ka tu cia nori pasakyti , pasmanes usa versija geimo 1 reg , perejau 3 kartus , TV720p , console PAL 60GB , viskas kaip bitute eina , kokiu tai grynai stabdymu pvz oblivion tai nera , 30FPS eina normalei , matosi kad zemiau nekrenta net kai didelis veiksmas vyksta, nes kas zemiau 30FPS zmogaus akys tai mato , ypac patyrusiu geimeriu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Native rezoliucija=720p. Kaip ir dauguma geimu galima upscalinti iki 1080p jei nori. Kitaip sakant MGS4 geriausia losti ant 720p.

tai lost tai visus manau galima ant 1080p,bet galvojau jau kad MGS4 parodys tikra 1080p,na bet nereikia noret per daug aisku

siaip yra ps3 zaidimu kurie ant 1080p bandant lost labai krenta fps,sumazinus iki 720p normaliai eina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu ka tu cia nori pasakyti , pasmanes usa versija geimo 1 reg , perejau 3 kartus , TV720p , console PAL 60GB , viskas kaip bitute eina , kokiu tai grynai stabdymu pvz oblivion tai nera , 30FPS eina normalei , matosi kad zemiau nekrenta net kai didelis veiksmas vyksta, nes kas zemiau 30FPS zmogaus akys tai mato , ypac patyrusiu geimeriu :)

 

noriu pasakyt kad net ant 720 mgs4 labai retai traukia 60fps o pvz rr7 ant 1080 no problem isbandysiu ant kito tv ir bus matyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matai aš ir esu jį atsisiuntęs ir ten yra unlocked viena funkcija, aka perėjus mgs IV ji kaip ir turi įsijungti, bet man neįsijungė, tai va klausiu gal kas žino kaip ją įjungti? ir dar vienas dalykas, kai nueini parsisiųsti į ipod melodijų ar kamofliažų yra funkcija kažkokiam kodui, gal kas žinote kas per kodas? ir beje ar eina savo muzikos įsikelti į mgs IV ipod'ą?

Jei esi bent karta perejes MGS4 tai toje database atsirakina papildoma informacija apie MGS4 veikejus ir t.t. Tik turi buti islikes seivas. Apie koda nieko negaliu pasakyti. Muzikos isikelti irgi nebandziau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei esi bent karta perejes MGS4 tai toje database atsirakina papildoma informacija apie MGS4 veikejus ir t.t. Tik turi buti islikes seivas. Apie koda nieko negaliu pasakyti. Muzikos isikelti irgi nebandziau.

Muzikos isikelti negali. Kodu tikrai yra, bet jie menkaverciai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu pasakyt kad net ant 720 mgs4 labai retai traukia 60fps o pvz rr7 ant 1080 no problem isbandysiu ant kito tv ir bus matyt

0_0 radai ka lyginti , RR7 su MGS4

paziurek kiek visko vyksta MGS4 ekrane , dulkes , seselei , AI , fizika , dar N post-procesing dalyku ir RR7 , kuri praktiskai permete RR6, biski texturas pakele ir viskas.

Ziuriu tikrai nezinai kas tai yra stabdymas ir maza kadru seka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

0_0 radai ka lyginti , RR7 su MGS4

paziurek kiek visko vyksta MGS4 ekrane , dulkes , seselei , AI , fizika , dar N post-procesing dalyku ir RR7 , kuri praktiskai permete RR6, biski texturas pakele ir viskas.

Ziuriu tikrai nezinai kas tai yra stabdymas ir maza kadru seka.

 

 

beda buvo in TV ir zinau kas yra kadru seka :lol: bet vistiek aciu

 

Na matai aš ir esu jį atsisiuntęs ir ten yra unlocked viena funkcija, aka perėjus mgs IV ji kaip ir turi įsijungti, bet man neįsijungė, tai va klausiu gal kas žino kaip ją įjungti? ir dar vienas dalykas, kai nueini parsisiųsti į ipod melodijų ar kamofliažų yra funkcija kažkokiam kodui, gal kas žinote kas per kodas? ir beje ar eina savo muzikos įsikelti į mgs IV ipod'ą?

Pas tave MGS4 1reg? 2reg Database nesupranta 1reg failu ir tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinot kur THE COMPLETE OFFICIAL GUIDE pdf formatu rasti ? pasiskaitinet norisi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

metal gear solid cast

 

 

mgs5 lead character is raiden ?! :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip del zaidimo ilgumo?

 

 

 

beje gal kas perejes ar ka ir noretu isikeisti (Klaipeda) i >>>

Ne į temą

Virtua Fighter5, Formula One, NBA 2k8 ar Assasin Creed

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip del zaidimo ilgumo?

beje gal kas perejes ar ka ir noretu isikeisti (Klaipeda) i >>>

Ne į temą

Virtua Fighter5, Formula One, NBA 2k8 ar Assasin Creed

Apie 20val , o jei neziuresi visus cut-scene , tai pusiau trumpiau uztruksi.

Ne į temą

I nieka nekeisciau sita zaidima , mano anukams liks <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano buvo 48h ant normolo zaidziant ziurint visus filmukus ,plius kiek esu dar palikes ant pauzes ir isejas kurnors ,tai kaip tikslei net nezinau kiek zaidziau laiko, bet paskui antra karta ejiau ant hardo tai dabar esu kur reikia su Vamp kovot tai laika raso man 8 valandos su biskiuka ,neziurint filmuku tik riuriu tuos kurie jokingiausi :)

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.