trooper

PS2 diskai

Rekomenduojami pranešimai

Sweiki..Kokius diskus patartumet kad butu surface'as kaip ant paprastu CD nu nespalvotas nes DVD su melynais , violetiniais surface'ais eda lazery ir pastebejau kad konsole kai krauna geimus garsus leidzia keistus.ar tai normalu?

Dekuj. :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki..Kokius diskus patartumet kad butu surface'as kaip ant paprastu CD nu nespalvotas nes DVD su melynais , violetiniais surface'ais eda lazery ir pastebejau kad konsole kai krauna geimus garsus leidzia keistus.ar tai normalu?

Dekuj. :wink:

Violetine DVD spalva PS2 labai gerai priima , del garsu , priklauso nuo irasymo greicio , disko kokybes ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o yra skirtumas tarp dvd-r ir dvd+r??

Didelio skirtumo nera jei naudosi PS2 zaidimams, siaip rekomenduoja minusini ir geriausia naudoti brangesnius dvd zaidimu irasymui Verbatin, Sony, Philips, Traxdata ... Patarciau nenaodoti Memorex ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o yra skirtumas tarp dvd-r ir dvd+r??

Didelio skirtumo nera jei naudosi PS2 zaidimams, siaip rekomenduoja minusini ir geriausia naudoti brangesnius dvd zaidimu irasymui Verbatin, Sony, Philips, Traxdata ... Patarciau nenaodoti Memorex ...

na gal minusinius tu ir rekomenduoji bet jie tikrai ne visiems geriau,mano ps2 pvz geriau yra +,jokiu minusiniu nenaudoju,nes juosa blogai ima,taip kad cia kaip kam ir nereikia klaidint,o verbatim tai gana pigus,naas bent jau gaunu tai jie vieni is pigiausiu,bet nieko nesiskiria nuo maximose esanciu OZ DVD+R ,mano ps2 pvz is situ tiesiog ledovai leidziasi,nzn kodel bet taip yra ir tik tokius pagrinde naudoju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o yra skirtumas tarp dvd-r ir dvd+r??

Didelio skirtumo nera jei naudosi PS2 zaidimams, siaip rekomenduoja minusini ir geriausia naudoti brangesnius dvd zaidimu irasymui Verbatin, Sony, Philips, Traxdata ... Patarciau nenaodoti Memorex ...

na gal minusinius tu ir rekomenduoji bet jie tikrai ne visiems geriau,mano ps2 pvz geriau yra +,jokiu minusiniu nenaudoju,nes juosa blogai ima,taip kad cia kaip kam ir nereikia klaidint,o verbatim tai gana pigus,naas bent jau gaunu tai jie vieni is pigiausiu,bet nieko nesiskiria nuo maximose esanciu OZ DVD+R ,mano ps2 pvz is situ tiesiog ledovai leidziasi,nzn kodel bet taip yra ir tik tokius pagrinde naudoju

Torrentu forumose pasiule minusinius naudoti ir Verbatin , Sony kompaktus... Tai jokiu problemu , bandziau i Acme irasyti , tai konsole tokius garsus pradejo leisti, kad ojoj :) ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Torrentu forumose pasiule minusinius naudoti ir Verbatin , Sony kompaktus... Tai jokiu problemu , bandziau i Acme irasyti , tai konsole tokius garsus pradejo leisti, kad ojoj :) ...

 

o pas mane jau trys metai jokiu problemu su pliusiniais,o minusiniu nemegsta mano ps2,taip kad cia ps2 skonio reikalas kaip sakant 8)

o jei rimtai tai esu daug ismegines disku ir geriausiai eina butent sitie,nesvarbu pigus ar brangesnis,is tu vadinamu brangesniu tai kaip tik kartais dar blogiau man krauna,priptatinau ps2 prie tokiu tai tokius ir megsta labiausiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip buvau rases, kad svedijoje buvau nusipirkes TDK diskus ir tik vienas teisirase. Taip, kad mano atzvilgiu, man tik SONY tinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o klausykit lazeris turi garsiai dirbt kartais ypac ant kai kuriu zaidimu, ar ne? nes pvz gt4 originalus, joiu garsu beveik, ne o is draugo acmes tai defjam fight 4 ny tai lazeris ziauriai tuksi taip kazkaips, arba gta.. Net nezinau ar ica priklauso nuo cd ar nuo irasymo ar nuo geimu:/ gal ir turi kartais garsiai dirbt:/ ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu lazeris garsiai dirba arba buna keisti garsai: trakst, barkst tai po kurio laiko gali buti ir didelis BOOM :P:P:P aisku visi neorg kompaktai leidzia tokiu garsus (gal tik nebarska) bet ne taip daug kaip tie kurie yra tokiu gamintoju kaip acmes...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu lazeris garsiai dirba arba buna keisti garsai: trakst, barkst tai po kurio laiko gali buti ir didelis BOOM :P:P:P aisku visi neorg kompaktai leidzia tokiu garsus (gal tik nebarska) bet ne taip daug kaip tie kurie yra tokiu gamintoju kaip acmes...

eee.... nebus cia jokiu boom! :P tik nereik cia gazdint.. :P nu del lazerio tai nera taip kad jis ten trasketu ar ka.. bet kai loadina ar siaip per graju koki tokie pastovus "tuksejimai" . Gal jis taip cia garsiai turi dirbt, tipo nuskaitineja info :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo su tuo boom tai cia per grubiai issireiskiau bet sorry enyway :wink: :P:P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo su tuo boom tai cia per grubiai issireiskiau bet sorry enyway :wink: :P:P

viskas ore :P (blem paskaitas pramiegojau, nes visa nakti "god of war" kaliau :P )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.