trooper

PS2 diskai

Rekomenduojami pranešimai

Baną šitam reklameriui! :) Volcano, kur padėjai savo saito css'inį stiliaus failiuką? Gan šūdinai dėl to atvaizduoja, galėsiu permesti tau jį, yr kažkur pas mane užsilikęs :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o yra skirtumas tarp dvd-r ir dvd+r??

Didelio skirtumo nera jei naudosi PS2 zaidimams, siaip rekomenduoja minusini ir geriausia naudoti brangesnius dvd zaidimu irasymui Verbatin, Sony, Philips, Traxdata ... Patarciau nenaodoti Memorex ...

labiausiai nepatariu naudot ACME dvd:D paskutinis š****

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskai pritariu supoku acme 5 gal diskus sugadinau viena zaida rasiau ir tik is penkto disko pasileido bet ir taip lazeris tokius garsus leido :shock: :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskai pritariu supoku acme 5 gal diskus sugadinau viena zaida rasiau ir tik is penkto disko pasileido bet ir taip lazeris tokius garsus leido :shock: :P

:( va taip ir buna..:P pats dirbu ACME tai zinau kas ten per sh..:P acme produkcijos tai pirkciau nebent notebooka nes draugelis renka juos tai siaip geri kiek domejaus..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taij kaip tik ACME zjb. Pas mane sonka su kaprizais buvo, ne bet kokius diskus skaitydavo. Ish visu tu Verbatimu, TDK, Sony disku jai labaiusiai ACMES intikdavo. Beje ACME kiek zhinau pati disku negamina. Jei paziureti tai ACMES diskai dazniausiai buna SONY ar OPTO. Bet ce jusu reikalas, ziurekit kas geriausiai jusu sonkai tinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mle-norit pasijuokt?as pirkau ps2 nauduota,ir neseniai komplektas+dvd zaidai yra ir ne originaliu ant acme dvd-yra tarp ju mano mylimas zaidas mk armaggedon-ir jis ant acme-bet jis vsio ciki leidzias,nei triuksmelio,bet acme yra acme-blogiau uz kinija-juk lt gamina,o lt tik suri ir alu gera gamina!na nusipirkau verbatim geriausius dvd+r perrasiau mk is acme i verbatim su nero copy dvd ikisau i savo ps2 ir lazerio motoriukas pradejo triuksmaut,bet game pasileido-manes tas nepralinksmino reset padariau-vistiek garsai-bet nepasileidzia,dar reset-vel nepasileidzia nu krc vienu zodziu is acme net nukopint gerai negalima-rasykit iskart i verbatim-jis vieninmtelis turi patentuota sluoksni metal azo+Advanced azo+(PS.kas sako juk Verbatim š****-tegul ciulpia,nes nuo acme mano ps net jau sulietuviskejo plia).PATARIU TIK VERBATIM!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BET PAMANIAU DAR GAL DEL TO KAD IRASES ANT 16X GREICIO BUVAU-VERBATIMAS NEVARO-PERRASIAU ANT 4 IR VSIO ZEBA!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo-bet mano verbatim 16x-pasirinkau 4x-o jis iraso vistiek ant 6x-turbut maziau uz 6 neleidzia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia priklauso nuo kompakto ir programa padaro kas jam geriausia vadinas siam kompaktui geriau irasineja ant x6 o ne x4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones ziurekit pas mane kai dvd+r -r nesvarbu-bet kai jo greitis ne didesnis 8x o irasau ant 2x-4x-tada zeba skaito o kai 16x-neskaito gerai lazeris streikuoja nepirkit sonkai 16x nieko gero!As teisus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudoju savam ps2 dvd-r verbatim 5 pack colours ir nesinori kotokiu bandyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.