skvickiz

Home

Rekomenduojami pranešimai

Nice nice,tikrai geras dalykėlis,pavydziu ps3 savininkam ;D galėtu ir ant wii ka panašaus padaryti ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nice nice,tikrai geras dalykėlis,pavydziu ps3 savininkam ;D galėtu ir ant wii ka panašaus padaryti ;D

Isivaizdu home ant wii, vaiksto po 3 zmones vienam kambary max, ir dar kvadratinei :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas naujo PSN

10 nauju ekranu kino teatrui

The Burn Zombie Burn space,naujs graveyardas kur gali sulosti mini-game

MotorStorm space keliu savaiciu begy

NuotraukaNuotrauka

Fat Princess naujas eventas “Quest for Cake” 31/07/09

NuotraukaNuotrauka

NuotraukaNuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsirado man problemelė. Atnaujinau PSHome ir...

Po bandymo prisijungti prie PSHome - pakimba Sony PS3 pilnai. Reakcijos jokios. Firmware 3,00, paskui instaliuotas 3,01 - ta pati istorija. Kažkam gal dar taip yra? Ankščiau gerai buvo viskas. Tik kad po šito Update... Buvau pagrindiniame Square paskutinį kartą prisijungęs kada buvau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsirado man problemelė. Atnaujinau PSHome ir...

Po bandymo prisijungti prie PSHome - pakimba Sony PS3 pilnai. Reakcijos jokios. Firmware 3,00, paskui instaliuotas 3,01 - ta pati istorija. Kažkam gal dar taip yra? Ankščiau gerai buvo viskas. Tik kad po šito Update... Buvau pagrindiniame Square paskutinį kartą prisijungęs kada buvau.

Bandyk istrint Home su visais nustatymais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsirado man problemelė. Atnaujinau PSHome ir...

Po bandymo prisijungti prie PSHome - pakimba Sony PS3 pilnai. Reakcijos jokios. Firmware 3,00, paskui instaliuotas 3,01 - ta pati istorija. Kažkam gal dar taip yra? Ankščiau gerai buvo viskas. Tik kad po šito Update... Buvau pagrindiniame Square paskutinį kartą prisijungęs kada buvau.

man po v.3.00 irgi pakimba visalaika tuoi pacioi vietoi bet as ant to homes nezaidziu tai man ir neidomu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Final Fantasy XIII ( 13 ) - Playstation Home Apartment

tikrai ispudingi apartamentai !! :thumbsup4:

 

Final Fantasy XIII ( 13 ) - Playstation Home Items

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:(

Ne į temą

Ar per Home ymanoma pasigaut virusa?, as naujas tenai nzn . Prie manes pribego kazkoks ir parase tipo paminaves PS3 kazkokiu shudu , gal mulkina , nesinori tiket . Paaiskinkinkit kas galit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:(

Ne į temą

Ar per Home ymanoma pasigaut virusa?, as naujas tenai nzn . Prie manes pribego kazkoks ir parase tipo paminaves PS3 kazkokiu shudu , gal mulkina , nesinori tiket . Paaiskinkinkit kas galit
Ne į temą

Nieko nebus, nesijaudink. :(

Tik aisku neduok email ir pw jei prasys. :(

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit išbandyt nemokamai visus apartamentus bei aprangas ar kitus dalykėlius:

Prieš pora dienų dar veikė :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Avast! A Monkey Island Pirate Paradise For PlayStation Home

 

LucasArts celebrates the summer release of The Secret of Monkey Island: Special Edition on the PlayStation 3 with enough virtual goods to recreate the game yourself in PlayStation Home.

 

Fans of the Monkey Island series patiently awaiting the PlayStation 3 release of the remastered adventure game classic can now show off their pirate pride in style, letting their skull and crossbones flag fly high over their very own pirate ship. Spruce it up with an assortment of Monkey Island-themed accessories and furnishing, pick up one of the nifty new costumes, and invite over your friends to roleplay your own Monkey Island adventures.

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

NuotraukaNuotraukaNuotrauka

 

NuotraukaNuotrauka

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.