Rekomenduojami pranešimai

jo, kartais jei pritaikai vien x paspaudes, jis tarsi daro "fatality" :rolleyes: bet kumsciais man rodos to nedaro.

daro daro,su koja pritrypia. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ten to zaidimo nesupratau tai istryniau... man koskox lewas jis buvo.

jis loginis+ siaubo :rolleyes:

nakti pažaisk su ausinem . neužmigsi... :D

Redagavo Welnias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daro daro,su koja pritrypia. ;)

tarsi tarakona ;) tiesa sakant nebandziau ;) o siaip fainas grajus, perejau per kelis vakarus, db turiu pirstines tokias neblogas, gal reix praeit kada is naujo, bet su zaidimu gausa nezinau, ar beuzsiimsiu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia labai normalus zaidimas,nebe toks itemptas kaip buvo pirma dalis,bet geras,o jei zmonem neiseina net pradzios pereit tai zaidimas ne jiem,labai geras geimas,gan itemptas,toks koks turi buti SH tik jau skystesnis,na kure nebe konami patys tai taip ir gavosi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras geimas.. jau antra karta losiu.. pirma karta perejes tokias pirstines gavau tai labai lengva dabar antra karta zaidziant :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, mano nuomone žaidimas tikrai neprastas, pabandžiau, tai ir visai nieko (:

Keista buvo žaisti naują SH žaidimą, nes senąsias dalis labai mėgau, o vat šitas "installment" su tikrai daug naujovių.

Grafika negalėjau skųstis, tikrai neprasta, aišku, prastesnė negu kokio SH3 ar SH4, bet juk čia originaliai buvo kurta PSP.

 

Gameplay taip pat patiko (gali švaistytis kumščiais, hehe). Kovos sistema sakyčiau gera, patiko tie "grappling" kai reikia "X" spaudinėti, tai kažkaip daugiau įsijauti į pačią kovą.

OST irgi neblogas, daugiau muzikos kažkaip šitoje dalyje (ne kaip SH3, daugiausia tyla ir neaiškūs garsai).

 

Aplamai geras game tikrai, kiek žaidžiau patiko, nors dar neperėjau viso, bet greitu laiku reiks pabandyt. Patariu visiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas gerai bet palygint su kokia 3 dalim tai nu niekaip neina,nes ne tas lygis man visai,bet kaip psp portas tai visai geras,gaila kad nebuvo kurtas atskirai butent ps2,o siaip 4 dalis man labai gera,ir baisi ir keista ir nesuprantama tokia,bent jau tokio dalyko dar nebuvo buve SH serijoj,o sita tokia na biski maziau japoniska,maziau beprotybes,maziau netiketu dalyku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik dabar lošiu .Teatre lakstau.Grafika nieko ypatingo, filmukai aišku kaip visada geri,muzika bauginanti.O šeip pats geimas nustebino mane savo ginklais : kai eini ir bac kokį teliką ar seifa randi.Nu nzn man tai nesąmonė kažkokia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ant PSP turiu ir perejau karta tai man patiko :huh: bet is visu man vistiek geriausia Silent hill 2 ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man teko palosti tik 4 daly bet kaip girdejau visos jos geros tai teks dar ismeginti ir kitas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man teko palosti tik 4 daly bet kaip girdejau visos jos geros tai teks dar ismeginti ir kitas.

Ne į temą

Nu bet žiūriu Nyrk tai tikras konsolių maniakas, daugybę jų turi :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu bet žiūriu Nyrk tai tikras konsolių maniakas, daugybę jų turi :huh:

Na matai seniau turejaus tos consoles o dabar man uztenka is emuliatoriu ir taip galiu palosti be to ir naujausius geimus tai pat galiu losti ant pc taip ar taip veliau ar anksciau visi geimai atsiranda ant pc ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Neatsiranda "ankščiau ar vėliau", o atsiranda tie kuriuos pc sugeba pavežti, lol joke :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.