Rekomenduojami pranešimai

Kagi, išėjau SH pagaliau per preitą savaitę. Nuostabus žaidimas! LABAI PATIKO! Thumbs up for Konami, tikrai geras game. Story irgi patiko labai! Įtrauktas į mano best-ever-played sąrašą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vo, vo .. impaler jau įkvėpei ir mane ..arba tave lengvai sužavėti arba game tikrai geras, reiks jau pakelt iš apdulkusios spintelės ir rimtai išbandyt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėk blind, mane labai sunku sužavėti. :) Nors nuo to blogiau tik man pačiam, neturiu kalno įdomių žaidimų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikėk blind, mane labai sunku sužavėti. :o Nors nuo to blogiau tik man pačiam, neturiu kalno įdomių žaidimų :P

na o mane taip nesuzavejo kaip ankstesnes dalys,aisku ant psp tai tikras sedevras,bet ps2 versija tai nieko naujo,na kazkaip visos SH dalys inesdavo kazka naujo,nematyto,be to juk orgins kure nebe Konami,o amerikieciai Climax,ir as kazkaip pasigedau tenai to japoniskumo,kuris buvo visose iki siol dalyse

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, tai tik įrodo, kad įnešti naujoves kažkias (persikėlimas tarp pasaulių ir t.t) į SH visatą yra blogas sumanymas (: jei daugumai nelabai patiko.

Kaip pats chatakteris yra toks amerikietis "truck driveris" tai gal ir daugiau amerikietiškas pasirodo, ir beje žaidimas kiek žaidžiau kažkaip užnešė į amerikiečių kurtą "Silent Hill" movie, nžn ar čia tik man taip.

 

Geimas gal ir skiriasi nuo kitų SH, bet vistiek manau "a must play", bent jau SH fanams, nes čia aš jokio nusivylimo nematau.

Redagavo blindside

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir dabar losiu tik turiu problema kaip issisaugoti zaidima palosiu koki pusvalanduka atsibosta iseinu ir poto vel per naujo reik lost ieskojau save niekur neradau..laukiu atsakymo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zaidime bevaikstant ieskok raudono trikampio ant sienos.priejes paspausk veiksmo mygtuka(nepamenu tiksliai)ten ir yra issisaugojimo vieta.

siaip man zaidimas patiko.nors as nesu zaides kitu daliu ir negaliu su jomis palyginti.patiko zibintuvelis.kai ji isjungi gali patyliukais praeiti pro kaikurius monstrus.

Redagavo Luigi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai geras sis zaidiams patinka nors as bailys tai man labai baisus ;) vos iki 2 save daejau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pff..tau net origins baisus? Tai jau tikrai kažkoks myžnius atsiprašant (no offense).

Silent Hill Origins nebuvo toks baisus palyginus su kitais Silent Hill, jau nekalbant apie Fatal Frame ar Haunting Ground. (tie labai baisūs)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai palyginus nelabai baisus, atsimenu ant pc zaizdavau "Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth" ten tai siaubo sedevras ^_^ visiem siaubo megejams patariu suzaist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirmas siaubo zandro zaidimas kury zaidziu ir galiu pasakyt, kad tikrai idomus nesu siaubo zaidimu megejas tai is[radziu ir man siurpokas game pasirode, bet veliau nebebuvo baisu tik vietom kai ijeidavau y koki kambari ir uzpuldavo monstaras koks :D

 

tik va gal kas zinot hotelio calendriaus data kur ten reikia surinkt tokioi masinelei ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yeeee.. pagaliau perejau :) buvo tikrai idomu pazaist ir paspeliot mysles siulau pazaist kas dar nezaide :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.