zerodanis

Del PS3 strigimo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal zinot ka daryt jeigu kartais stringa PS3 ? Vat pvz Assassin's Creed neimanoma lost (update yra)... Versija 40GB , HDMI laidas ne Sony (50lt). Gal cia kaltos dulkes? Ai dar, Uncharted irgi truputi strigineja... Viskas prasidejo neseniai, net HDD suformatinau... :D Dekingas atsakiusiems

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar zaidziant Uncharted mano PS3 irgi strigo (lygis pries The Bunker). Teko isjungti ir vel ijungti, kad toliau testi zaidima. Manau tai zaidimu problemos o ne pacio PS3. Softo bug'ai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm....zaidziant Unhcarted man ps3 3 kartus buvo uzstriges. 3 Kartus per 34 valandas game play. O va Assasins Creed ne vieno karto nebuvo uzstriges.

As turiu ps3 60 GB versija jeigu ka tai domintu.

Ate

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas pats ir po siurbimo, tačiau NBA 2K8 veikė ir visada veikia puikiai... Demūškės irgi visos veikia (išskyrus NFS PS)...BluRay taip pat veikia..Wtf ?

Redagavo zerodanis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn pastovei stringa kaip web browsery naudoju , kartais retai nusminga ant CoD4 , bet tada kompas buvo dirbes visa diena ir vakare smigo , Acasisna pralosiau nekarto nesmigo , uncharted taip ppat nestrigo ne karto , kur kompa laikot oras gerai vaiksto , nelaikot spintelej po teliku uz stikliniu duru ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia tikriausiai kad del oro arba koks brokas ar kas nes man kazkaip nestringa tik per turok loading buna kai krauna lygy bet cia del to Unreal engine 3 man atrodo nes ten kazkaip viskas labai isblyskusiai buna ir po kiek laiko pasikrauna normaliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nzn pastovei stringa kaip web browsery naudoju , kartais retai nusminga ant CoD4 , bet tada kompas buvo dirbes visa diena ir vakare smigo , Acasisna pralosiau nekarto nesmigo , uncharted taip ppat nestrigo ne karto , kur kompa laikot oras gerai vaiksto , nelaikot spintelej po teliku uz stikliniu duru ?

Esmė tame, kad stringa tai tik Assassin's Creed , nu gal vieną kartą buvo FPS lėti ant Uncharted. Visa kita eina puikiai... Gal update'as blogai įsirašė ar kažkas tokio?

 

EDIT: Assassin's Creed ne tai, kad STRINGA , o FPS atsinaujina blogai... Kartais vaizdas "plaukioja" taip...Gal čia HDMI laidas blogas? :)

Redagavo zerodanis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esm? tame, kad stringa tai tik Assassin's Creed , nu gal vien? kart? buvo FPS l?ti ant Uncharted. Visa kita eina puikiai... Gal update'as blogai ?sira?? ar ka?kas tokio?

 

EDIT: Assassin's Creed ne tai, kad STRINGA , o FPS atsinaujina blogai... Kartais vaizdas "plaukioja" taip...Gal ?ia HDMI laidas blogas? :)

seip pats acasinas nelabai gerai yra padarytas. FPS - frames per second turi omenyje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seip pats acasinas nelabai gerai yra padarytas. FPS - frames per second turi omenyje?

Bet iš pradžių tai gerai veikė :) Viskas buvo gerai, padariau update ir irgi viskas puiku buvo...Paskui po kažkiek dienų įjungiau ir tokios nesamonės daros... Jo, frames per second :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ps3 perkaista, gali buti ir to problema ir uzlusta, pc tai restarta darosi is kart ,o ps3 tiesiog uzluzta ,yra ir man taip buve ant keliu gamu kai ps3 neisjungi pora paru

Redagavo bondas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netikiu kad perkaist gali.

Ne į temą

Mano boxas buvo ijungtas viena kart ~36h ir viskas kaip per sviesta,jokiu anomaliju ar uzstrigimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ps3 yra galingas daiktas. Jam reikia daug ausinimo. Seip jis ausinasi gerai tik svarbu kad butu jam erdves. Ir seip dar gerai kad uzlusta nes ant x360 tai taisyt reik :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man po naujo update restartavos hdmi kabeli reguliuot visus nustatymus reikejo ir poto niekados nebepastringa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man kartais ant cod4 pastringa, manau, kad kartais kompas pastrigt gali kai netas dingsta keliom sekundem....;) na bet as manau, kad kuo daugiau update skirtu zaidimam, tuo daugiau bug'u visokiu ir strigimu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.