Aftermath

F-1

Rekomenduojami pranešimai

Pastebejau kad nera dar tokios temos tai cia galite rasyt ka manot apie f-1 kokios komandos patinka ir t.t.

Mano fav. BMW ;)

be to siandien per tv3 rodo, o per kur siaip ziurit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O geras, net namaciau kad cia tokia tema egzistuoja :P

Tai kaip, domites kas? Kaip jum sis sezonas? Uz ka sergat? Ka manot apie tas visas naujoves?

Mano galva tai tu lenkimu pagalbu cia jau per daug, DRS'a isvis mesciau lauk, lenkimai ant tiek dirbtini kad net neidomu ziuret.

Na o su padangom tai kitas reikalas. Cia pirreliai mano manymu gerai pasidarbavo, 2-4 pit stopai per lenktynes man tinka, daugiau strategijos - daugiau intrigos.

Nors jai redbulliai taip ir toliau tai sezono nugaletojas jau aiskus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau kazkaip visai dirbtinai gavos. Tu taisykliu prigalvojo visokiausiu. Nebeidomu pasidare net ziureti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taisyklių visokių prigalvojo tai jo, nuo 2013 tai išvis ten planuoja grybą padaryt. Bet vistiek kažkaip įdomu nors tu ką, vistiek prikausto prie ekrano, o dar tas garsas... Mmmm...

 

Tik Vetelis užknisa, galėtų pristabdyt arklius truputį, nes jau pole iškart būna aiški, dažniausiai ir lenktynių nugalėtojas. Aš tai jau ten tų lyderių tai nebelabai ir bežiūriu, už Kobayashi sergu :D o visai neblogai jis važiuoja, duotų jam geresnį bolidą tai duotų jis vaizdų :rolleyes:

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Super gonkes vakar, red flagas siek tiek uzsitese, bet buvo verta to laukt. :) Kobayashiui turbut tik butu buve naudingiau jai butu nutrauktos lenktynes :) Buttonas tai skraide krc, 6 pit stopai, iskaitant ir bauda, ir pirma vieta. Kazkas nerealaus... Vetelio pirmoji turbut grubesne klaida siais metais. Eh bet ir buna.. Paskutiniam rate :) O dar Massos - Kobayashio fotofinisas.. :)

Netgi juoko buvo, kai zmogeliai griuvinedami per trasa rinko Heidfieldo sparna ;)

Zodziu, vienos geriausiu siais metais turbut, lietaus ir SC uz visa sezona gavom, turbut daugiau nebesinores :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai vienos geriausių, jei ne geriausios mano matytos lenktynės. Gaila, kad teko laukti 2 valandas, kol bus tęsiamos lenktynės, bet džiugu, kad bent jau išvis pratęsė, nes po pratęsimo prasidėjo tikros lenktynės ir tapo išties įdomu. Džiaugiuosi už Button'ą ir smagu, kad Vettelis prarado pirmą vietą. Gaila Schumui nepavyko užlipt ant podiumo. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo vakar tai neblogos buvo, vietoj pusantros valandos truko 4 valandas. Bet tikrai buvo verta laukt, pabaigoj visas įdomumas prasidėjo. Tik gaila Kobayashio, matyt Heidfeldas kai kabino jį tai kažką pažeidė, kad paskui jau ant galo visai nebetraukė jam, nes padangos tai pakeistos buvo neseniai.

 

O ten kai rinko Heidfeldo nuolaužas tai taip juokingai atrodė kai nukrito :) tas žmogus tai jaučiu baisiai persigando, nu bet taip juokingai atrodė kai toks storuliukas negalėjo atsistot kurį laiką :)

 

Ir šiaip smagu dėl Vetelio nesėkmės, nes jau nebeįdomu būdavo vis pirmas ir pirmas :)

 

Žodžiu, tikrai geros buvo, lauksim dabar Europos GP

 

:) :) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka vakarbuvo ir labai idomios lenktynes, dar tokiu nemates gal :clap2: Hamiltonui isvis nepasiseke buvo pirma, paskui drift padare ir gavo bauda ir liko 4 vietoje :P Alonso mldc is 5 vietos trecias, bet kiek jis ten padare klaidu gal kokias 5 klaidas padare per varzybas,bet vistiek laimejo. Heidfeldo situacija isvis buvo labai prasta uzsidege bolidas,o po keliu sekundziu dar sprogo vienas sonas, geras vaizdelis buvo.

 

Nu, siose varzybose buvo dauk veiksmo, laukiam kitu varzybu :thumbsup4:

 

Va cia tas Hamiltono triukas, uz kuria gavo bauda :P man jis patiko

 

http://www.youtube.com/watch?v=-q9VEVczK8c

Redagavo haris883

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vėl vienos įdomesnių lenktynių, vėl sveikinam JB ir MS, labai gerai abu suvažiavo. Ferrari eilinį kartą pagalius į ratus kiša Alonsui su savo taktikom, o Hamiltonas tai irgi savam stiliui kaip jau ir įprasta, gal kitą kart nors į veidrodėlius sugebės pažiūrėt. Kažin..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.