Domiuz

Kokios firmos tv pirkti?

  

45 nariai prabalsavo

  1. 1. kokios firmos tv pirkti?

    • Samsung
      30
    • Philips
      14


Rekomenduojami pranešimai

sveiki, noriu nusipirkti metrini, lcd, su hdmi, fullhd telika ir sprendziu kokios firmos man pirkti... Manau kad Samsung ir Philips yra lyderes tarp teliku tad turbut renkuosi is situ dvieju firmu.Tad patarkite kokios firmos telika geriausia imti argumentuodami :)

 

Ne į temą

vakarop kai issirinksiu tikslius modelius dar parasysiu cia ka issirinkau, kad padetumet nutarti koki imti :)
Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet va dabar pasizejau ir man pasirode kad philipsai yra brangesni nei samsungai... o kiek girdejau skiriasi nedaug kuo, tai ar verta uz menka skirtuma moketi kokiu 1000lt brangiau? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jamk samsunga, turiu-nesigailiu. labai gerai rodo, nera mirusiu tasku ir seip labai geras kontrastas. patariu SAMSUNGA :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ne, man reikia virs 100cm ir sony nelabai noriu pirkti, visi sako kad Samsungai ir Philipsai geriausi tad renkuosi is siu dvieju firmu :)

Sony firma tikrai geriau gamina už Samsung ir Philips, todėl ir jų kaina, gerokai didesnė.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sony firma tikrai geriau gamina už Samsung ir Philips, todėl ir jų kaina, gerokai didesnė.

firma gal ir geresne bet tikrai televizoriai prastesni Sony nei Samsung ar Philips :)

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

firma gal ir geresne bet tikrai televizoriai prastesni Sony nei Samsung ar Philips :)

Iš ko čia sprendi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš ko čia sprendi?

is ne vieno suprantacio zmogaus kurie sake kad geriausi telikai yra Samsung ir Philips :)

 

Seip patarciau is LG ziuret. Jie irgi neblogi kiek girdejas

na kad ne, nereikia man LG, noriu Philipso arba Samsungo :)

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi zino kad Sony yra geriausia tv firma bet vat kad zymiai brangiau kainuoja pats turiu Philips patariu imt philips nesigailesi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is ne vieno suprantacio zmogaus kurie sake kad geriausi telikai yra Samsung ir Philips :)

Reiskias tie zmones nera suprantantys. Turiu labai daug pazystamu kurie dirba prie tv, pardavineja, remontuoja, konsultuoja.

I visi kaip susitare sako kad lyderiai tai Philips ir Sony, nors jie tarpusavi nepazystami.

O ant Samsung stumia biski. As pats pries pusmeti pirkau Samsung LE40R82, labai patenkintas esu.

Bet negaliu gincytis su tais zmonem kurie daugeli metu pradirbe prie technikos.

 

As pats labai didelio skirtumo nejauciu, bet kaina diktuoja kokybe. Nauji samsungai ne ka pigesni uz sony, taip kad irgi turi but geri.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.