Domiuz

Kokios firmos tv pirkti?

  

45 nariai prabalsavo

  1. 1. kokios firmos tv pirkti?

    • Samsung
      30
    • Philips
      14


Rekomenduojami pranešimai

O šiaip LCD telikų lyderis pagal kokybę būdavo Sharp. Siūlyčiau iš tokių pasižiūrėti :angry: O jei Plasma, tai Panasonic, nes jie LCD tegamina tik 32" didžiausią...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad nekurt atskiros temos tai paklausiu xebra : ka manot apie sita telika: SAMSUNG (link)

 

ar galiam toki imt... nes lb man reikia teliko kad eitu normaliai ant jo xboxa ir butu nedaugiau 2500 LT bet cia jau total MAX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu cia yra paskutinis s....

TIKROJI REZOLIUCIJA 1366 x 768

RYŠKUMAS (cd/m2) 550

Apgailetina rezoliucija turetu but bent 1920x1080, ryskumas tai geras

Kontrastas prastas turetu but 10000.

Cia nera full hd taip kad geriausios kokybes neisgausi.

Ir siaip kazka panasaus esu turejes nu eda akis tai kaip reikiant zinok.

Ir siaip maziukas

Nepyk labai sukritikavau tavo pasirinkima siaip kai uz tokia kaina neblogas.(as tik i labai gerus ziuriu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu cia yra paskutinis s....

TIKROJI REZOLIUCIJA 1366 x 768

RYŠKUMAS (cd/m2) 550

Apgailetina rezoliucija turetu but bent 1920x1080, ryskumas tai geras

Kontrastas prastas turetu but 10000.

Cia nera full hd taip kad geriausios kokybes neisgausi.

Ir siaip kazka panasaus esu turejes nu eda akis tai kaip reikiant zinok.

Ir siaip maziukas

Nepyk labai sukritikavau tavo pasirinkima siaip kai uz tokia kaina neblogas.(as tik i labai gerus ziuriu)

 

T.T

 

su full hd telikai kainuoja mazdaug nuo 5000LT taigi ne welnio man toks netinka :>

o tai koki mazdaug patartum (uz 10k telikai netinka :) )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

T.T

 

su full hd telikai kainuoja mazdaug nuo 5000LT taigi ne welnio man toks netinka :>

o tai koki mazdaug patartum (uz 10k telikai netinka :) )

nebenusisnek, gali pasiimti full hd koki samsunga 81cm uz 3000lt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
links PLZ i rekomenduojamus tada... (nu gerai gal biski nusisnekejau :) my bad )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LG imk,man Samsung ir Philips lievi. Neeina per tuos telikus su Wii žaisti. Imk LG.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

T.T

 

su full hd telikai kainuoja mazdaug nuo 5000LT taigi ne welnio man toks netinka :>

o tai koki mazdaug patartum (uz 10k telikai netinka :) )

Ka tu cia patarimo klausi ispuikusio vaiko! Tevai jo belekokiose shaibose vartosi, telikai po 10k visas konsoles susipirkes, cia dar jauciu nieko nepasakiau. taip kad nueik i topo centra ar i elekromarketa kur dirba normalus konsultantai ir tau pades issirink kas tave tenkins.

o kad ir telikas ten turi FULL HD, tai tik xboxu ir zaisi, jau televizija tau lievai rodys, matysis kvadratai ir visa kita. arba siuskis 1080p filmus po 20gb ir isnaudosi savo tv galimybes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viperkillz

Niekas niekam netrukdo belenkokiu babkiu uzsidirbt :) .Ir ziuriu tikrai daug technikoj nusimanai ,jeigu tau topo centre ir elektromarkte normalus konsultantai dirba...Matai liaudies ismintis sako durnas ne todel kad biednas, o biednas todel kad durnas :) (Visos konsoles mano dorai, sunkiai uzdirbtais pinigais pirktos) Nu kiekvienam savo mazdaug. :) Telikas ne menesiui perkamas ,o jeigu perkamas geras.I plasma jeigu esi ubagas net neziuri.

kiler

siulau kelis variantus prieinamus pasieskot, nueit i parduotuve ir paziuret kaip jie rodo, kuris patiks ta ir paimsi.

Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viperkillz

Niekas niekam netrukdo belenkokiu babkiu uzsidirbt :) .Ir ziuriu tikrai daug technikoj nusimanai ,jeigu tau topo centre ir elektromarkte normalus konsultantai dirba...Matai liaudies ismintis sako durnas ne todel kad biednas, o biednas todel kad durnas :) (Visos konsoles mano dorai, sunkiai uzdirbtais pinigais pirktos) Nu kiekvienam savo mazdaug. :) Telikas ne menesiui perkamas ,o jeigu perkamas geras.I plasma jeigu esi ubagas net neziuri.

kiler

siulau kelis variantus prieinamus pasieskot, nueit i parduotuve ir paziuret kaip jie rodo, kuris patiks ta ir paimsi.

na bet nebutina imt plazma ir nebutina full HD tikrai,nes beveik visi zaidimai siaip eina 720p,ir siaip jei imi koki 32' HD ready tai jis tikrai rodo ne prasciau uz koki 50' full HD,tik dydis skiriasi,o televizijai paprastai isvis netinka tie telikai ziuret siaip,nei divx filmu nepaziuresi,taip kad reikia galvot ar HD telika imam vien del konsoles,ir ar verta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip chebryte del reakcijos laiko? kiek dairiausi tai daugumos samsungu,vidutines klases, 8ms, tai ne per daug? kazkur skaiciau kad konsolem 6ms reikai ar 5.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip chebryte del reakcijos laiko? kiek dairiausi tai daugumos samsungu,vidutines klases, 8ms, tai ne per daug? kazkur skaiciau kad konsolem 6ms reikai ar 5.

zmogaus akis iki 8ms nemato velavimo

 

Viperkillz

Niekas niekam netrukdo belenkokiu babkiu uzsidirbt :P .Ir ziuriu tikrai daug technikoj nusimanai ,jeigu tau topo centre ir elektromarkte normalus konsultantai dirba...Matai liaudies ismintis sako durnas ne todel kad biednas, o biednas todel kad durnas :P (Visos konsoles mano dorai, sunkiai uzdirbtais pinigais pirktos) Nu kiekvienam savo mazdaug. :D Telikas ne menesiui perkamas ,o jeigu perkamas geras.I plasma jeigu esi ubagas net neziuri.

kiler

siulau kelis variantus prieinamus pasieskot, nueit i parduotuve ir paziuret kaip jie rodo, kuris patiks ta ir paimsi.

Tai jei elektromarkete, topo cente ar bms'e tau visi lievi, tai kur nelievi? Man atrodo kad pats tu lievas, net neziuri i tokius telisu kur kontrastas maziau nei 10k ar rez 1366 x 768. Ar pats bent jau zaidi per HDMI kabeli ir matai tuos 1080p?

Ir bandem mes pas drauga parduotuve 2 vinodus telikus su vienodais grotuvais pajunkt ir vaizda palygint ar skiriasi

1080i nuo 1080p. Tokie nezymus skirtumai kad nepasimoka moket daug daugiau uz ta FULL HD nors pats jo ir neziuriu, per akis 720p.

Tai tu ir nesiulik zmonem tokiu tv kur pats tik iperki uz savo gaunamus kisenpinigius. Ir nesakyk kad jie sh, kiekvienam jie atitinka pagal kisene ir poreikius.

Jei zmogus neiperka brangesnio tv nei 3000lt tai tau tas zmogus shudinas nori pasakyt????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu cia patarimo klausi ispuikusio vaiko! Tevai jo belekokiose shaibose vartosi, telikai po 10k visas konsoles susipirkes, cia dar jauciu nieko nepasakiau. taip kad nueik i topo centra ar i elekromarketa kur dirba normalus konsultantai ir tau pades issirink kas tave tenkins.

o kad ir telikas ten turi FULL HD, tai tik xboxu ir zaisi, jau televizija tau lievai rodys, matysis kvadratai ir visa kita. arba siuskis 1080p filmus po 20gb ir isnaudosi savo tv galimybes.

TV bus naudojamas tik XBOX360 pagrajyt ir bus tv... bet jauciu tv tai mikrovisatos skaitmenine... tai kazkiek ishnes ta waizda....

 

na bet nebutina imt plazma ir nebutina full HD tikrai,nes beveik visi zaidimai siaip eina 720p,ir siaip jei imi koki 32' HD ready tai jis tikrai rodo ne prasciau uz koki 50' full HD,tik dydis skiriasi,o televizijai paprastai isvis netinka tie telikai ziuret siaip,nei divx filmu nepaziuresi,taip kad reikia galvot ar HD telika imam vien del konsoles,ir ar verta

dunno why bet kazkodel plazma man asocijuojas su pervertinamais dalykais... kaip pvz lamborghinyje... pachromuotos kelios detales papildomai kainuoja 10K poundu... nu tai ir cia panasiai... kol grajinimui ir televizijai uztenka LCD as nematau prasmes pirkti ten plazma uz 20k (kad ir tas naujausas KINO telikas samsungo lygtais... wtf reikia tokio uz 15k!!!)

 

o kaip chebryte del reakcijos laiko? kiek dairiausi tai daugumos samsungu,vidutines klases, 8ms, tai ne per daug? kazkur skaiciau kad konsolem 6ms reikai ar 5.

 

logiskai pagalvok... jei atsimenu teisingai tai laikas reiskiantis kiek waizdas atsilieka nuo garso... 8 MILI SEKUNDES!!!!! kur tu tiek matysi :D

 

 

 

tai kasnors ish NORMALIU zmoniu tada gali man pasiulyt telika (KURIS BUS NAUDOJAMAS XBOXUI IR SKAITMENINEI(turbut) TV) arba pasakyt ar maniskis samsungas tam blogas???(linked)

 

LG imk,man Samsung ir Philips lievi. Neeina per tuos telikus su Wii žaisti. Imk LG.

 

zinai.... puseje mano postu susijusiu su telikais as rasau KAD IMSIU xbox360 TIK JI... APIE WII NIEKO NESAKIAU... man ir nereikia wii kad eitu... tik xboxas ir galbut PS3 (tolimoje ateityje)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

to killer01: tu nesirink tv tik pagal duomenis pasiziurek kaip rodo dar. Sitas kur tu isirinkai tok puse velnio, tik baisiai jau pigus - neaiskus. O procesorius S klases yra gan senas, vaizda prasciau apdoroja palyginus su R ar kitom klasem. Nueik paziurek, palygink kaip rodo jei yra kur pastatytas. Bus zymiai lengviau apsisprest.

Be to tau iki xboxo dar 75%, greitai dar nenusipirksi. O TV tevai perka jau db? Ar irgi taupysi taip pat? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, matau daug čia visokių nesamonių prirašyta, bet neesmė. Nieko čia nesiaiškinsim, paprasčiausiai pasiūlysiu kai kuriuos modelius:

 

LE32A450C2XBT - http://www.gerakaina.lt/new/advanced_searc...amp;x=0&y=0

 

FULL HD 32" - LE32A556P1FXBT - http://www.gerakaina.lt/new/advanced_searc...amp;x=0&y=0

 

Kainos panasiai butu:

pirmo - 2200-2300Lt;

antro - 2800-2900Lt.

 

Yra variantas imti ir LG telika. Parametrai pakankamai geri, kaina dar mažesnė, tik su dizainu jiems nepakeliui...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.