Impaler

PlayStation 3 vs. XBOX 360

Rekomenduojami pranešimai

Vienareiksmiskai ps3! nesuprantu randat ka jus lygint.. Visi pliusai ps3. Viena jau pavadinimas sako daugiau nei reikia. Cia Klasika prisiminkit psone laikus.. Taigi ps3 taip pat atristas visi zaidimai nulauzti galima sakyt,na bent jau as kur zaidziu tai nematau tikrai kazkokio diskomforto,kad kazkas neveiktu. Nes tikrai nei vienas nezaidzia visu isleistu zaidimu. Duok dieve 10 zaidimu normaliai zaidziat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienareiksmiskai ps3! nesuprantu randat ka jus lygint.. Visi pliusai ps3. Viena jau pavadinimas sako daugiau nei reikia. Cia Klasika prisiminkit psone laikus.. Taigi ps3 taip pat atristas visi zaidimai nulauzti galima sakyt,na bent jau as kur zaidziu tai nematau tikrai kazkokio diskomforto,kad kazkas neveiktu. Nes tikrai nei vienas nezaidzia visu isleistu zaidimu. Duok dieve 10 zaidimu normaliai zaidziat.

 

 

Fanbojus atsirado.... Kad tu likai prie senienu tai nereiskia kad ir kiti tokie...

Pagal tavo pasakyma apie pavadinimus iseina jog pasiemus noskia uz 10LT ir pridejus apple zenkla tu jai sumoketum kad ir 10kartu daugiau ir tau butu tai pats geriauses tel nesvarbu kad jis tokspat kaip uz 10lt.

 

Ne į temą

 

Zodziu si kova niekada nesibaigs, viena turi vienu pliusu kita kitu, neaisku tik kaip bus su PS4 ir X720 ar bus tokia pat lygiaverte kova ar kaskas 100% bus geresnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kaip audi vs bmw vs vw vs betkas kitas...jokiu cia nera pliusu ar minusu tiem kas losia mp ..tiesiog losi su ta konsole su kuria draugai kad galetu kartu lost.

kitas dalykas del nauju zaidimu. Last of us , Beyond: two souls..tokie geriai kad ..o ka daryt jei nori Halo palost ar forza..vel problema. nera vs. cia, yra zaidimai kuriuos pasirenkam zaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Fanbojus atsirado.... Kad tu likai prie senienu tai nereiskia kad ir kiti tokie...

Pagal tavo pasakyma apie pavadinimus iseina jog pasiemus noskia uz 10LT ir pridejus apple zenkla tu jai sumoketum kad ir 10kartu daugiau ir tau butu tai pats geriauses tel nesvarbu kad jis tokspat kaip uz 10lt.

 

Ne į temą

 

Zodziu si kova niekada nesibaigs, viena turi vienu pliusu kita kitu, neaisku tik kaip bus su PS4 ir X720 ar bus tokia pat lygiaverte kova ar kaskas 100% bus geresnis

 

Rinkausi ta console,nes tai kokybiskas daiktas,ir siai dienai ji daugiau turi pliusu,nebent,tik va skirtumas yra del tu zaidimu. nors pagrindiniai zaidimai mano yra kuria ir yra ant ps3,taip ir vel siuo atveju pliusas ps3. O del tu tavo nokia tai visiska lempa pasakei,nes kaip tik atvirksciai renkuosi as nokia,ne apple,nes man telefonas yra telefonas,matai senamadiskas as, nesivaikau tu grinai naujoviu,ziuriu kas patogiau bei paprasciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinkausi ta console,nes tai kokybiskas daiktas,ir siai dienai ji daugiau turi pliusu,nebent,tik va skirtumas yra del tu zaidimu. nors pagrindiniai zaidimai mano yra kuria ir yra ant ps3,taip ir vel siuo atveju pliusas ps3. O del tu tavo nokia tai visiska lempa pasakei,nes kaip tik atvirksciai renkuosi as nokia,ne apple,nes man telefonas yra telefonas,matai senamadiskas as, nesivaikau tu grinai naujoviu,ziuriu kas patogiau bei paprasciau.

 

Čia yra tik tavo asmeninė nuomonė, todėl siūlyčiau jos čia niekam nekišti, nes ten kur tu matai pliusus, kitas gali matyti minusus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau du Xbox 360 ir dabar turiu antrą PS3 ir PS3 labiau patinka, nebekeisčiau jo į Xbox'a

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Man argumentu daugiau kaip ir nereikia. Dar Galima Journey/Flower/Flow pridet.

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai geriau x360.. Kodel? Visu pirma turejau tik psp kas liecia sony.. Aisku esu zaides ps3, ps2, ps1.. X360 skirtas piratams, o su ps3 isvis neina pirataut.. Esu studentas + lietuvis :melvin: ir tikrai turiu kur investuot pinigus vertingiau negu pirkt zaidimus. lyginant x360 ir ps3 tai 360 pultelis del analogu man patogesnis, abieju konsoliu funkcija: zaidimai ir ja jos atlieka puikiai abi, nors ps3 turi geresniu game. :up: nematau jokiu ps3 + pries xboxa, o xboxo + pries ps3 tai piratavimas.. as is tu zmoniu kurie megsta geimint ne 1 game ir visus naujus game noriu kuo greiciau pazaist/pereit, va cia DIDELIS + shitboxui.. siaip manau kiekvieno reikalas kas jam labiau patinka.. :whistling:

Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniskai geriau x360.. Kodel? Visu pirma turejau tik psp kas liecia sony.. Aisku esu zaides ps3, ps2, ps1.. X360 skirtas piratams, o su ps3 isvis neina pirataut.. Esu studentas + lietuvis :melvin: ir tikrai turiu kur investuot pinigus vertingiau negu pirkt zaidimus. lyginant x360 ir ps3 tai 360 pultelis del analogu man patogesnis, abieju konsoliu funkcija: zaidimai ir ja jos atlieka puikiai abi, nors ps3 turi geresniu game. :up: nematau jokiu ps3 + pries xboxa, o xboxo + pries ps3 tai piratavimas.. as is tu zmoniu kurie megsta geimint ne 1 game ir visus naujus game noriu kuo greiciau pazaist/pereit, va cia DIDELIS + shitboxui.. siaip manau kiekvieno reikalas kas jam labiau patinka.. :whistling:

 

Keli PS3 +: BluRay grotuvas, nemokamas MP, visi zaidimai vienam diske buna, suderinamas su visais pultais ir kitais priedais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 pliusai tai BluRay grotuvo biski galingesne ir naujesne uz ,o Xbox 360 plusai tai patogus pultelis zaidimus galima irasyti ir HDD, minusai PS3 prastoka PSN sistema gal jau pagerejo nezinau as us PS3 losiau 2007 ir naujos konsoles PS3 negali skaityti PS2 zaidimu, Xbox 360 minusai reikia moketi uz MP, kartais ismeta is party ir zaidimai kaikurie buna 2-uose diskuose.

Bet cia tik mano asmemine nuomune. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ben jau seniau biski pries kelis dar metus buvo taip kad del nepirkimo zaidimu imi xbox ir tvarkele.bet kai ps3 irgi gali taip pat "nepirkt" ir zaist tai nlb skirtumas. vistiek manau xbox tai piratavaimo sinonimas, o ps3 jau kaip ir tvarkingu "orgu" . siais laikais kai pc geimini vidutini galima jau labai pigiai susirinkt tai PC geriau uz abi konsoles siaip.nes ten gali nepirkt isvis nieko po to. :spiderp:

 

pigumu tai pigiausias aisku x360. jei dar UK tai beveik kainuoja kai kepalas duonos tiek. :melvin: tai cia pigiausias aparats is visu.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas gali padet su sio dviejom konsolem pakvieskit y skype rymvis123 reikia pagalbos apsisprendziant aisku neliksiu skolingas

 

aciu is karto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del ko tu nori apsispresti, klausk kas neaisku tam skirtose temose, pasiskaitinek foruma, juk yra pakankamai daug informacijos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del ko tu nori apsispresti, klausk kas neaisku tam skirtose temose, pasiskaitinek foruma, juk yra pakankamai daug informacijos

 

Del siu abieju konsoliu, nes nezinau ka pirkti is ju girdejau tiek blogo ir tiek gero ir man jos vienodai sviecia kartais boxas geriau, o kartais ps3 pasiskaicius ;s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.