blindside

Metal Gear Solid 3 - Snake Eater

Rekomenduojami pranešimai

kaip gailiuosi kad neteko man jo dar zaist

tai jei turi psp bent pirma MGS sulosk,o po to yra 2 dalys Metal Gear Acid,cia aisku ne visai tas pats,bet ziauriai geri zaidimai,daug mastymo,taktikos,ir nera kur skubeti,na aisku yra ir MGS Portable,bet geriausia pirma sulosk MGS psx versija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jei turi psp bent pirma MGS sulosk,o po to yra 2 dalys Metal Gear Acid,cia aisku ne visai tas pats,bet ziauriai geri zaidimai,daug mastymo,taktikos,ir nera kur skubeti,na aisku yra ir MGS Portable,bet geriausia pirma sulosk MGS psx versija

netaip supratai, neteko zaist 3 dalies :D psx versija perejas 10+ kartu , sons of liberty perzaidziau tik viena kart, antro kart nestengiau zaist ant pc, na jau toks ziaurus valdimas kad sakes. tai kai susicipuosiu gamecube reikes suzaist twin snakes, jauciu neblogai padrytas, ir nenorejau zaist portable ops nezaidus 3. kad ir veiksmas pirma portable ops eina bet manau vistiek 3 reikeia pirma suzais..o ka su snake eater daryt tai neisivaizduoju, ps2 gaila jau nebeturiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netaip supratai, neteko zaist 3 dalies :D psx versija perejas 10+ kartu , sons of liberty perzaidziau tik viena kart, antro kart nestengiau zaist ant pc, na jau toks ziaurus valdimas kad sakes. tai kai susicipuosiu gamecube reikes suzaist twin snakes, jauciu neblogai padrytas, ir nenorejau zaist portable ops nezaidus 3. kad ir veiksmas pirma portable ops eina bet manau vistiek 3 reikeia pirma suzais..o ka su snake eater daryt tai neisivaizduoju, ps2 gaila jau nebeturiu

jo noreciau twin snakes sulost,vis del to pirma dalis man pati ispudingiausia buvo,siaip tikrai gali sulost prtable ant psp pirma,nes MGS3 geresne uz visas dalis,ir ji iskyla virs visko,man labiau ant psp patiko Acid1,2 dalys negu Portable,ten pats zaidimas labai geras bet valdymas viska nuzudo,verkiant reikia ps2 dvieju analogu cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šito taip ir enteko užbaigt, bet atsigriebsiu ;) Labiausiai įsiminė tai MGS1 ant PSX, ten pats kiečiausias, Sons Of liberty irgi įspūdingas, kabinantis. Šitą pereisiu dar, pažadu ;) Nes pats geimas yra toks AWESOME ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien perejau ir galiu pasakyti pats geriausias ir labiausiai itraukiantis i istorija zaidimas :P. Bosu kovos laibai geros,po to nuo presu tyxint reik ir pan. Vienintelis dalykas kuris siek tiek nepatiko tai cut scenese burna nepataiko i zodzius.

 

Dar truputi liudna pabaiga ,nes eva pabego nuo snake. Bet kaip pereini zaidima dar raso ten kas ivyko per kelius metus veliau ,tai buvo uzrasyta gime snake sunus ,tai gal reiskia gat eva ir snake suejo vel?

 

Ir dar kaikas buvo labai gaila kai snake prarado aky :D.

 

Ir dar kai ka uzmirsau :P Ta vieta kur reikejo kovot pries The Sorrow buvo baisesne uz visa resident evil 4 zaidima :P.

Redagavo Lucario94

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man sita dalis nelabai patiko...man geriu antra...kazkaip man nepatiko po tas dziungles tusytis :) ...bet perejau visa :) reiks grizus i lietuva pereit antra dali nes neperejas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

netaip supratai, neteko zaist 3 dalies :) psx versija perejas 10+ kartu , sons of liberty perzaidziau tik viena kart, antro kart nestengiau zaist ant pc, na jau toks ziaurus valdimas kad sakes. tai kai susicipuosiu gamecube reikes suzaist twin snakes, jauciu neblogai padrytas, ir nenorejau zaist portable ops nezaidus 3. kad ir veiksmas pirma portable ops eina bet manau vistiek 3 reikeia pirma suzais..o ka su snake eater daryt tai neisivaizduoju, ps2 gaila jau nebeturiu

Zinok Twin Snakes yra 1 dalies perdarymas su geresne grafika ir filmukias.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

Ne į temą

Zinok Twin Snakes yra 1 dalies perdarymas su geresne grafika ir filmukias.

eiktusau, nejaugi? ;)

tuopaciu ira keletas neatitikimu dealoguose + pakeistas truputi gameplay(paimta is antrosios dalies keletas galimybiu tokiu kaip taikimasis su sautuvu, persokimai per tureklus ir etc

 

zodziu as sita ant gc turiu ir zinau ka tai reiskia ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

 

eiktusau, nejaugi? :P

tuopaciu ira keletas neatitikimu dealoguose + pakeistas truputi gameplay(paimta is antrosios dalies keletas galimybiu tokiu kaip taikimasis su sautuvu, persokimai per tureklus ir etc

 

zodziu as sita ant gc turiu ir zinau ka tai reiskia :P

as del twin snakes ir RE remake noriu pati GC paimt,tik akd butu su norimais zaidimais kol kas nerandu,siaip nauja be problemu cia paimt konsole tik kad zaidimu paskui ieskok :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perejau 2 ir 3 dali pirmos kazkaip neperejau nes buvau gal kokiu 14m kaip zaidziau :) bet db ieskau is kur ja gaut...Siaip mane labiausiai uzkabino 2dalis sons of liberty. :) zaidiziau ir 4ta dali ir ta labai patiko...tik gaila neturiu savo ps3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.