Jeisonas

Kaip jūsų mergina ar žmona žiuri į tai kad žaidžiate?

Rekomenduojami pranešimai

Ar toleruoja? O gal zaidziate tik kai jos nemato? Idealiausia tai butu jei kartu zaistu arba bent jau vyrui jovaliuko atneshtu kai tas apsiseilejes mygtukus maigo :D. Pasidalinkim patirtim!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ilgalaikes bobos pas mane gyvenime dar kolkas nera... nu dar astuonis metukus palauksu... :D:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi kaip shilnsilas toks jaunas 12m,tai gal dar palauksiu kol universiteta baigsiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zaiskit pakol jauni esat bo paskui bus piazda. A tai jom pastovei isterija kyla kai vyrs zaist pradeda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai be problemu zaidziu ka noriu ir ant ko noriu. Ir dar ji man to tavo jovaliuko atnesa. Bet kai gims vaikelis, tai jauciu kai kas pasikeis... matysim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

soxui pasikeis taip, tada zais vaikas, o soxas jam jovaliuka nesios :D :D :D

 

Deja pas manes situacija ne itin gera, amzhinai knisa prota kad uzhsiimineju mazu vaiku zaidimais ir taram param ir taip toliau. Kad kartu loshtu ne nesvajoju.. Zodziu yra ne vieno ginco priezastim buve tie zaidimai. Bet spekit kam vistiek yra ** ir kas zaidzia, zaide ir zais toliau? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai be problemu zaidziu ka noriu ir ant ko noriu. Ir dar ji man to tavo jovaliuko atnesa. Bet kai gims vaikelis, tai jauciu kai kas pasikeis... matysim.

Sveikinu Soxai, vaikelis tikrai turetu gyvenima pakeisti, bent jau bemiegiu naktu tikrai bus :D , mano zmonele taipat laukiasi , bet nors kompui skiriu daug demesio, zmonelei vistiek daugiau tenka... Aisku zaisti zaidimus yra viena, o pirkti pvz PS3 uz 2500Lt is seimos biudzeto yra kita :D ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniske labai normaliai, dziaugiasi, kad namie bunu... :D

Seniau ir pati zaisdavo, Crash'a, Jak&Daxter ir t.t. Dabar kazkaip nustojo...

Bet jei ir dabar koki platformeri zaidziant prieinu vieta kur reikia daug kartu sokt kol pataikai, tai mano kantrybei issekus, duodu brangiajai ir pereina... :D

O kai zaidziu Resident Evil ar kazka panasaus, tai net liepia eit zaist, nes labai megsta ziuret tokius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano saule irgi labai normali,pati palosdavo anksciau ir mgs3 ir silent hilla 3, sake biski baisu kai kas staiga isgasdina bet baika zaist :D ,o del mgs3 tai viena kart paklause "kodel jie cia visi miega??" jo visokiu dziouku buna,maniske pazaidzia irgi,beje kartu zaidem syberia 1,2 ant pc,tai jei tokie patinka,man irgi idomu kai galim vienas kitam kazka patart,pasiulyt,tai va tokie nuotykiu,galvojimo tai jei patinka,ir seni retro tipo mario,ar sonikas ,patinka jai ir lenktynes,nu paima va psp tai kas buna imesta ta ir pazaidzia,krc normaliai,o siaip tai jaunimui va patariu,jei zadat but tikras geimeris iki senatves,tai reik ir drauge tokia rast kuri prijaucia tam dalykui,kad veliau nereiktu beprasmiskai aiskintis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manishke tai paburbuliuoja, ale nedaug, tai pokui :D

Pati tai tokius loginius flashinius pageimina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Auron su Rezident evil labai prajuokino. :D

O mano mergycka, tai is pradziu pyko, bet jai lygiai taip pat smagiau, kad bunu namie, o ne bastausi kur.. :D Aisku asikina, kad mokyciausi, o ne kaip ji sako "su masinelem vazineciau". Beje, viena kart tai pakele skandala, del to kad atvariau pas ja nakvot ir pasiemiau PS (labai jau pazaist norejau), tai ojojoi... :D :D Bet siaip tai perrasiau Sims, tai vaiku pridare, seima, namus... Zodz, uzsisvajojo siek tiek. :D :D :D Bet siaip geimu nelabai megsta viena zaist, nebent dviese: Tekken pavanojam kartais, tik vat kad nervas ima, nes ji spaudzioja bet ka, o i kaulus buna gaunu kaip nuo profo.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsodink ja ant kokio platformerio. Pvz. Jak & Daxter, ar kazko panasaus. Jos kabinasi ant tokiu... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsodink ja ant kokio platformerio. Pvz. Jak & Daxter, ar kazko panasaus. Jos kabinasi ant tokiu... :D

:D :D :D **, nu tu moki nuotaka pakelt.. Prajuokinai :D Dekui, reiks parsipust!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.