Jeisonas

Kaip jūsų mergina ar žmona žiuri į tai kad žaidžiate?

Rekomenduojami pranešimai

mano žmona ir tekken ir mk gali suduoti, tekken tai išviso kombo master. yra oldschool mėgėja (perėjo ir ne po vieną kartą Hitman, Max Payne, GTA, Mafia ir t.t. žaidimus), tik su lenktynėm prastai :omg:

bet dažniausiai pastaruoju metu lošiam platformerius (kaip Rayman Origins) arba įvairias XBLA arcadas :) :)

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu paneles :) Jei turesiu kada ir zys, kad losiu, tai as zysiu kai zes kokius serialus :) O as zyst labai gerai moku, tai kaip sakant toli netrauksim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sekso gaudavo ir apsiramindavo merga, o paskui eini žaisti žaidimus, aišku ir merga tada lenda į facebook žaisti savo žaidimus

Arba pyksta kad neeini su ją kur nors į koki CLUB ar į Lova, nes geriau žaidimą pažaisti man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturiu paneles :) Jei turesiu kada ir zys, kad losiu, tai as zysiu kai zes kokius serialus :) O as zyst labai gerai moku, tai kaip sakant toli netrauksim :)

 

 

Kiek tau metų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau cia situacijos visu skirtingos, geriau aisq tiem kas zaidzia laisvai ar net kartu :sit:

Siaip aprimo mano kaip geimerio gyvenimas kolkas, siaip ir anksciau pana per daug nieko nesakydavo, losdavau ir tiek, bet jau nuo seniai ji rezge toki plana kaip patyliukais tuos xboxus po biskeli is namu iskeldint. Tai va db toks momentas kai jau daugiau nei puse metu namie jo nebuvau isijunges, tik kelis kart nusinese jtaga kitur palost... Na ir ji man meto tokius namiokus, "tai gal parduok tuos xboxus vistiek jau beveik nezaidi, o cia mum vieta jie uzima ir tik dulkes renka" :sit: arba sako "tai bent viena parduok..."

Zinau as jos ta viena :trl: bus vienas po to ir kitas, ne uz ka... :) dulkes nusivalysiu nuo xboxu pats, nes jie kaip seimos nariai man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.