WhiteFiction

Xbox 360 vaizdas su paprastu kineskopiniu TV

Rekomenduojami pranešimai

As isvis losiu ant sugedusio kinoskopinio 72 istrizaines tv kur puse vaizdo nesimato nes sonai isiplete ir man beveik gerai sedziu dar arciau nei prie pc

na tai ruoskis jau akinius stipresnius pirkti po kiek laiko :huh:

negi sunku prie moniko pasijungt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi lošiu prie 72cm įstrižainės kineskopinio TV ir viskas normaliai, sėdžiu 1,5-2m atstumu nuo jo. Buvau prisijungęs ir prie LCD moniko, bet man kažkaip nelabai patiko, nes pripratau prie TV

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi lošiu prie 72cm įstrižainės kineskopinio TV ir viskas normaliai, sėdžiu 1,5-2m atstumu nuo jo. Buvau prisijungęs ir prie LCD moniko, bet man kažkaip nelabai patiko, nes pripratau prie TV

na jei tau HD rezoliucija blogiau uz sena SD tai jau as tada tyliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei tau HD rezoliucija blogiau uz sena SD tai jau as tada tyliu

aš nesakau, kad blogiau, bet tiesiog pripratau prie TV ir viskas. Man grafikos užtenka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš nesakau, kad blogiau, bet tiesiog pripratau prie TV ir viskas. Man grafikos užtenka.

jei ta uztenka tai gal reikejo su ps2 lost,tas kaip tik tokiem telikam,o cia tas pats kas koki pc zaidima zaistum ant kineskopo,ar labai butu faina zaist zaidima ant maziausios imanomos rezoliucijos

na nebent tau nera skirtumo tarp 480i ir 720p

arba pamirsau pajunges monikas pakeist reza

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ta uztenka tai gal reikejo su ps2 lost,tas kaip tik tokiem telikam,o cia tas pats kas koki pc zaidima zaistum ant kineskopo,ar labai butu faina zaist zaidima ant maziausios imanomos rezoliucijos

na nebent tau nera skirtumo tarp 480i ir 720p

arba pamirsau pajunges monikas pakeist reza

Koks tau skirtumas? Kaip nori žmogus taip ir žaidžia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vapsche nesamone su moniku zaist, tam consoles zmones ir perka, kad galetu kiausus isverte ant sofutes geimint,

o cia susikuprinus prie moniko sedet, nekas nekas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vapsche nesamone su moniku zaist, tam consoles zmones ir perka, kad galetu kiausus isverte ant sofutes geimint,

o cia susikuprinus prie moniko sedet, nekas nekas

Pilnai pritariu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vapsche nesamone su moniku zaist, tam consoles zmones ir perka, kad galetu kiausus isverte ant sofutes geimint,

o cia susikuprinus prie moniko sedet, nekas nekas

nereikia susikuprinus sedet, galima normaliai patogiai prisislikt moniotoriu prie stalio krasto, prisislinkt sofkute ar patogia kede ir zaist, cia kaip kam patogiau. pas mane pvz monitorius 17" ne widescreen ir visai as nenoriu prie jo jungti, zaidziu ant paprasto tv ir man gerai.

Taip kad jei kazkas losia kitaip nei jus, nesistenkit irodineti savo tiesos - tiesiog zaiskit...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nereikia susikuprinus sedet, galima normaliai patogiai prisislikt moniotoriu prie stalio krasto, prisislinkt sofkute ar patogia kede ir zaist, cia kaip kam patogiau. pas mane pvz monitorius 17" ne widescreen ir visai as nenoriu prie jo jungti, zaidziu ant paprasto tv ir man gerai.

Taip kad jei kazkas losia kitaip nei jus, nesistenkit irodineti savo tiesos - tiesiog zaiskit...

Aleliuja!!! :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na del patogumo tai tikrai nereikia cia,zmones visa laika zaidzia prie pc,juk ne abt sofos sedi,tam yra patogios kedes kuriuose gali issedet ir visa diena,tikai neprasciau uz koki foteli,be to cia dar skirtumas manau yra kas kokio amziaus,tie kurie gyvena dar su tevais, ir neturi jokiu problemu sedet per dienas prie teliko,bet yra ir taip kad namie esi ne vienas,ir telikas nera tavo vieno,idomu kaip tada palostum valandom,niekaip neitu,todel geriausias variantas yra losti toj vietoj kur stovi jau tavo pc su moniku,tikrai labai patogu ir lost gali kiek nori pats,niekam netrukdai ir pan

o svarbiausia tai man nu kazkaip rupi grafika vis del to,tikrai nejungciau dabar boxo prie paprasto tv kad ir koks didelis jis butu,del to pacio del ko nezaixtu manau niekas pc zaidimo pasijunges per video-out per paprasta kineskopini telika,ar kas nors lostu? tikrai nemanau,nes tam ir yra monitorius kad turetum HD rezoliucija

siaip tai yra tokiu zmoniu manau kuriem nelabai svarbu su kokiu vaizdu zaist nei su kokiu garsu,jungi prie teliko viska ir klausai garso kaip is skarbonkes,bet kai kam tas tiesiog nerupi,juk galima isvis be garso zaisti,ar pasijungti savo muzika zaidimo metu,as be gero garso ir vaizdo isvis nelosciau,kam tada vargintis jei nepatiri visko is zaidimo

cia tik mano nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo as irgi seniau sukau galva kad pas manes paprastas lcd telikas be tu visu HD jungciu..dbr kai turesiu boxa irgi pasijungsiu prie monitoriaus ir laimingas zaisiu...jei kaip kaskas ten sake pasidarys nebepatogu zaist prisijungsiu prie tv..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.