darius1978

Noriu keisti hitachi v79 i kita dvd-roma

Rekomenduojami pranešimai

sveiki gal kas gali atsakyti i klausima. Ar reikia ka daryti programiskai jei noriu pakeisti savo dvd-roma(hitashi v79) i kita kuris jau nuflesintas? :) as gyvenu UK ir cia kur as gyvenu niekas dar jo neflesina!!!! tad noriu pirkti jau nuflesinta, ir juos sukeisti.

aciu uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neiseis sukeisti nes nezinai savo motinines "key". Ji suzinot galima nuskaicius DVD-ROM'o firmware. Kadangi niekas neflashina 79 dar pas tave, tai niekas ir nenuskaitys jo firmware :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar galima meistram suzinoti ta key be dvd romo- tik is motinines plokstes ir idiegti ji nauja roma .nes savo dvd roma sugadinau nepataisomai(kai bandziau nuimti keramika kad ilituociau chipa)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar galima meistram suzinoti ta key be dvd romo- tik is motinines plokstes ir idiegti ji nauja roma .nes savo dvd roma sugadinau nepataisomai(kai bandziau nuimti keramika kad ilituociau chipa)

DVD key be pačio DVD tu nelabai sužinosi..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Edma jau rodos flashina hitachi v79, taciau kaina 250lt, o seip chipa eina isideti manau daug pigiau iseis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Edma jau rodos flashina hitachi v79, taciau kaina 250lt, o seip chipa eina isideti manau daug pigiau iseis.

Ne į temą

Tikrai flashina. Pas mane patį Hitachi v79 ir aš pas jį flashinau. Bet kaina tai nemaža...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tikrai flashina. Pas mane patį Hitachi v79 ir aš pas jį flashinau. Bet kaina tai nemaža...

Ne į temą

Tu irgi 250 mokejai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Edma jau rodos flashina hitachi v79, taciau kaina 250lt, o seip chipa eina isideti manau daug pigiau iseis.

Ne į temą

Zmogau issivalyk akis,jis UK gyvena :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Zmogau issivalyk akis,jis UK gyvena :mellow:

Idomu nuo kada pries pora dienu vienas zmogus is cia skambino, tairavosi del konsoliu ir nieko nesake kad isvykes ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

snd nuveziau flasihnti savo naujaji xboxa edmai.Tai taip,kad niekur jis neisvykes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

snd nuveziau flasihnti savo naujaji xboxa edmai.Tai taip,kad niekur jis neisvykes.

Ne į temą

Tai ne Edma UK. O temos autorius :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai ne Edma UK. O temos autorius :mellow:

Ai tada sorry nezinojau :) . Seip reiktu ir UK paieskot kas koki chipa idetu nes roma nelb pakeis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jus visi kurie nesat cipuoti konsoles,zinojot ,kad sumokeje 250lt jus NEGAUNATE cipo?meistriukai ji isima. Jie nucipuoja ir atiduoda xbox be cipo,tad jei reikes jums vel flasinti,teks jiems nesti ir moketi tuos paciu 250lt. (tas pats liecia ir edma,man tai nesuprantama,juk cipas "79 passkey" su atsiuntimu i LT kainuoja tik 50lt )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jus visi kurie nesat cipuoti konsoles,zinojot ,kad sumokeje 250lt jus NEGAUNATE cipo?meistriukai ji isima. Jie nucipuoja ir atiduoda xbox be cipo,tad jei reikes jums vel flasinti,teks jiems nesti ir moketi tuos paciu 250lt. (tas pats liecia ir edma,man tai nesuprantama,juk cipas "79 passkey" su atsiuntimu i LT kainuoja tik 50lt )

Ne į temą

Visiems gyventi reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jus visi kurie nesat cipuoti konsoles,zinojot ,kad sumokeje 250lt jus NEGAUNATE cipo?meistriukai ji isima. Jie nucipuoja ir atiduoda xbox be cipo,tad jei reikes jums vel flasinti,teks jiems nesti ir moketi tuos paciu 250lt. (tas pats liecia ir edma,man tai nesuprantama,juk cipas "79 passkey" su atsiuntimu i LT kainuoja tik 50lt )

Ne į temą

Tai žinom, kad išima. Šiaip gali pats atsisiųsti ir lituoti su savo kreivom rankom, jei nebijai ką nors ne taip padaryti nepataisomai, kaip dauguma, kad yra jau padarę ir po to ieško kažko... O darbas šiais laikais brangiai kainuoja. Ne visi gi išmano tuos devynis amatus ir dešimtą badą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.