WhiteFiction

PS3 nulaužimas

Rekomenduojami pranešimai

paskaiciau sia tema ir nutariau pasisakyti.

niekam nepatarciau dabar nulauzti ps3, nes tuoj prasideda nauja zaidimu banga (fallout new vegas, black ops, fifa, nba, castlevania lords of shadow, gran turismo 5 ir t.t.) IR JIE VISI REIKALAUS 3.42 firmware'o. ka tuomet darysit, gudruoliai? lauksit kol piratai pades?

 

taip, teoriskai piratai gali nulauzti 3.42, taciau sansu kad is Sony vel nutekes tarnybine informacija, nera daug. taigi geriau nusipirksiu koki gt5 ir black ops pirmaja isleidimo diena, galesiu saugiau losti juos online ir parsisiusiu is psn visus svarbius dlc ir patch'us, kuriuos isleis kurejai.

 

IMHO.

 

itariu uzsiregistravai tik tam kad visus perspetum ane :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo kur gi negalesi losht kai sedi ant dev kito, su wii ir taip negalim losht sededami su n senumo versijom, updeitinius failus susikeliam ir loshiam viska ka norim. cia ir tas pats ;]] waninkoko prasines tuoj.

 

Kas sokiravo tai jog net rusija uzbanino sita dalyka, ir net neleidzia naudot jo tai nelegalu. psx-scene yra net dokumento kopija. joo cia tikrai turejo pasistengt sony. kai daug viso meslo per amzius rusai dare ps'ui. nors pastaruoju metu nebelabai jie prie to ;// lietuvoj turbut nebus taip :D valdzia gi padejus ant tokiu dalyku.

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo jo kur gi negalesi losht kai sedi ant dev kito, su wii ir taip negalim losht sededami su n senumo versijom, updeitinius failus susikeliam ir loshiam viska ka norim. cia ir tas pats ;]] waninkoko prasines tuoj.

 

Kas sokiravo tai jog net rusija uzbanino sita dalyka, ir net neleidzia naudot jo tai nelegalu. psx-scene yra net dokumento kopija. joo cia tikrai turejo pasistengt sony. kai daug viso meslo per amzius rusai dare ps'ui. nors pastaruoju metu nebelabai jie prie to ;// lietuvoj turbut nebus taip :dribble: valdzia gi padejus ant tokiu dalyku.

Ne į temą

Bet uz tai Megstukas dar gyvas, tik siek tiek priduses po LM teismu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

Bet uz tai Megstukas dar gyvas, tik siek tiek priduses po LM teismu :dribble:

taropkitko maciau ji vakar laisves alejoj vaikstanti nuleidus galva :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaip bus su naujais zaidimais, o jie kartais nereikalauja update iki naujausio ? Siuo atveju 3.42 lygtai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaip bus su naujais zaidimais, o jie kartais nereikalauja update iki naujausio ? Siuo atveju 3.42 lygtai..

Taigi, kol kas nebus galima žaisti naujausių žaidimų kurie reikalauja tos 3.42 FW. Teks laukti kol ką nors sugalvos :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kazin kaip cia bus,tarkim zmogus nusipirkes konsole,gyvena kaime ,nesinaudoja internetu,tai nusipirkes naujausia zaidima jo nepaleis? Tarkim turi zemesne fw nei 3.42,netikiu kad taip sony darytu,tai manau turetu eit ir naujausi zaidimai.

Redagavo Baksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kazin kaip cia bus,tarkim zmogus nusipirkes konsole,gyvena kaime ,nesinaudoja internetu,tai nusipirkes naujausia zaidima jo nepaleis? Tarkim turi zemesne fw nei 3.42,netikiu kad taip sony darytu,tai manu turetu eit ir naujausi zaidimai.

Nusipirkus žaidimą, jame būna ta FW kurios jis reikalauja, taip ir galima atsinaujinti be interneto :dribble:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkus žaidimą, jame būna ta FW kurios jis reikalauja, taip ir galima atsinaujinti be interneto :nono:

bet atsinaujinus = jail mode is back on !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saunu jailbreakinau su iphone, isbandziau kol kas mafia, red dead redemption ir infamous, wiskas weikia puikiai :thumbsup4:

gaila nera final fantasy PSJ ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip nera yra

Final Fantasy XIII PS3 EUR-JAILBREAK 40.45GB

2010-09-06 12:03:51

Idetas i

torrentleech.org

 

Tik jei pakvietimo neturi tai jau ieskok kitose trakeriose

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip nera yra

Final Fantasy XIII PS3 EUR-JAILBREAK 40.45GB

2010-09-06 12:03:51

Idetas i

torrentleech.org

 

Tik jei pakvietimo neturi tai jau ieskok kitose trakeriose

o aciu :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkodėl pradėjau manyti, kad PSP groove nebebus, turbūt teks jailbreak pirkti

Na tavo spejimai teisingi, buvo nutrauktas tas projektas, tipo per daug sunku ir daug laiko reikia ... zodziu jei kas perims ta darba kada nors atsiras psp portas, o dabar tai ti lieka pirkt ta flasha :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kyla klausimu del zaidimu paleidimu is isorinio disko. Jei zaidimas sveria >4GB, kaip ji matys PS3, nes kaip supratau, leidziama is backup failu, kurie nera skaldyti. Pataisykit, jei klystu:)

Pabandyk irasyti 5gb fajla i FAT32 suformatuota HDD ir turesi atsakyma - Tu tiesiog negalesi jo ten irasyti <_< (BLURAY filmus norejau isirasyt ir bb jei sveria daugiau 4gb rejk mkv2vob naudoti, tai tas pats ir su gejmais jei yra kazkoks didesnis fajlas zajdime negu 4gb tada ragas)

 

 

P.S. Nusilauziau ir kazkaip stovi dulketas tas ps3 :D Gejmu marios, bet be online sux.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Visiems kas norėjo, bet negalėjo ar nespėjo praeitais metais įsigyti Playstation 30th Anniversary žaisliuku. Sony planuoja antrą kartą paleisti minėtų jubiliejinių Dualasens, Portal ir netgi Playstation Slim versijos (bet ne Pro) pardavimą. Preorderiai startuos nuo 07 23, o kad gyvena užsienyje ir turi priėjimą prie oficialus PS Store, tai ir nuo 07 21. Taigi nežiopsokit😀  
    • Dar keletas gandų - naujienų apie PS6. Nors tie gandai tokie sąlyginiai darosi, nes Sony visgi oficialiai patvirtino kad jau kurį laiką dirbama ties naują konsolių kartą ir kad jie toliau tiki konsolių ciklais ir fizinėmis konsolėmis, o ne tik Cloud gamingu ir XBox anywhere (skaityk "nowhere"). Tik aišku oficialiai to neįvardino kaip Playstation 6. Tai va gali būti kad PS6 sulauksim dar negreitai ir PS5 gali būti viena iš ilgiausiai gyvuojančių konsolų kartų. PS6 paleidimas gali būti tik 2028 pabaigoje.
    • Labai įtikinamai atrodo. Manau preorder, ypač kai dabar turiu PS5 Pro☺️
    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visus priedus kaina siekia vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavimo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopiamas. Geras pavyzdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas dydyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiugu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkėlimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžiai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą kėliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžiai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos