padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Mane užkabina, laikui trofai kaip kad GT5 ar Mirrors edge. Aišku keiksmų daug būna, visus siunčiu toli, kokia nesąmonė ir t.t. bet kažkaip po kiek laiko nusiramini ir pereini :D O žaidimus renkuosi tai tai kas man įdomu, pereinu, žiūrau ar kiti trofai lengvi, sunkūs, jeigu sunkūs, kokiam jie lygį, nes būna kad sunkus bet reikia laiko, o kitiems laiko, sėkmės ir taip kažko magiško kad sugebėtum pereiti... :)

 

Pastebėjęs, kad kiti žaidžia ant vieno acc ir renka 100% (visi DLC taip pat) bet nejungia, net žaidimo kito, jeigu mato kad nebus 100%, geriausiu atveju jį pereina ant kito acc, kad tik išliktų 100% Completion. Na čia manau jau gana rimtai lazda perlenkta ir reiktų rimtai pagalvoti koks iš to tikslas...

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane užkabina, laikui trofai kaip kad GT5 ar Mirrors edge. Aišku keiksmų daug būna, visus siunčiu toli, kokia nesąmonė ir t.t. bet kažkaip po kiek laiko nusiramini ir pereini :D O žaidimus renkuosi tai tai kas man įdomu, pereinu, žiūrau ar kiti trofai lengvi, sunkūs, jeigu sunkūs, kokiam jie lygį, nes būna kad sunkus bet reikia laiko, o kitiems laiko, sėkmės ir taip kažko magiško kad sugebėtum pereiti... :)

 

Pastebėjęs, kad kiti žaidžia ant vieno acc ir renka 100% (visi DLC taip pat) bet nejungia, net žaidimo kito, jeigu mato kad nebus 100%, geriausiu atveju jį pereina ant kito acc, kad tik išliktų 100% Completion. Na čia manau jau gana rimtai lazda perlenkta ir reiktų rimtai pagalvoti koks iš to tikslas...

Na tai Tii irgi tarp tokiu chebrantu, tai gal paaiskins, kodel tai atrodo svarbu, kad zaidimus tenka losti ant kitu acc. Man completion smagus reikalas, bet kai jis naturalus, kaip pas arturuka, ka gauna, ta sukrato, jei ne tai tegu kabo, nes tokiu mazuma buna ir tiek. As tik nesuprantu kaip ten skaiciuojasi. Nes pas mane surinktu trofeju skaicius didesnis nei nesurinktu, pagal zaistu ir pereitu pilnai santyki irgi neiseina. Bet labai ir nesigilinu :) Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks klausimas iskilo. Trofeju hunteriai jei sunkus trofejai zaidimo net nepradeda vien del to? Arba renkasi tuos zaidimus kur labai lengvi bet gali buti visiskai neidomus? Pakomentuokite prasau,

Nei tas nei tas. Siaip labai nuo zmogaus priklauso. As zaidziu tai, kas man patinka. Taip, neslepsiu, yra buve kokia 3-6 zaidimai, kuriuos prazaidziau vien del trofeju (Cia tie, kurie turejo platinas: Shrek Forever After, uDraw: Instant Artist, Ice Age 3, Trivial Pursuit, NCIS, Kung Fu Panda 2, Terminator Salvation) ir yra zmoniu sake, kad perku zaidimus vien del trofeju arba kad per lengvus renku.

 

Kad ir kaip bebutu - zaidziu tai, kas patinka, o kai kurie zaidimai tiesiog sutampa su tais, kuriuos kiti perka del trofeju; pvz, Japoniski zaidimai. As paprasau pazistamu, kad atsiustu man juos, greit surenku platina(-s) ir tada ramiai sau sekancia savaite ar dvi juos zaidziu laisvu laiku neziuredamas i trofejus :)

 

tl;dr

Priklauso nuo zmogaus. Yra tokiu, kurie renka tik lengvus ir sunkiu net nepradeda. Yra tokiu, kurie renka viska. Ir galiausiai yra tokiu, (kaip as), kurie zaidzia tai, kas patinka ir renka tik tai, kas patinka ;)

 

EDIT:

@Thetruth

Ant kito acc isbandau zaidimus is PS+, kad nebutu po to zaidimu sarase 9001 zaidimas su 1-2% (OCD mano, tam tikra pedantiskumo laispni turiu:> ), nes man tai tiesiog negraziai atrodo. Taip pat visada galima zaidimo trofejus paslepti, kaip ir esu padares su keliais; siuo metu pas mane ~100 hidden trofeju is kazkur 8-10 zaidimu. Pamineti kelis, tai butu Soul Sacrifice, MotoGp13 ir dar keli, kuriuose surinkta po ~20 trofeju (~30-60% completion) ir as juos tiesiog paslepes tai dienai, kad kai sugrisiu surinkti ju platinas (jei sugrisiu) tiesiog atslepciau ir graziai isdygtu "naujas" zaidimas su 100% :)

 

Taigi, galeciau viska zaisti ant savo pagrindinio acc ir slepti trofejus, bet tada sarasas konsoleje didetu, nes jei paslepi tai jis tik kitiem dingsta, tu ji vistiek matai, o tai mane mirtinai erzintu. Zaidimu ne 1, ne 2 ir ne 3 turiu, kurie nera 100%, kai kurie net <40% ir man tai visai nemaiso, nes tai buvo zaidimai, kuriuos smagiai perzaidziau, bet neuzkabino tiek, kad surinkti platina. Visad galeciau juos paslepti, bet jei jie man nemaiso - kam ta daryti? Galeciau gi dabar paslepti visus zaidimus, kurie nera 100%, pakiltu mano completion iki ~98%, pakrisciau viena ar du levelius, bet vistiek likciau su 127 platinom taciau tai nera aktualu man, nes trofejus renku ne del "rank'u" ;)

 

Ar atsakiau i klausima? :D

 

@Agnusas

Kalbant apie DLC tai as irgi sito niekad nesupratau. Vienintelis zaidimas, kuriam pirkau DLC del trofeju tai Sound Shapes ir tai vien todel, kad galvojau bus 1-3 dlc ir ramu, o siuo metu jau 89 trofejai vienoje versijoje.. Hashtag AllTheRegrets :D

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek kartų reikia pereiti Dark Souls, kad gauti platinum? Gide rašo 2,5, bet gal galima su mažiau ir jei taip, ką būtent reikia daryti kitaip? Nes antro plaaythrough iškart perėjęs nedarysiu, o po pusmečio kokio peršokti iškart į NG+ gali būti sunkoka. Nes tik nesenai atgavau šiek tiek parry ir backstab formą, o žaidžiu jau apie 10h :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai gal kokius 7 kartus perejau :D Bet juk ten labai greit galima pereit, speedrunus darai, kad tik pasiekt tiksla.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai gal kokius 7 kartus perejau :D Bet juk ten labai greit galima pereit, speedrunus darai, kad tik pasiekt tiksla.

Matai aš dar nei karto neperėjau tai nežinau, primečiau tiesiog, kad pirmam perėjimui reikia apie 40h tai galvojau ir kitam panašiai net ir speedruninant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal atsirastų tada 2 norintys grindint xp ant Batman arkham origins PS3?  Sunkiausius trofus gavau kur reikėjo 8 žmonių. Liko užkelti visiems 30lvl ir laimėti visuose map'uose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na gal atsirastų tada 2 norintys grindint xp ant Batman arkham origins PS3?  Sunkiausius trofus gavau kur reikėjo 8 žmonių. Liko užkelti visiems 30lvl ir laimėti visuose map'uose.

Apie kuri tikslu trofeju tu cia? Gavau is JP PS+ nemokamai Origins, tai galvoju gal verta isijungt butu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii

 

Viso ten 3 yra su lvl kėlimu, galima sakyti, net 4 jeigu skaičiuosim, jog užkėlus overall level persikelti į prestige.

 

Gotham All-Star

Fallen Knight

Killing Joke

 

Kiekvienam reikia užkelti 30lvl. Gotham all star levelis (overall) kyla ir žaidžiant už Bane arba Joker faction, bet ne tiek daug, kiek žaidžiant už hero klasę. Esmė kad grindinti reikia už joker ir bane, o tada kiek liks žaisti už hero. Apie MP tai taip visai nieko, kažko ypatingo jame nėra... žaidėjų trūkumas, kartais reikia palaukti po kelias minutes kol susijungia visi. 4 mapai, dažniausiai būna tik 2 pagrindiniai, nes dauguma Vote'ina už tuos kurie lengvesni. Apskritai apie MP trofus, jeigu be grindo, tai kiekvienas turėtų būti Gold arba Silver, o dabar tik bronze. 2 trofų normaliai žaidžiant praktiškai neįmanoma padaryti.

Redagavo Agnusas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va pagaliau pabaigiau (platina) Watch Dogs :) tikrai zaidimas gerai ir smagiai susizaide ir nera jis jau toks blogas kaip daugelis kritikavo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1L9e1d13.png

 

Na va, po ilgos pertraukeles surinkau DriveClub. Tikrai labai lengva platina, gale reikejo neblogai papildomai palenktyniauti, kad 50 lvl'i uzkelti, bet smagiai viskas susizaide :)
Dabar toliau MMO afk'indamas koki lego zaidima ant ps4 priciupsiu ar ant Vitos ka nors pradesiu, ka jau senokai turiu:>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii man irgi lengvai susirinko driveclub platina :) net nepastebejau kaip uzsikeliau 50lvl bedarydamas accolades :) laukiu nesulaukiu nauju dlc tik kaip speju dabar free jau nebegausim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

13L662031.png

 

"All-Gold S License
Get a gold award in every S License test."

 

Taigi, kaip ir visiems žaidusiems GranTurismo6, didžiausia šio trofėjaus bėda buvo paskutinis testas, vingiuotoje trasoje su Bugatti Veyron.

Iš pradžių tai buvo visiška nesąmonė ir būdavo rage quit po kelių bandymų. Bet atradus kelis patarimus šiandien per pusvalanduką viską atkaliau ir keisčiausia, kad nei karto nenorėjau mesti pulto į sieną  :D

 

Tiesa pasakius, tai buvo gan lengva, palikau labai daug klaidų, bet atvažiavau 0,7sec anksčiau aukso. Išviso bebandydamas nuvažiavau gal ~70km, kai pvz ankstesni testai trukdavo iki 200km draskymosi toje pačioje trasoj :god:

 

Dabar iki platinos liko nuvažiuot 6500km ir pultelis jau apvyniotas gumytėm, suka ratus apvalioj trasoj :halone:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saunuolis, geras game ir tikrai vertas Platinum Trophy :) Gaila nespejau damust sio zaidimo nes teko parduot PS3 :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.