padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

1L9ab615.png

 

Pagaliau, po kelių dienų "autopilotavimo" ir negalėjimo normaliai žaisti, gavau šį gėrį. Tikrai nemaniau, kad man tas 12.700km trophy taip prailgs :D

 

Brolis dabar irgi nusipirko, sako, kad aš negaliu turėt platinos, kokios jis neturi. Pažiūrėsim, kas jam S license pereidinės :D

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia kelias dienas reikejo palikti ps3, vien del sito trofejaus, kad prasisuktu skaitliukas? Isivaizduoju jei normaliai geiminant kiek uztruktu, jei dar po visu vaziavimu, kad pereiti vien kiek prisisuka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Thetruth Taip, padarai analogą, kad lenkiant į priekį gazuotų, užkabini gumytę ir palieki apvalioj trasoj su 350km/h vidurkiu. Čia kaip koks bot'inimas gavosi, 19val taip prasigainiojo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

21 platina. Pridejus sena profili - 32.

 

thelastofusremasteredjmo8k.jpg

 

Lyg ir neplanavau imti platinos, nes MP trofejai ne man o boostinimas man atrodo kaip laiko svaistymas, bet daviau sansa, visgi COD ir Destiny mp nuvyle o kazka zaisti norejosi. Tikrai nepasigailejau - mp uzkabinantis, su stealth elementais o ir bendruomene aktyvi. Zodziu laikas neprailgo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar liko grounded lygiu pereit ir 100% turesi :) as savom jegom niekaip nesugebesiu jauciu platinos ant sito paimt, nors zaidimas tikrai uzkabino, 4 dienas negaliu atsitraukt, vis savom jegom bandau surinkt visus collectibles tik nelabai sekasi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Grounded atidesiu, turbut grisiu jau po ilgos pertraukos, nes TLOU ir taip pereitas kokius 8 kartus. Norisi grizti svieziasniam.  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na zaidimas isties netrumpas, story line buvo itemptas ir jausmingas, pabaigoj paliko vietos tesiniui, manau iki sios dienos tai mano pats geriausias kada nors zaistas zaidimas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar būtų norinčių padaryti Tomb Raider (PS3) MP trofėjus arba bent boostint lvl? Yra būdas dviese (geriausia būtų trise), private match'e, pasikelt levelį iki 60.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomb rider ir vienam eina lvl keltis, bet jau ėjo anskčiau, pats užsikėliau vienas lvl :D Nebent dviese ar tryse greičiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik vienam greičiau. Nebent dviese keltis, kai tik vienas boostinasi lvl, o kitas, geros valios žmogus, šiaip padeda beveik nieko negaunant.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1S906e94.png Platinum Trophy 

Collect all other Battlefield 4™ Trophies 22nd Dec 2014

7:46:37 PM 15,334

ACHIEVERS 10.54%

RARE 40-platinum.png

 

Na pagaliau ir aš galiu pasigirti savo pirma platina  :sir:

Single player trofėjai yra labai lengvi, dėl multiplayer trofėjų teko truputi pavargti, kadangi čia pirmas žaidimas kur aš apskritai žaidžiau multiplayer.

Platiną galima buvo gauti ankščiau, jei nesivaikyčiau DLC trofėjų. 

O šiaip žaidimas man labai patiko ir toliau bandysiu gaut likusius DLC trofėjus, na ir lauksiu  Battlefield: Hardline  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hardline nepatinka man jis, bent iš video... Tai premium ant bf4 nusipirkau ir džiaugios. Šaip platinium pirma gavau iš Far Cry4, nės gan lengvas būvo ir sąmoningi, o dabar su draugu The crew lošiam tai ten apsurdas biški ant platinium gauti, nesvaikai daug  valandu reikia praleisti.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.