padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Sorry, bet kas čia? 

 

(down) Ta iš kokio čia žaidimo gavo pirmas?

Redagavo CerberusLT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sorry, bet kas čia?

Rodo kas pirmieji gavo platiną žaidimo. Tai narkata ir nufotkino, nes ir jis ten ir Tii :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Batman Arkham origins

Far Cry 3

 

Batman vien visi story trofėjai apie +40h Viso reikia 3 kartus pereiti. Pirmas ėjimas truko 10h, su visko rinkimu ir side quest įvykdymais buvo apie 20h. Jeigu tik main story tai galima perbėgti manau per kokias 6-7h. Žaidimas patiko, ir nenusibodo priešingai nei kiti kur reikia pereiti kelis kartus, gal kad combo sistema labai patinka. Combat chalange ir predator, keli lygiai buvo sunkoki, bet visumoj, jeigu turi ankstesnių batman platinas šis nėra sunkesnis. Na o MP trofėjai... boostinimas su 8 žmonėm (nes kitaip negausi trofų sunkių) ir lvl kėlimas, tokiam žaidimus MP galėjo ir nedaryti, ko naujoje dalyje Arkham Knight nebus. MP tas pats per tą patį, su lvl kilimu nieko gero ir "krūto" neatsirakini, kas gal kiek ir gerai, nes labiau ties skill oreantuojas o ne kad jau kitas aukšto lvl tai kitus žemesnio iš kelių šūvių nušaus. Pražioje, visai smagus buvo, bet kuo toliau tuo labiau erzindavo, reikdavo laukti žmonių, nes jų ne tiek daug žaidžia. Random išmeta iš servo, ir ne tik mane o apskirtai visus žaidėjus, bandai junktis per naujo tai neranda serverių, palauki keletą minučių tada prijungia. Keliais žodžiais apie MP, tai trofėjai neprotingai sunkūs padaryti, kaip tokiam neišdirbtam rėžimui...

 

Far cry 3, na čia jau nėra ką ir rašyti, dauguma žaidę, daugumai patikęs, didelis pliusas kūrėjams už tokį gerą žaidimą. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

                #20: Borderlands

1L0e571e.png

             Borderland Defender
You have defeated all bosses and are a powerful force to be reckoned with

 

Buvau jau kaip ir susitaikęs, kad liks šitas žaidimas be platinos pas mane, nes servai uždaryti, o likęs trofėjus buvo šitas: "Played in a co-op game with either an employee of Gearbox or someone who had this trophy". Bet forumuose užmačiau, kad yra tokia programa, kuri emuliuoja LAN serverį ir tada gali prisijungt žmonės iš bet kurios pasaulio vietos. Galvoju reik pabandyt, nors nenorėjau jokių 3rd party programų įrašinėt, bet mačiau, kad tikrai žmonėm padeda. Tada liko tik žmogų susirast, kuris galėtu padėt ir viskas.

 

Pats žaidimas tai žiauriai smagus buvo, greitu metu reiks antrą dalį bandyt. Dabar liko tik Mad Moxxi's DLC pereit ir bus 100%. Truputį užsiknisimas ten, 3 arenos po 100 waves. Sako, kad vieną areną pabaigt trunka apie 3h ir kas svarbiausia, kad negali išjungt/išsaugot žaidimo, iki kol pilnai nepabaigsi visos arenos.

 

P.s. Jei kažkas tokią pačia problemą turi/turės dėl to trofėjaus, tai kreipkitės - galėsiu padėt.

 

Mantas-Artorias.png

Redagavo Artorias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaip ta programa vadinasi? Oficiali ji ar tik su CFW veikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xlink Kai. Plius minus oficiali, virš 2m registruotų vartotojų, palaiko šiuo metu apie 700 žaidimų. Įsirašai į pc, paleidi, paleidi PS ir praktiškai jau veikia. Man atrodo veikia šitas dalykas net su laužtom konsolėm.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo apie sita esu girdejas, Ji palaiko tik PS3 ir emuliuoja LAN bet su tokiu trofejum kur reikia i zaidimo kureju serveri prisijungt turbut nepadetu.

Kaip pavyzdziui WRC FIA World Rally Championship Trophies

13S5fca71.png Meeting People
In Online mode, join a lobby created by another player.
 

nes serveriai senai nebeveikia, o pagal PSN profiles paskutinis kuris gavo toki trofeju 13th Mar 2013

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palaiko daugiau nei PS3 "bringing together XBOX 360, XBOX, Playstation 3, Playstation 2 and PSP users"

 

O šitas trofėjus tai garantuotai nepaeitų, nes softas net nepalaiko to žaidimo.

Redagavo Artorias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

                #20: Borderlands

1L0e571e.png

             Borderland Defender

You have defeated all bosses and are a powerful force to be reckoned with

 

Buvau jau kaip ir susitaikęs, kad liks šitas žaidimas be platinos pas mane, nes servai uždaryti, o likęs trofėjus buvo šitas: "Played in a co-op game with either an employee of Gearbox or someone who had this trophy". Bet forumuose užmačiau, kad yra tokia programa, kuri emuliuoja LAN serverį ir tada gali prisijungt žmonės iš bet kurios pasaulio vietos. Galvoju reik pabandyt, nors nenorėjau jokių 3rd party programų įrašinėt, bet mačiau, kad tikrai žmonėm padeda. Tada liko tik žmogų susirast, kuris galėtu padėt ir viskas.

 

Pats žaidimas tai žiauriai smagus buvo, greitu metu reiks antrą dalį bandyt. Dabar liko tik Mad Moxxi's DLC pereit ir bus 100%. Truputį užsiknisimas ten, 3 arenos po 100 waves. Sako, kad vieną areną pabaigt trunka apie 3h ir kas svarbiausia, kad negali išjungt/išsaugot žaidimo, iki kol pilnai nepabaigsi visos arenos.

 

P.s. Jei kažkas tokią pačia problemą turi/turės dėl to trofėjaus, tai kreipkitės - galėsiu padėt.

 

Mantas-Artorias.png

Sveikinu, aš tavo profilį kai  karts nuo karto peržiūriu tai mačiau, kad Borderlands kaip juoda avis buvo. Man irgi reikės su šiuo trofėju netolimoje ateityje pagalbos, tai brūkštėlsiu dar kažkada, nes laukia eilėje šis gėris. :)

Dabar per šventes nežaidžiau tai niežti rankos, bandysiu Dark Souls platinum pabaigti.

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1L5a578e.png

Deadly Premonition: The Director's Cut

 

Buvau girdėjęs apie šitą žaidimą iš visokių "top 5/10 ________ in games", pamačiau jį tarp PS+ ir nusprendžiau išbandyt.

 

Trumpai -  :god:  žaidimas, kuris labai nervino, bet dar labiau kabino. Pabaigoje, buvau visiškame mindfucke ir visdar negaliu nuspręst, ar čia buvo happyend'as ar ne :chan:  Skiriu jį kaip asmeninį metų žaidimą.

 

 

 

 

Dabar mušu NFS:MW2012 ant PS3, žiūriu visiem čia pagalbos su VITA versija reikia, bet gal dar atsiras turinčių/žaidžiančių tą PS3 senieną? :D

Brolio niekaip neįkalbu PS+ nusipirkt :poker:

Redagavo Martynas007

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1L5a578e.png

Deadly Premonition: The Director's Cut

Brolio niekaip neįkalbu PS+ nusipirkt :poker:

congrats už tavo eilinę platiną!! o tavo garsiajam bruoliui labiau rūpi platinos nei ps+  :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Artorias sutarta, manau pagelbės, nes planuoju 100% rinkti, visgi game of the year turiu, tai žaisiu ir dlc.

 

O pats pamiršau, kad gavau šį reikalą

U2_Platinum_Trophy.png

 

Unncharted 2 Platinum, nemanau, kad greitu laiku rinksiu kitų dalių visgi, nors žaidimas labai geras, bet trofėjai gan nūdni. Nors ir praplečia kiek įmanoma žaidimą ir grindo nedaug, bet kažko per daug nekabino renkant. O imant faktą, kad pirmą dalį reikėtų pereiti and Hard ir tik paskui Crushing, o trečiai daliai reikėtų pirkti online dlc, tai nesišviečia tikrai, oh well. :) Geriau Puppeteer užsiimsiu kada su damušimu trofėjų.

Redagavo Thetruth

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.