padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas galit man išverst ir paaškint tiksliai, kaip įvykdyt Dirt 2 trofėjų "On the buble" ?

On the Bubble

Be second to last at each elimination point but go on to win a Last Man Standing race.

Set the difficulty to easy and just stay in front of the person in last during a Last Man Standing event and go on to win it. ( paaiškinimas kaip įvykdyt iš dirt 2 trofėjų gido, bet aš vistiek jo nesuprantu :D )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas galit man išverst ir paaškint tiksliai, kaip įvykdyt Dirt 2 trofėjų "On the buble" ?

Set the difficulty to easy and just stay in front of the person in last during a Last Man Standing event and go on to win it. ( paaiškinimas kaip įvykdyt iš dirt 2 trofėjų gido, bet aš vistiek jo nesuprantu :D )

kiek supratau visada buk pries paskutinis(nes paskutini eliminuoja) .PVZ: vaziuojat 6, atvaziuok ta rata 5. likot 5 atvaziuok ketvirtas. iki tol kol liksit dviesi, ir laimek lenktynes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek supratau visada buk pries paskutinis(nes paskutini eliminuoja) .PVZ: vaziuojat 6, atvaziuok ta rata 5. likot 5 atvaziuok ketvirtas. iki tol kol liksit dviesi, ir laimek lenktynes

Dėkui, Čiakai, gavau trofejų, gan lengviai ant lengviausio sunkumo :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia seip rasau :)

Tai va uzsimaniau visus trofejus gaut Wanted zaidimo , viskas gerai sekes , kol nepastrigau ant paskutinto trofo , tiek nesamoniu pridariau , kad buciau is kart gaves ta trofeju bet ne esu girtas ir teks zaisti vel trecia karta iznaujo paskutinta lygi ,pereisiu ta graju gal ir eisiu sportuoti su Move :)

 

Taiva rekomenduoju prigerusems nerinkt trofeju nes tikrai bus nekas , aisku saudykles man prigerusem gerai sekas , negu blaivam :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mastersun---> O tavo šis komentaras išvis nereikalingas :D

 

Ne į temą

Narkata---> Tas pats ir man atsimenu kaip COD WaW žaidžiau ant sunkiausio lygio apdrunkęs, tai vienos vietos niekaip blaivas neperėjau o vat apdrunkęs kaip per sviestą sulindo. :DD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas galit padėt gaut LBP Share trofėjų? Jeigu nesunku heartinkit mane, mano nick razilx. Parašykit žinutę per psn kad heartinot ir as heartinsiu jus :P Dėkuj :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal atsirastų norinčių padėti pasidaryt MoH Fire Controller trofėjų? :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Cia seip rasau ;)

Tai va uzsimaniau visus trofejus gaut Wanted zaidimo , viskas gerai sekes , kol nepastrigau ant paskutinto trofo , tiek nesamoniu pridariau , kad buciau is kart gaves ta trofeju bet ne esu girtas ir teks zaisti vel trecia karta iznaujo paskutinta lygi ,pereisiu ta graju gal ir eisiu sportuoti su Move ;)

 

Taiva rekomenduoju prigerusems nerinkt trofeju nes tikrai bus nekas , aisku saudykles man prigerusem gerai sekas , negu blaivam ;)

Ne į temą

;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.