padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

Nors 09 platinos jau niekada negausiu (diskas buvo naudotas ir sugedo dvi dienos po trofeju isleidimo

Ne į temą

Tai, po velnių, kaip tas diskas buvo NAUDOTAS, kad net SUGEDO? :D Už tokį žiaurų elgesį su diskais, reiktų pirštus nukapoti. :D :D

263 jau net pasirase. Nu prisidejau...

Malonu, kad ir Xboxeriai prisideda :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Tai, po velnių, kaip tas diskas buvo NAUDOTAS, kad net SUGEDO? :D Už tokį žiaurų elgesį su diskais, reiktų pirštus nukapoti. :D :D
Ne į temą

Pirkau pre-owned (tipo kazkas pardave i parduotuve, o parduotuve "atnaujina" ir kitiems parduoda, sumokejau dvigubai pigiau nei uz nauja) ir buvo visiskai nesubraizytas. Kai parvaziavau namo (o pirkau toli nuo namu, tai neapsimoka atgal nuvezt) pastebejau kad viduri prie tos skyles yra mazas iskilimas kurio nepastebejau. Nu bet zaidimas veike, tai ne emiau i galva. :P

Paskui isejo trofejai ir po dvieju dienu iskilimas padidejo ir dabar PS3 disko nenuskaito. ;/

O pirstus kapot ne man reiketu, o tam kas iskele diska, zaidimas ir dabar tik su tuo iskilimo stovi, ne vieno ibrezimo (nei vienas mano diskas nesubraizytas, net GTA4, kuri turiu nuo release'o :P ).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man irgi kažkada buvo panaudotas diskas papuolęs su įskilimu prie skylės. Dar nustebau, kaip taip diskus PS3 skaldo.. O paskui kai pamačiau, jog ne visi žmonės moka išiminėti diskus iš dėžutės (vienas pirkėjas prie manęs sumanė patikrinti ar diskas nesubraižytas, paėme visais pirštais už disko šonų ir traukia. Gerai, kad laiku sustabdžiau, kompaktas turbūt būtų vietoj subyrėjęs į šipulius), tai visi klausimai dėl "mistinio" diskų skilimo atpuolė...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisidejau ir as bet nemanau kad ka nors jie keis kai jau yra Fifa 10 + labai zmoniu pasiro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man irgi kažkada buvo panaudotas diskas papuolęs su įskilimu prie skylės. Dar nustebau, kaip taip diskus PS3 skaldo.. O paskui kai pamačiau, jog ne visi žmonės moka išiminėti diskus iš dėžutės (vienas pirkėjas prie manęs sumanė patikrinti ar diskas nesubraižytas, paėme visais pirštais už disko šonų ir traukia. Gerai, kad laiku sustabdžiau, kompaktas turbūt būtų vietoj subyrėjęs į šipulius), tai visi klausimai dėl "mistinio" diskų skilimo atpuolė...
Ne į temą

Nu tai ir mano FIFA09 turbut kazkas taip suskalde. :)

O tau tas iskiles diskas veike, ar taip kaip ir man buvo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O tau tas iskiles diskas veike, ar taip kaip ir man buvo?

Ne į temą

Veikė, kol nepakeičiau :) Kas paskui su juo buvo tai nežinau :)
Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blem reikia uzbaigti Tomb Raider: Underworld, bet pagrinde liko tik lobiai (179 ;/ ). Ir netycia istryniau save'a kur jau ejo eiti i treasure hunt, tai reikia per naujo zaist ir tuo paciu rinkt lobiu. Taip nuobodu, reiks prisiverst i savaite nors 1-2 levelius padaryt. Zaidime beveik vien tik visokios puzles, veiksmo beveik nera. :unsure:

Beje, gal kam buve "treasure glitch"? Kai paimtas lobis neisiskaito?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau atrakinau visus Uncharted 2 trofejus, tarp ju, ir mano pirmoji platina :D

Dabar reikes megint Star Wars: The Force Unleashed pereit n-taji karta, nes tik dabar pastebejau, jog ir ten trofejai jau integruoti :)

 

 

---------------------

 

Aciu, mazhas08

Redagavo Kalelas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagaliau atrakinau visus Uncharted 2 trofejus, tarp ju, ir mano pirmoji platina :thumbsup4:

Dabar reikes megint Star Wars: The Force Unleashed pereit n-taji karta, nes tik dabar pastebejau, jog ir ten trofejai jau integruoti :D

Ne į temą

Congrats :D

 

 

 

Gal kas gavot FIFA 10 Ton Up (100 online ranked wins)? Ir su kuriuo laimejimu gavot?

Kaip visada EA kokia nors nesamone padaro, si karta su situo trofeju...

Jei kai zaidi ir priesas pabega laimejimas uzsiskaito i "stats", bet toki laimejimai nesiskaito jei nori gaut Ton Up. Yra zmoniu kas turi 150+ laimejimu ir vis dar neturi trofejaus.

Buciau normalei zaides, bet kai suzinojau kad vienas kvailiausiu trofeju bug'intas, tai boostinsiu (susirasiu zmogu kuriam irgi reikia ir i diena losim po 10 match'u, 5 as laimesiu, 5 jis/ji laimes, taip kokai 20 dienu ir turesiu ton up). Noriu gauti visus online trofejus, kad nebutu taip kaip su FIFA 09...

Redagavo mazhas08

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi Fifa 10 norėčiau užsiimti, bet pradžioj reikia GTA IV platiną pajamt. Tas Aufediersen trofėjus čiuju pats sunkiausias kokį tik mačiau. Didžiausias debilizmas, kad ten tik bronza :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi Fifa 10 norėčiau užsiimti, bet pradžioj reikia GTA IV platiną pajamt. Tas Aufediersen trofėjus čiuju pats sunkiausias kokį tik mačiau. Didžiausias debilizmas, kad ten tik bronza ;)

Galetume boost'int Ton Up, beje AWP check list'a susirask ir zmogu su kuriuo zaist, kad leistu laimet, ir nebus problemu. ;)

Man irgi reikes GTA IV pabaigt, bet GTA niekur nedings, o su FIFA10 online trofejais bijau kad nebutu taip kaip su FIFA 09. :thumbsup4:

Jau gavau Team Player (FIFA 10), nesunkus, bet bug'intas. Reikia suzaist club'e su kitais 9 zaidejais, nors ir viskas buvo gerai tik is 3 karto pavyko. :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal zinot kaip gaut Celtics vs Lakers Trophy trofeja is nba 2k10? ir gal zinot gera guide uncharted1 kad surinkt visus lobus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.