padlavader

Trofejai PSN

Rekomenduojami pranešimai

As galiu padeti Spec Ops bet tikrai ne visus nes pirmus 3 ar 2 campaignus( t.y. visas misijas skirsnyje) esu perejes ant 3 zvaigzduciu ir nenoriu to kartoti..

Man irgi reiketu helpo su zvaigzdem, liko trecio skyriaus viena misija ir pilni 4 su 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia zmogaus kuris padetu padaryti 2 spec opsus : Wetwork ir Snatch and Grab . Rasykite arba pm arba i mano psn (psn: zombiukas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turi "tom clancy's hawx" graju ? Reiketu pagalbos su gan sudetingais online trofejais

PSN : RuLZek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta gal galyt pasakyti kaip syta trofeje gaut, nelabai suprantu ?

Nes liko sytas ,kad gauciau PLATINA

 

Star wars the force unleashed

 

Trofejas

Revenge

Complete Game - Dark Side

 

On the very last stage, you will face Darth Vader. Upon pummeling him, you will be given the option to fight Darth Vader again (in a stronger, uglier form) or to fight the Emperor. You make this choice by running towards the appropriate person. I recommend going for the Emperor on your Sith Master run and going back for Vader on Apprentice difficulty. However, it’s entirely up to you. If you went for the Emperor first, then you can get this trophy via mission select.

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta gal galyt pasakyti kaip syta trofeje gaut, nelabai suprantu ?

Nes liko sytas ,kad gauciau PLATINA

 

Star wars the force unleashed

 

Trofejas

Revenge

Complete Game - Dark Side

 

On the very last stage, you will face Darth Vader. Upon pummeling him, you will be given the option to fight Darth Vader again (in a stronger, uglier form) or to fight the Emperor. You make this choice by running towards the appropriate person. I recommend going for the Emperor on your Sith Master run and going back for Vader on Apprentice difficulty. However, it’s entirely up to you. If you went for the Emperor first, then you can get this trophy via mission select.

Atrodo, kad reikia Vader'į užpulti, nes jei tipo nori baigti dark side, tai turi Vader'į nužudyti, o Imperatorius tampa tavo mokytojas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va radau ta video kaip ten viskas viko , reikejo iskart man sokti zemin ir zudyt ta DARKA, dabar vel turesiu kartot ta ligi pasirinkus, tikuosis gausiu ta trofeju ,kad ne nuo pradziu zaidziu o nuo paskutinto ,o dar vel kartot ant Sith Master levelio , jau ir taip nervu man prigadino sytas grajus , miriau gal kokia 300 kartu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paaiskinkit. Turiu Tekken 6 visus trofejus isskirus sita: Gallery Completionist jam reikia viska but is gallery atidariusiam, as viska viska atidares ir vistiek negaunu sio trofejaus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu 100procentų įsitikinęs, kad ne viską atidarei.

 

Ne į temą

What you need to do it finish the entire scenario mode 1st to unlock most of the movies and stuff for alisa.

When you done that go to the arena in the scenario mode and try to finish the game with each player

you wil fight a total of 4~6 players including the boss.. now this is the hard part.. killing azazel with players you are not familiar with wil be a pain.. so i got an alternate method but it wil take time

you can STILL unlock endings by playing online or VS or vs CPU or even in adventure mode...i dont know how many matches or how this can be obtained....

I once finished the game with bruce and had kazuyas ending unlocked and bruces ending...

Sometimes half way through the game i get endings unlocked too..

So this is the easy way ... just play and play until all movies are unlocked.... long but easier than killing azazel with players you dont know how to play with.

 

And dont forget

Quote:Originally Posted by technole

Just mention there are multiple prologues/endings for the above characters.

 

Ir šiaip, panašioms problemoms spręsti, rekomenduoju šitą forumą: http://www.ps3trophies.org/forum/tekken-6/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu 100procentų įsitikinęs, kad ne viską atidarei.

 

[off][/off]

 

Ir šiaip, panašioms problemoms spręsti, rekomenduoju šitą forumą: http://www.ps3trophies.org/forum/tekken-6/

Pirma mano mintis buvo irgi tokia, kad multiple, bet per youtube paziurejau kaip zmones rodo endingus tai multiple yra tik ant king ir jin ir kuma, as juos atidares.

 

EDIT: jau turiu platina nina train padejo. nors nieko nedave tiesiog is niekur nieko trofeju gavau O.o

Redagavo 3xTr3mDJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia žmonių Red Dead Redepmtion Posse up trofėjui gauti. Kuo daugiau, tuo geriau:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tronox, as noreciau jei ir man padetum si trofeju gauti :D

 

Taip pat rasykit jei noretumet gauti kokius tai lbp trofejus :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.