Ignacas6

Del Xbox360 HDD

Rekomenduojami pranešimai

Ar eina nusiimt HDD nuo xboxo ir prisijunkt prie kompo PC? Arba kaip nors kitaip harda prisijunkt prie kompo personalinio? Nes pas mane bus su 20Gb tai nelabai man eina po 10Gb diskus pirkt ir beto nelabai noriu as juos pirkt.

Redagavo Ignacas6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pajungti eina reikia isardyti ir per sata perejima pajunt prie pc ir turini galima ziuret tik per xbox360exploer programa galima paungti ir neardant tik reikia specialaus perejimo kuri tikrai sunku rast.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekuriant naujos temos noreciau paklaust, ymanoma geima paleisti per flashke, nes turiu 8gb tai jei koki geima isirasyciau ar veiktu? atrasykit jei kas bande)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekuriant naujos temos noreciau paklaust, ymanoma geima paleisti per flashke, nes turiu 8gb tai jei koki geima isirasyciau ar veiktu? atrasykit jei kas bande)

ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar eina nusiimt HDD nuo xboxo ir prisijunkt prie kompo PC? Arba kaip nors kitaip harda prisijunkt prie kompo personalinio? Nes pas mane bus su 20Gb tai nelabai man eina po 10Gb diskus pirkt ir beto nelabai noriu as juos pirkt.

Nepaleisi zaidimu is xbox 360 HDD, tik is disku. Teks pirkt tau juos, kaip ir visiem kitiem.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar eina nusiimt HDD nuo xboxo ir prisijunkt prie kompo PC? Arba kaip nors kitaip harda prisijunkt prie kompo personalinio? Nes pas mane bus su 20Gb tai nelabai man eina po 10Gb diskus pirkt ir beto nelabai noriu as juos pirkt.

nu bet tai dar atsiranda isminciu kurie nori zaidimus i boxo HDD kelti,nenori pirkt disku,tai reikejo visai neimt konsoles jei nezinojai kaip ir is ko zaidziami zaidimai.Pirma susizinokit pries perkant kazka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

TRL, mano torrento aprasyme verke del AITD cracko, tai pasigyre jok dezute nusipisrks ir nereikes jam gi cracku daugiau lol, whata n00b.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenori pirkti kompaktų, tai nepirk, išmesk XBOX. Jėzus, taip pusvelčiui žaidimai gaunas ir dar jam negerai. Dar žinok XBOX ir elektrą rija, kaip dėl to? Ar nebus per brangu?

 

Jei bus dar tokių temų durnų, įspėjimų bus užtektinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.