ieva_lt

telefonai

Rekomenduojami pranešimai

as turiu nokia n-gage, LG u8120 ir LG ke600 teko turet is Sonyericsona ir dar pora nokiju bet LG labiusiai patinka :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ryt n93 jamu. Tikiuosi nenuvils žabaltys nes paskutinius centus graibau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SE W200i . Viskas O.K. , tik , kad ekranas blogas (nors man nepatinka) ir fotikas levas ( nors man jo ir nekiek nereikia :) )

Sveiki!

As irgi turiu toki pati kaip tavo, SE W200i. Labai fainas siaip telefonas. Man patinka. Del fotkinimo funkciju, tiesa, cia tai nieko gero, bet as del to telefono ir nepirkau. Va kadangi jis W (walkman) serijos, tai su juo galima radijos ir is M2 formato memory korteles MP3 pakeliui klausytis, kokioj autobusu stoteleje, arba troilike, labai fainas dalykelis! Taip galima puikiai prastumti laika. Ir disainas man jo super yra. Turejau sutriusiuses nokias, ir as joms sakau sudie visiems laikams! Nuo dabar as SE fans. Vien jau del dizaino!

As dabar karpau pora mp3 failiuku, nes noriu pasidaryti savo ringtone (ot fainas dalykelis!!); Jeigu kas trolike Kaune toki tikrai crazy ringtone isgirsite, tai cia bus mano ko gero, hahaha!

 

Jo kaina: 300 litu. Naujas, su 2 metu garantiniu.

Palyginimui: SE t250i turi TIK 2 MB vidines atminties, NE W(walkman) serija! O Se W200i 27megai telefone+M2 korteles naudojimas (buvo telefone 128MB viduje, kas yra gana gerai kaip man^^:).

tai va, as esu laimingas su savo telefonu. man tiek uztenka lol;

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na W200i, kaip uz 300 lt yra nk gero... Nors as uz SE, bet tavo atveju rinkciausi Nokia XM koki nors. Senesni modeliai yra gan geri (aisku ko noret uz tokia kaina, bet...)... That's my opinion... :) W200i ner BT, o tai jau didelis minusas kaip muzikiniam telefonui. :)

 

So, jei man reiktu rinktis W200i ar Nokia 5200 XM (nors 5300 XM irgi kaina proto ribose...)- imciau Nokia... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va , pagaliau pasibaige tevuko sutartis , tai imsiu nauja telefa :) . Galvoju apie SE M600i , kameros gaila nera , bet uztat yra touchscreenas ir kaina nesikandzioja.

Nezinau , gal nelabai patarciau vakare klausytis autobusu stoteleje mp3 is telefono jeigu nenori , kad atkirstu , cia Lietuva :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va , pagaliau pasibaige tevuko sutartis , tai imsiu nauja telefa :) . Galvoju apie SE M600i , kameros gaila nera , bet uztat yra touchscreenas ir kaina nesikandzioja.

Nezinau , gal nelabai patarciau vakare klausytis autobusu stoteleje mp3 is telefono jeigu nenori , kad atkirstu , cia Lietuva :)

Gal jis turejo omeny per ausines.

 

Pirmas mano tlf buvo samusng c100, 2)SE k750i, 3)nokia e65, 4)W580i, 5)nokia n82.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuo metu naudojuos Nokia N70 ir Sharp GX30i. Stalciuj metosi neveikiantys 3310, 5510, 6280. Turejau Qtek 9000, Samsung D500, SE k750i.

 

Labiausiai patenkintas buvau k750i. Vienintelis man islaikydavo daugiau 4 paru :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kiek skaiciau cia kariaujat kas geriau NOKIA ar SONIKAS . tj b* gal dar razborkes surenkit tarp SONIKO ir NOKIA fanu jomajo ... ka ce jus diskutuojat tokiom temom ...

stai ka jums pasakysiu : "

Ginčas internete - tas pats, kas silpnapročių olimpiada, jei ir laimėsi - vistiek tu debilas."

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.