SolidSnake

Gal kas is Anglijos su UK credit card padetu?

Rekomenduojami pranešimai

Reikia nusipirkti MGO expansiona, bet netinka LT korteles. Kadangi mano accountas priregistruotas prie UK tai reikia UK korteles (Visa arba MC). Gal kas nupirktu? (Galima pirkti ir per PC nreikia PS3) Pervesciau pinigus i banko saskaita ar koki paypal. Primokeciau dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia nusipirkti MGO expansiona, bet netinka LT korteles. Kadangi mano accountas priregistruotas prie UK tai reikia UK korteles (Visa arba MC). Gal kas nupirktu? (Galima pirkti ir per PC nreikia PS3) Pervesciau pinigus i banko saskaita ar koki paypal. Primokeciau dar.

o tu isitikines kad netinka salis o ne pati kortele,ar tu tikrai turi credit card o ne debitini suda koki

as zinau kaip man niekaip nedave pirkt MS tasku nes netiko tiesiog kortele,tiesiog reikejo tikros Creditkes ir viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hmh... Visa virtuon kreditine? Kuri yra gera kreditine?

Visa Virtuon nera kreditine kortele, nes jai niekas (bankas) nesuteike kredito :D

Kreditine kortele tai tokia kortele su kuria gali pirkti neturedamas savu pinigu t.y. i kredita.

Pati paprasciausia kreditine kortele gali buti Visa Classic, bet ir jos gali nepriimti, jei, jai nebus suteiktas kreditines korteles statusas.

Kreditines korteles suteikiamos dirbantiems ir tiems kuriais bankas pasitiki t.y. gali suteikti kredita.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.