ps2servisas

Xbox trukumai - privalumai ?

Rekomenduojami pranešimai

ant xbox pultelis patogesnis saudymui nes yra daugiau "mygtuku" bet mustynemis geriau ps2 tai reik rinktis ka daugiau zaisi.

 

auron o tu ruosies ps3 geimus po 250lt moket?

jei ir bsu cipas tai tau reikes blue-rai romo o kiek tusti diskai kainuoja?

Ne, tikrai nesiruosiu zaidimu po 250 litu pirkt... O kol cipas bus, tai ir tas blue-ray rom'as atpigs. O diskai tusti tai ir dabar mano nuomone normaliai kainuoja... 50 litu uz zaidima as galiu moket. Kas is to, kad dabar turiu prisisiuntes gal 300 PS2 zaidimu ir daugiau kaip puses net nezaides?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi as noriu zaisti dabar tai ir isigijau xboxa360 o kai nulauz ps3 ir bus galima realiai zaisti is hdd arba atpigs blue-ray rom'as td ir pagalvosim apie ps3.Sakyciau kad x-box turi viena privaluma ,jis NULAUZTAS ir tuom viskas pasakyta. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš į XBOXUS žiūriu kreivai, nes vis dėlto - tai "Microsoft" produktas xD

As tai i pirmaji xbox ziuriu kreivai del kreivos jo isvaizdos ir kreivo pultelio..siaubas koks xboxas sunkus...o jau kaip atrodo...net nesinori laikyt matomoi kambario vietoj.O pulteliai labai nepatogus tiesiog siaubas xD Na deja visose kitose srytyse xbox lenkia ps2..Aj dar exclusive..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant ps2 ir xbox dzoistiku yra tiek pat mygtuku tik ps2 dzoistas patogesnis ir mazesnis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

negaliu apkest rpg ir tiek,visa kita xbox yra geriau

beto tai skonio reikalas,pirkdamas xb zinojau kad iseis hl2,doom3 o an ps2 tokiu nenusimate,tiesa sakant apskritai gero fps nebuwo nebent cold winter

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu cia jau aiskiau... O as nemegstu FPS'u ir labai megstu RPG... :D

Nors bendrai, PS2 vistiek deda Xbox'a ant zaidimu pasirinkimo...

Aisku, kiekvienam savo, bet yra kaip yra.

As turiu ir PS2, ir Xbox'a.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa sakant as pvz kai nieko nezinojau apie tas 2 konsoles tai nuejau i kompine siluose kaune,kur yra visos konsoles tai man sako kad ps2 g***** nieks nelosia iskyrus dbz visokius,ps2 sako tik del ff apsimoka,visa kita xb turi,paaiskino kaip kas ka kur cipuot ir tt.,nuveziau edmai dar harda idejo ir fsio multimedia sistema,isimetu i pufa jei kur isvaziuoju ilgam ,dar filmu prisirasau nu ir ko daugiau reik ka zn.,forza atstoja gt4,fable visus jrpg kuriu ir taip nelosciau o visa kita multi platform

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del Multikonsoliniu geimu. Sheip dev'ai ka daro milti konsolini tai jie daro pasgal silpnioauisa kompa (pvz kai daro ps2 ir xbox) baze ima ps2 o paskui ... ka netingi ta pagerina xbox'ui bet nera prasmes per naujo kurti tap ati zaidima tad ir skirtumai menki. aishku kai pvz Call of Duty (ar kaip jis ten) ps3 versija prasciau atrodo nei xbox360 tai jau dev'ai pasishiukshlino.

:DKam cia Doom 3 ant xbox geriau atrodo nei ant PC? jau ivien fakytas kad ant teliko 720*562 (jei pal) rezoliucija o ant pc ash 1280*1024 loshiu didelis pliusas + naudoja sudetingesni dx9 sheideriu modeli tad efektai kurkas geresni (jei neklystu xbox yra pajegumai mazdaug dx8.0 lygyje)

Sheip tai Xbox turi dideli minusa - yra PC geimu vagis :) puikus pavyzdys HALO :D bet tas galu gale ishejo ant PC - 1 versija zajabis 2 na siuzetas geras bet visa kita tiesiog dev'u dziaukas - daugiau nei per du metus nesugebejo padoraus porto padaryti.

Aishku geros naujienos :D Gears of War isheina ant PC :D tai .. praktishaki net ir nezinau ka loshti ant xbox :D aishku ps3 irgi nieko gero :D bent jau kol FFXIII nera ... jei iki to laiko joko hack'o nebus :D na ka niekur nesidesu :P reiks pirkti orginlu FFXIII o tu otarpu .. einu Kingdom Hearts atsipusiu :P tegul mano ps2 dar padirba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesa sakant as pvz kai nieko nezinojau apie tas 2 konsoles tai nuejau i kompine siluose kaune,kur yra visos konsoles tai man sako kad ps2 g***** nieks nelosia iskyrus dbz visokius,ps2 sako tik del ff apsimoka,visa kita xb turi,paaiskino kaip kas ka kur cipuot ir tt.,nuveziau edmai dar harda idejo ir fsio multimedia sistema,isimetu i pufa jei kur isvaziuoju ilgam ,dar filmu prisirasau nu ir ko daugiau reik ka zn.,forza atstoja gt4,fable visus jrpg kuriu ir taip nelosciau o visa kita multi platform

Forza tikrai neatstoja GT4. Ir Fable tikrai neatstoja visu(!) jrpg. Manau, daug kas su tavim nesutiks. O mano nuomone pagrysta, as zaides visus tris zaidimus kuriuos tu paminejai, ir daug, daug jrpg.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as neturejau saibu pirkt geram kompui kad an uber grafikos lost,tai paemiau xb,seip visi be isimties demesio verti xbox exclusive pereina an pc

 

tiesa sakant as pvz kai nieko nezinojau apie tas 2 konsoles tai nuejau i kompine siluose kaune,kur yra visos konsoles tai man sako kad ps2 g***** nieks nelosia iskyrus dbz visokius,ps2 sako tik del ff apsimoka,visa kita xb turi,paaiskino kaip kas ka kur cipuot ir tt.,nuveziau edmai dar harda idejo ir fsio multimedia sistema,isimetu i pufa jei kur isvaziuoju ilgam ,dar filmu prisirasau nu ir ko daugiau reik ka zn.,forza atstoja gt4,fable visus jrpg kuriu ir taip nelosciau o visa kita multi platform

Forza tikrai neatstoja GT4. Ir Fable tikrai neatstoja visu(!) jrpg. Manau, daug kas su tavim nesutiks. O mano nuomone pagrysta, as zaides visus tris zaidimus kuriuos tu paminejai, ir daug, daug jrpg.

nu man forza pilnai uztenka single player arba per xlinka lost ir taip jie yra beveik vienodi,fable yra hack n slash rpg,tokie man patinka,o vat jrpg nevirskinu,nu tiesiog neidomu ir tiek nu ka dabar padarysi.pamirsau tik dar god of war paminet tas an ps2 tai tikrai geras.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.