ps2servisas

Xbox trukumai - privalumai ?

Rekomenduojami pranešimai

na pirmas xboxas tai nevertas dabar jau demesio,ps2 turi daug rpg kurie dar yra idomus ir dar laukia savo eiles kol bus zaidziami,o del boxo360 pries ps3 tai kol kas pliusas boxo ne vien kad jis nulauztas o ps3 dar ne,boxo pliusas kol kas kad jo zaidimai vis dar dvd,kuriuos visi galim isirasineti kaip ir anksciau nieko naujo pirkt tam nereikia,o ps3 jau butu isirasinet sunkiau jei nebutu iso laderio,o eitu piratiniai BD diskai,ir siaip zaidimai,kol kas ps3 dar nieko neparode tokio isskirtinio ir gero,kad ir GTA pareis ant boxo,RE5 taip pat,MGS vienintelis kol kas laukiams zaidimas ant ps3 su ff13,siaip dabar visai gerai paimti boxa jei turi ps2 ir kruva jam zaidimu,nes rpg sau zaisi su ps2 o ant boxo ismeginsi ispudingus next gen geimus,ir tegu boxas neturi rpg gal kelis,bet uztat ju yra ant ps2

 

o boxo trukumu kaip ir nerasciau kol kas,gal jis nera skirtas seimom zaisti nes yra daugiau java script:emoticon(':lol:')

Laughingaction ir fps zaidimu konsole kol kas ,bet mum ir nereikia vaikisku zaidimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as neturejau saibu pirkt geram kompui kad an uber grafikos lost,tai paemiau xb,seip visi be isimties demesio verti xbox exclusive pereina an pc

 

tiesa sakant as pvz kai nieko nezinojau apie tas 2 konsoles tai nuejau i kompine siluose kaune,kur yra visos konsoles tai man sako kad ps2 g***** nieks nelosia iskyrus dbz visokius,ps2 sako tik del ff apsimoka,visa kita xb turi,paaiskino kaip kas ka kur cipuot ir tt.,nuveziau edmai dar harda idejo ir fsio multimedia sistema,isimetu i pufa jei kur isvaziuoju ilgam ,dar filmu prisirasau nu ir ko daugiau reik ka zn.,forza atstoja gt4,fable visus jrpg kuriu ir taip nelosciau o visa kita multi platform

Forza tikrai neatstoja GT4. Ir Fable tikrai neatstoja visu(!) jrpg. Manau, daug kas su tavim nesutiks. O mano nuomone pagrysta, as zaides visus tris zaidimus kuriuos tu paminejai, ir daug, daug jrpg.

nu man forza pilnai uztenka single player arba per xlinka lost ir taip jie yra beveik vienodi,fable yra hack n slash rpg,tokie man patinka,o vat jrpg nevirskinu,nu tiesiog neidomu ir tiek nu ka dabar padarysi.pamirsau tik dar god of war paminet tas an ps2 tai tikrai geras.

Sutinku :) Fable geras rpg bet ne jrpg ir yra ant PC. Kas del media center tai man PC puikiausia atstoaj media centra. O visiems kurie "neturi pinigu uber grafikai ant pc" jei nepagailesit +300 Lt ir isidesi vidutines klases vaizdo plokshte (gf8600 x2600 arba x1950pro gf7600) ir galesit normliai loshti - taip 1600*1200 su 4x AA + 16x AF netrauks bet 1280*1024 ant vidutiniu nustatymu suksis padoriai. Aishku jei jums reikalingas kompas TIK zaidimams tad jau geriau konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na čia gal bus offtopic, bet šiaip jau geriau konsolė (tarkim X360) + PC už kokius 1500LT, negu vien PC už 3000LT. Ant žaidimų grafiką išgautum tokią pačią ar geresnę negu su tuo 3k PC, o su tuo 1,5k LT PC galėtum ramiai sau naršyt, klausytis muzikos, žiūrėt filmus ir t.t. Gal net vieną kitą žaidimą pažaist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant xbox pultelis patogesnis saudymui nes yra daugiau "mygtuku" bet mustynemis geriau ps2 tai reik rinktis ka daugiau zaisi.

 

auron o tu ruosies ps3 geimus po 250lt moket?

jei ir bsu cipas tai tau reikes blue-rai romo o kiek tusti diskai kainuoja?

nezinau is kur istraukei kad xbox turi daugiau mygtuku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tik nesakykit kad ant xbox ner ko zaist. taip geimu intike surast sunkiau nei ps2 bet jei surandi tai gerai gali pazaist, jau ko vertas dead or alive (ant pirmo x'o 3 dalis) bent jau man daug geriau nei tekken vien del savo zaidimo mechanikos, tekken laimi tas kuris gali padaryt ilgesne combo, doa laimi tas kuris moka tikrai gerai suderint combo ir counterius, toliau jau ninja gaide black, as ji galiu rame sazine lyginti su god of war, taciau cia vieno is ju nesirinksiu (gow nezaides) bet tai tikrai lb geras game, ir dar daug tokiu yra-spartan total warrior, halo (abi dalys) magatama, genma onimusha (ant ps2 irgi yra, bet ant xb man patiko zaisti labiau) project breakdown ir t.t.

Redagavo hellriser113

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ash labiau uzh PS2, xbox turi tikrai nedaug exclusyvu ir kai kurie jau perejo ant PC.. o sony turi Metal gear 3 (na ir 2'a :) nors jau ir ant xbox perleido )) .. turi Final fantasy, resident evil, haunting grounds, viewtiful joe, okami ir daugeli daugeli kitu.. ju pasirinkimas beje didesnis .. man xboxas visa laika artimas PC o ash jau beveik pavargau nuo geimu kurie vieni i kitus labai panashus, norisi kazko ishskirtinio...

yra 3 zhaidimai (man bent jau) kurie yra geri ant Xbox, daugiau nera, o jeigu ir yra tai jie perejo ant PC..

 

1. Conker:live & reloaded (ir tai galiu ji palosht ant Nintendo 64) :) 2.Ninja gaiden:black 3. Oddworld:strangers wrath

 

va pereisiu tuos zhaidimus ir vel jauciu atsikratysiu Xbox'o nes ant jo nera ka losht :) (cia mano nuomone)...

 

galit kritikuot, galit ne.. bet taip yra mano akimis.. ir nesvarbu kad ant Xbox truputis geresne grafika nei Ps2, nes ne grafikoj esme, o gameplay'iuje.. Sony PS2 FTW! :)

 

p.s ir kazkam kas rashe apie vaikishkus zhaidimus : kai kurie vaikishki zhaidimai zhymiai sunkesni ir idomesni uzh tuos vadinamuosius "rimtus" :) ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ash labiau uzh PS2, xbox turi tikrai nedaug exclusyvu ir kai kurie jau perejo ant PC.. o sony turi Metal gear 3 (na ir 2'a :) nors jau ir ant xbox perleido )) .. turi Final fantasy, resident evil, haunting grounds, viewtiful joe, okami ir daugeli daugeli kitu.. ju pasirinkimas beje didesnis .. man xboxas visa laika artimas PC o ash jau beveik pavargau nuo geimu kurie vieni i kitus labai panashus, norisi kazko ishskirtinio...

yra 3 zhaidimai (man bent jau) kurie yra geri ant Xbox, daugiau nera, o jeigu ir yra tai jie perejo ant PC..

 

1. Conker:live & reloaded (ir tai galiu ji palosht ant Nintendo 64) :) 2.Ninja gaiden:black 3. Oddworld:strangers wrath

 

va pereisiu tuos zhaidimus ir vel jauciu atsikratysiu Xbox'o nes ant jo nera ka losht :) (cia mano nuomone)...

 

galit kritikuot, galit ne.. bet taip yra mano akimis.. ir nesvarbu kad ant Xbox truputis geresne grafika nei Ps2, nes ne grafikoj esme, o gameplay'iuje.. Sony PS2 FTW! :)

 

p.s ir kazkam kas rashe apie vaikishkus zhaidimus : kai kurie vaikishki zhaidimai zhymiai sunkesni ir idomesni uzh tuos vadinamuosius "rimtus" :) ..

na pirmas xbox mano akim tinkamas tik kaip media centras prie tv, nes lengvai modifikuojamas ir galima pajungti i tinkla kad is jo imti filmus ir muzika.

na o ps2 tai tik zaidimam. nes tam jis ir skirtas. gera konsole savo laiku buvo ir dar daba galima rasti ka pazaisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomone abi consoles neturi potencialo, ps2 dar spardosi ir isleidzia zaidimus kas yra pagirtina, MS politika buvo kitokia, jie visus resusrsus permete ant naujos consoles gamybos, o senaja pamirso, nors gal taip ir geriau.

Is esmes consoles panasios, grafika panasi, ps2 gyvuoja ilgiau ir turi daugiau zaidimu, o xboxas... nu ka - seniai palaidotas.

Siaip jau beveik pragyvenom viena XXI amziaus desimtmeti, todel nemanau kad reiketu zaisti su senienom (nebent del nostalgijos), kai galima tureti hi-end technologijas kurios siais laikais tikrai daug nekainuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

XBOX<ps2

xbox360>ps3

 

 

 

pirmas boxas labai lengvai pralaimi pS2 ir cia viskas aisku nereikia tolesniu diskusiju...paziurekit vien i ps2 sekme ir kaip buvo pamirstas xboxas

 

 

Ne į temą

x360 laimi nes jau matos kad microsoft kazkiek pasimoke is savo bedu, ir tvarko PS3 dabar gan neblogai. nors su savo kainom PS3 liko daugiau pasiturinciu geimeriu malonumas. kaip ir sake kad skiriasi net nulauzus kainos labai. ir netgi jeigu butu nulauziamas PS3 vistiek butu baisu, nes reiektu pirkt blue-ray diskus kurie jei neklystu vienas verbatimas kainuoja ar tai40 ar 25 litus. turint nebloga PC xboxa galima laisvai naudot kaip namu kino sistema.. pajungiant ji su kompu ir tt..

 

ziurint i ta pati nulauzima:

 

xbox: nusilauzi, tada moki po ~8LT uz zaidima..

PS3 nusilauzi, nusiperki papildoma harda. kad tilptu visi tie 40GB ea zaidimai. galbut isorini harda kad jeigu bus iso loaderis. jeig ne tai pirksi BLue ray, o ir beto reikes dar blue-ray dvdroma nusipirkt... labai gera investicija...

 

 

taigi xboxs360 yra kainos ir kokybes santykiu geresnis, ir geresnis lietuviams nes mes, eja pripazinkime, negalime daug skirti zaidimams.

 

 

don't be hatin' for this :)

Redagavo GorDo
offtopic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geriau Xbox butu taip ilgai rinkoje likes nei ps2, nes kaip pats kompas vidumi Xbox yra galingesnis ir geresnis uz ps2. Dar Xbox pliusas kad kompo hardas dedasi, isimeti sau 500gb, isikeli zaidimu ir problemu nematai. Man asmeniskai Xbox yra geresnis daiktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xbox zymiai galingesnis uz PS2, grazesne grafika nors ir nelabai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai kuriu xbox zaidimu grafika geresne nes konsole turi daugiau resursu, bet vien konsoles neuztenka, reik kad ir kurejai pasisengtu

 

Ne į temą

ar neatrodo ironiska kad naujos konsoles pasikeite vietomis?

ps2 isleistas anksciau -> anksciau sukurti zaidimai -> daugiau geimeriu norinciu pirkt konsole -> daugiau parduotu konsoliu -> dar daugiau zaidimu nes kurejams labiau apsimoka kurt zaidimus ant populeresnes konsoles -> daugiau zaidimu = dar daugiau norinciu pirkt konsole -> xboxas lieka antrame plane net kai jis galingesnis (ir vel pradekit seka per nauja)

 

xbox 360 isleistas anksciau ->anksciau sukurti zaidimai -> daugiau geimeriu -> daugiau parduotu konsoliu -> dar daugiau zaidimu -> dar daugiau norinciu pirkt butent si aparata

 

taigi galia tai dar ne viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Blue-Ray įrenginiai, kompaktai atpigs, kai kur atpigo. Automatiškai - PS3 ir jo žaidimų kainos, nors kiek turi kristi.

O į temą: čia XBOX ir turėjo pralaimėti PS2, nes PlayStation buvo labai pavykęs dalykas, žmonės PS2 pirko, nes tikėjosi ir tikisi daugiau, čia taip ir yra. Šiaip palyginus X360 ir PS3, tai dabar galėčiau rinktis X360, bet labai trauktų link PS3 - nes PS2 žaidimus gali žaisti, kurių yra pilna su ta sąlyga - kad atpigtų PS2 ir PS3 žaidimai.

Redagavo GorDo
offtag`s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.