Džekeris

Skynet lagina

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal žinote kame bėda gali būt? Esmė tokia, kad man atsukus TV ar žiūrint tiesiogiai užlagina būna, o lošiant online žaidimus irgi kažkaip lagina eini eini ir atmeta atgal ir ant ps4 lošiant online irgi vaizdas užstringa tada atstringa. Ar gali būti bėda rauteryje? Skynet skambinau pora sykių sako iš jų pusės bėdų nėra. Viskas prasidėjo prieš porą mėnesių

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei turi galimybe,bandyk su kitu ruteriu. Arba jei wi fi naudoji,tai bandyk laidu pvz i ps4 ir ar lieka lagas? Jei tv neziuri gal ir lagas dingsta? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex Pas mane PC ir PS4 nuo laidų eina routeris archer c2 v3  na ten toks lagas kad intikas dingsta sekundei brolis ant ps4 fortnite lošia tai jam kai užlagina išmeta wifi ženkliuką su iksiuku  o kai atsigauna dingsta, galimybės neturiu patikrinti, bet pamėginsiu šian atjungti nuo wifi telefonus ir žiūrėti jeigu lago nelieka tai išvada kad silpną routerį įsigijau kuris nėra tikras 1gbps o tik modintas šlamštas ir nebetempia 

Padariau testą nuo router'io atjungti nuo WiFi 3 telefonai tik laptopas vienas prie WiFi ir ėjau lošti online ir nei karto nepalagino nedingo internetas sekundei nes lošiant kai lagino visad man kampe ant cs akimirkai atsirasdavo disconnected ir greit dingdavo, o broliui ant PS4 fortnite lošiant kai užlagindavo kampe atsirasdavo WiFi ženkliukas su iksiuku, o kai atsigaudavo dingdavo irgi., tai galima daryt išvada kad kai 3 kartais net 4 telefonai prijungti prie WiFi mano router'is tiesiog nepajėgus apdoroti ir todėl stringa? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Elementaru,problema issiaiskinai-silpnas ruteris. As kiek pamenu, net su galingu ruteriu jei bent 2 irenginiai vienu metu siusdavosi torentus,mini lagas neisvengiamas budavo kai 4+ irenginiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@tomashex Tai kas liečia siuntimą čia suprantama, aš visada prieš einant lošt išjungiu torrent programas, nes žinau, kad jeigu skleisiu torentus ir gan gerai iš manęs siųsis tai nepalošiu  tai va išsirinkau routerį šį: http://www.skytech.lt/archer-tplink-archer-ac1750-bevielis-dvieju-dazniu-gigabit-marsrutizatorius-p-166098.html pastebėjau kad penki.lt nuėjus į skiltį įranga jie siūlo būtent šį Archer C7 V2, o skytech'e čia jis V5 bet geresnė versija ne blogiau :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 15 minučių, Džekeris parašė:

@SoulReaver Gigabitiniu

Lietuvoj 1gbps užsienį 500mbps šiuo naudojuosi 

Jeigu finansai leidzia, investuociau i siek tiek modernesni routeri kuris isnaudotu maksimaliai ta plana. Nes gigabito portas ne visada reiskia realiame gyvenime jog routeris butinai gales perduoti tokius greicius. Zinoma yra ir kitu faktoriu kaip laidai, MIMO t.t Taciau jei namuose dauguma irenginiu palaikanciu 5Ghz, imciau modernesni varianta su MIMO, jei naudoji CAT5 laidus, pasikeisciau i CAT6 , tavo problemos manau issisprestu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@SoulReaver Na patys Skynet pas save siūlo tą patį Archer C7 V2 https://www.penki.lt/internetas/interneto-iranga/tp-link-archer-c7-v2 O skyteche  V5 http://www.skytech.lt/archer-tplink-archer-ac1750-bevielis-dvieju-dazniu-gigabit-marsrutizatorius-p-166098.html o pas mane pagrindas eina nuo laido PC ir PS4, tad šie įrenginiai manau tikrai išnaudos pilnai, nes su šiuo dabartiniu turimu https://www.1a.lt/p/tp-link-archer-c2-v3-ac900/10s3?mtd=search&pos=regular&src=searchnode kai siunčiu 50-70MB/s  bet dažniausiai 50MB/s o kas nuo WiFi pajungta man neaktualu, svarbiausia, kad nelagintų online lošiant ir negandintų experience .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulyt jie siulo, tik V2 buvo isleistas 2014, V5 - 2017. Tavo pinigai, pats ir renkiesi beabejo. As rinkciausi naujesi modeli. Sekmes ?

Redagavo SoulReaver

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@SoulReaver Dėkui, tikiuosi padės pakeitimas į stipresnį, bet matau nusimanai numesk kažką modernaus nes aš nibumbum su tai routeriais man atrodo jie visi vienodi, o va paėmiau ir pasirodo šlamštas nesusiforoja su daugiau įrenginių kaip šiandien testavau atjungęs nuo wifi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 59 minutes, Džekeris parašė:

@SoulReaver Dėkui, tikiuosi padės pakeitimas į stipresnį, bet matau nusimanai numesk kažką modernaus nes aš nibumbum su tai routeriais man atrodo jie visi vienodi, o va paėmiau ir pasirodo šlamštas nesusiforoja su daugiau įrenginių kaip šiandien testavau atjungęs nuo wifi.

Manau cia labai nuo biudzeto priklauso. Kiek gali skirti routeriui?

Acher C7 V2 man kele nemaziai problemu, nesusitvarko su daugiau irenginiu. Ko tik nemeginau. Zodziu... isisi jis pas mane kazkur rusy.

Galiu parekomenduoti is savo patirties. Netgear x6s AC4000 (R8000P). Jis kainuoja, bet visos bedos baigesi.

Redagavo bigisk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 17 minučių, bigisk parašė:

Manau cia labai nuo biudzeto priklauso. Kiek gali skirti routeriui?

Na biudžetas iki 100€

Prieš 18 minučių, bigisk parašė:

Acher C7 V2 man kele nemaziai problemu, nesusitvarko su daugiau irenginiu. Ko tik nemeginau. Zodziu... isisi jis pas mane kazkur rusy.

Kiek tas daugiau? pas mane būtų 3-4 telefonai WiFi prijungta ir PC su PS4 jau nuo laido jungiami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 1 minutę, Džekeris parašė:

Na biudžetas iki 100€

Kiek tas daugiau? pas mane būtų 3-4 telefonai WiFi prijungta ir PC su PS4 jau nuo laido jungiami.

13-14...

Ant laido 2 Pc ir Printeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš 21 minutę, bigisk parašė:

13-14...

Ant laido 2 Pc ir Printeris

A na tada jo nemažai pas tave, tai manau man užteks gal ir to Archer C7 V5 tas v5 man regi 2017-2018, o tas v2 kiek žinau 2014 gal bijau sumeluot. Man labia didelio poreikio nėra, man svarbu, kad lago nebūtų, nes dabar online žaidimų experience galima pamiršt kai trūkinėja ryšis ir gauni toks lagas kad visi freeze o tu judi, o kai atsigauna tu dead arba siena bučiuoji :D o ant PS4 tai tiesiog freeze'ini pats kol atkimba, neapsikentęs Skynet parašiau, jie iškart skambino ir patvirtino, kad silpnas router'is ir bandė savo įkišt už 45€ kažkokį sakiau pats įsigysiu :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.