Rekomenduojami pranešimai

WWE 2K Battlegrounds

WWE 2K Battlegrounds

  • Platformos

    • PC
    • Xbox One
    • PlayStation 4
    • Nintendo Switch
    • +1
  • Kūrėjas

    • Saber Interactive
  • Leidėjas

    • 2K Games
  • Temos

    • Comedy
  • Išleidimo data


  • Apie žaidimą

    In lieu of a standard WWE 2K release in the year 2020, 2K Games has readied this arcade-y super-deformed take on the sport.

WWE 2K Battlegrounds

Apie žaidimą

In lieu of a standard WWE 2K release in the year 2020, 2K Games has readied this arcade-y super-deformed take on the sport.

Nuotraukos


Citata

WWE 2K Battlegrounds is a completely new WWE gaming experience that will feature arcade-style action and over-the-top Superstar designs, environments and moves. We’re focusing on social pick-up-and-play fun, but with plenty of depth for those who want to get way into it.

Whether you’re a casual gamer just learning the ropes or a passionate fan ready for all the action, WWE 2K Battlegrounds provides another way to enjoy WWE video game action. The game is being developed by Saber Interactive, the studio behind NBA 2K Playgrounds, who have been hard at work on WWE 2K Battlegrounds and are excited to let you smell what they’re cookin’.

Citata

2K Games also confirmed it will not release a WWE 2K simulation game in 2021 to ensure the development team at Visual Concepts can create a game that applies the feedback received from WWE 2K20 and entertains veteran players and newcomers alike.

@Impaler, tu kaip musu legenda, buves WWE ir SmackDown kovotojas, SummerSlam, po to video is interneto kazkodel buvo pasalintas, dalyvis, ka manai apie si zaidima ir ka manai, kad WWE 2K 20 nepasirodys siais metais? :D

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matosi WWE All-Stars tipo žaidimas nusimato, buvau skaitęs gandų, kad bus ruošiamas dar vienas žaidimas be kasmetinės serijos ir vyliausi, kad tai nebus būtent tokio tipo žaidimas, bet.. asmeniškai WWE All-Stars nepatiko man, o į šį daug vilčių nededu. Gerai, kad nors kažką daro.

Dėl WWE 2K20, tai šiais metais nepasirodys, nes jis pasirodė 2019 metais :melvin: lol

WWE 2K21 cancelled buvo ir labai gerai, kad cancelled. Tegu pailsi ir susigaudo ką gamina... :kede:

Nežinau ar kas žino ar nelabai, bet Yukes Media, kūrė visas WWE dalis nuo pat pirmosios WWF SmackDown 1 dalies 2001 metais ir po WWE 2K19 Yukes media buvo pasiųsti 2K uogaut. Na o likę dar žali Visual Concepts gerai nupjovė su WWE 2K20 dalim. Tegu du metus gamina WWE 2K21, gal rezultatas bus geresnis.

O pabaigai Yukes media patys dirba ties nauju wrestling'o žaidimu, apie kurį labai nekantrauju sužinoti daugiau. ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butu prikolas Yukes pyst AEW Wresting, manau net ir realiai imanoma. AEW bus grajus, jau pats Cody Rhodes uz'teasino, plius paskymas "people wan't specific engine", pazvengimas is 2K20.

Apie engine tai manau susiet galima jo tweet'a pries metus...

Bet.. gali but ir kokiai indie kompanijai uzduota padaryt.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ReiKaz kas buvo paminėta tame 90s WWE tweete kur Cody retweetino? Tas acc jau suspenduotas. Neaišku kas ten rašoma buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Raw vs Smackdow 2006 geriausias iki dabar kiti kažkokie meh pasidarę 

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa, SVR 2006 yra žiauriai geras žaidimas. Šiaip jei reiktų išvardinti tai ką asmeniškai žaidžiau, nes visos kitos dalis buvo ?

SmackDown 2: KYR -> Here Comes The Pain -> SVR 2006 -> WWE 2K14.

That's it. Kas į tarpus - nieko gero. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler Del Cody Rhodes tweet'o, nemaciau originaliai. Bet is'googlinus, pagal straipsnius, kitu hype'a ir komenturus atrodo ten buvo "WWF: No Mercy (N64)" - tai visgi greiciausiai kalba apie AKI engine. Plius kazkada paklaustas koks megstamiausias wrestlingo zaidimas - atsake "No Mercy for sure".

Tas zaidimas labai patiko.. Ypac kai pries tai naujausia ka loshiau WWF RAW (2002) ant PC, mano net pirmas ever zaidimuose modas sukurtas buvo :D Umaga, o pirma ever textura editinta Triple H face normalesnis. Tai po WWF RAW (2002) mano loshinejimo eros isbandziau sena WWF: No Mercy su emu, tai mindblowino. No Mercy, galiu pripazint, del gameplay man buvo smagiausias "feel" atliekant bet koki veiksta - is visu zaistu wrestlingo zaidimu iki WWE 2K13.. last game koki loshiau. Bei taip pagalvojus :D pirmas ir paskutinis 2K wrestlingo geimas koki bandziau. Tenorejau Attitude Era losht kuriame nors zaidime.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ReiKaz aišku, aišku, šiaip jaučiu nukrisi nuo kėdės, kai pamatysi ką aš su WWE 2K14 padaręs esu :D tarme tarpe į WWE 2K14 esu įmodinęs ~190 naujų wrestlerių iš WWE '12-'17 ir kitų erų, tame tarpe praktiškai viską, kas Attitude laikais buvo.

Ketinu to žaidmo klubą atidaryti su tutorialais vieną dieną.

  • Patinka 1
  • Cha cha 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler holy ..., cia skamba vos ne kaip kaip 2K14 Ultime Roster mod. :D "Ton of work", uff, pagirtina! WWE 2K14 tikrai toks geras, kad pasirinktas "ultimate game" sudet viska?! Keistai ir NBA 2K14 yra del kashes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.