SudraSkytaS

Kokį dviratį vairuojate? :)

Rekomenduojami pranešimai

Temoje apie auto, ne tik aš paminėjau, kad vairuoju dviratį. Kadangi atskiros temos dviračiams nėrai, tai manau, kad tikslinga būtų ją sukurti. Kitos skilties, kaip tik Auto / Moto tam dalykui neįsivaizduoju. Tad visai būtų įdomu pasižiūrėti su kokiais baikais laksto forumiečiai. ^_^

 

Mano ilgai "tiuninguotas" ir puoselėtas Scott Scale 60 "08. Jis jau praktiškai toks, kokio noriu, nors dar reikėtų investuoti apie 150% PS3 kainos, kad būtų visiškas mano idealas ^_^ Na, bet tai manau padarysiu kitam sezonui.

 

Smulkesnė info apie dviratį

post-8866-1218142623_thumb.jpg

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grazus ^_^

 

ideciau savo dvirciaus foto bet kad i masina ikaliau tai ratai nelabai sukasi tai ir foto ne kaip atrodytu ;D ir seip senas ziaurei toks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nieko, dėk foto. Ir sulaužyti dviračiai įdomu. ^_^ O gal ten pas tave koks antikvaras, kurį pamatę ištikimi velomanai seilę varvint pradės? ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nieko, dėk foto. Ir sulaužyti dviračiai įdomu. ^_^ O gal ten pas tave koks antikvaras, kurį pamatę ištikimi velomanai seilę varvint pradės? ^_^

nera jau toks senas ;DD ~7metai jam ;D bet kol vaziuoja nesiruosiu keist,kai nuseisiu is rusi padarysiu foto

Redagavo dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, 7 metai tai, blin jau senis ^_^ Šiap jei tau jis tinka ir patogus, tai nėr prasmės ir keist. Nors pavažinėjęs ilgiau, manau pats suprastum, kad kito dviračio nori :D Aš savo TREK 4300 2007 metų pakeičiau po metų važinėjimo, nes supratau, kad man jo nebeužtenka ir, kad noriu kitos klasės baiko.. ;)

Ok, lauksim foto ^_^

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu, 7 metai tai, blin jau senis ^_^ Šiap jei tau jis tinka ir patogus, tai nėr prasmės ir keist. Nors pavažinėjęs ilgiau, manau pats suprastum, kad kito dviračio nori :D Aš savo TREK 2007 metų pakeičiau po metų važinėjimo, nes supratau, kad man jo nebeužtenka ir, kad noriu kitos klasės baiko.. ;)

Ok, lauksim foto ^_^

Jei nepaslaptis kiek sumokejai uz visus tuos dviracio "tiuningavimus" ir ji pati? Seip idomu kokios kainos dviraciu rinkoj vaiksto :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aftermath

Jokia čia paslaptis, bet bijau, kad prasidės amžinos pastabos: "už dviratį tiek mokėt? na jau ne, geriau mašiną kokią paprastesnę" ir t.t ir pan. ^_^

Mano dviratukas tikrai nėra iš brangiųjų, bet ir ne toks pigus kaip norėtūsi... Be tiuningo jo kaina ~3300 Lt (pirkau čia),visi upgreidai man dar kainavo apie 1000Lt. Na ir viso gaunasi kažkas virš 4K Lt.... Dar, kaip minėjau, reikėtų ne vieną tūkstantį pakloti norint davesti jį iki norimo lygio. Na bet jau man finansai neleidžia (kolkas)... Ir taip išleidau kelių mėnesių algą ^_^

 

Aiwiz čia tik man taip atrodo, ar tau jis kiek per mažas? :D

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu paprasta Panthera, foto imesiu vakare (jei nepamirsiu), bet jau kitais metais keisiu i normalu.

Ne į temą

SudrakytaS gal koki pasiulytum kaina iki 1600lt, noreciau kazka is kalnu, nes vazineju ten tai keliais, tai miskais, tai nuo kalnu (nors tokie cia lietuvoj ir tie kalnai).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

 

maniskis stock visas, galvojau maxxis padangas uzsidet bet pokolkas nelabai reikalas yra :rolleyes:

 

p.s. : dviratis ne mano bet lygiai toks pat, kai saviski nupaveiksluosiu idesiu

Redagavo Chuck Norriss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu vairuoju kaimyno kažkokį girgždantį dviratį daiktą su klišu priekiniu ratu ir 3 beveikiančiomis pavaromis :rolleyes: Po Vingio parką ir miško keliukus pats tas :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

SudrakytaS gal koki pasiulytum kaina iki 1600lt, noreciau kazka is kalnu, nes vazineju ten tai keliais, tai miskais, tai nuo kalnu (nors tokie cia lietuvoj ir tie kalnai)

Aš kai praeitais metais rinkausi dviratį už tokią pačią kainą, tai paėmiau Trek 4300. Jo kaina tiek praeitais metais, tiek šiais - 1549Lt. Na, dviratis tikrai super. Jokių nusiskundimų. Tad jį ir patarčiau. Keičiau jį tik dėl to, kad ilgai važinėjant, pajaučiau, kad norėčiau truputį sportiškesnės sedėsenos (visokie žaidimai su vairo iškyšom jau nebepadėjo, reikėjo kitos rėmo geometrijos). Šiap jis labai konfortiškas. Šiemet jį pardaviau už 1000Lt

Be TREK, dar gali ieškoti kažką iš šių firmų kalnų dviračių: GIANT, MERIDA, SCOTT.

 

Chuck Norriss

Nice :rolleyes: Street'ini po biškį? :P

 

P.S. chebra, dėkit foto, nesidrovėkit :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jau kokius 3 metus raidinu, bet pastaruosius buvau isvaziaves tik porai kartu :rolleyes: zinai stuidijos, naujas miestas nauji draugai :P dabar su draugu karts nuo karto islekiam palakstyt, kur nuo kokiu laiptu nusoki kur 180 apsisuki :P draugaas su MTB Streetu vazineja manau ltriders forume esa uzsiregistraves :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geri cia pas jus baikai :P

as vazineju su BMX mongoose menace 2002

ir FORT magnum gal kokiu 5 metu seniu

be amortiku be nieko

:rolleyes:

fotkes ziauriai tingiu fotkint ir ne namie esu :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.